Dezynfekcja Dąbrowa Górnicza

Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 80
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
25.02.2021 Sikorka, Dąbrowa Górnicza
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści. Odkażanie przebiegło szybko, sprawie i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, a panowie okazali się fachowcami z najwyższej półki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez nich pracy i na pewno w przyszłości skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia. Dziękujemy za okazaną pomoc i polecamy każdemu w potrzebie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 69
Sprawdź szczegóły

Rafał Szram Silesia-Pest

Dezynfekcja Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
22.03.2021 Błędów, Dąbrowa Górnicza
"Metoda ozonowania w obiekcie inwentarskim okazała się bardzo skuteczna. Widać, że panowie techniki odkażania opanowali do perfekcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez tych fachowców pracy i na pewno w przyszłości będziemy polecać ich fachowe i kompleksowe usługi, bo lepszych fachowców w okolicy z pewnością nie znajdziecie. Telefon oczywiście zapisaliśmy."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 100
Sprawdź szczegóły
30.03.2021 Łosień
"Zamgławianie ULV przyniosło zamierzony efekt. Panowie od DDD w domu byli zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Pracę wykonali dokładnie, sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie, a za usługę nie wzięli majątku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z ich wsparcia. Polecamy serdecznie każdemu, bo to profesjonaliści z górnej półki!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.8
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły

Mazur Marek P.U.H. Deratyzator

Dezynfekcja Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
31.01.2021 Bugaj, Dąbrowa Górnicza
"Z usługą dekontaminacji, która polegała na neutralizowaniu oraz usuwaniu czynników szkodliwych z pomieszczenia, ci panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, o ustalonej wcześniej godzinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z kompleksowego wsparcia. Polecamy serdecznie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 36
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
20.02.2021 Okradzionów, Dąbrowa Górnicza
"Jesteśmy w 100% zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas panowie z tego zakładu DDD. Poszukiwaliśmy ekipy, która zajęłaby się dla nas odkażeniem pomieszczenia, a ci panowie okazali się idealnymi kandydatami. Zaproponowali metodę zamgławiania ULV, która przyniosła oczekiwany efekt. Dziękujemy za fachowo i solidnie wykonaną usługę."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
A może by tak zlecić część sprzątania profesjonaliście? Jeśli nie przepadasz za praniem dywanów i czyszczeniem tapicerki, postaw na fachowca, który się w tym specjalizuje. Wysokiej jakości sprzęt piorący i skuteczne środki czyszczące to nasze asy w rękawie, więc skontaktuj się z nami już teraz!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Dąbrowa Górnicza, Zielona Dolina

2021-02-18 Potrzebne na jutro odkażanie w bloku
Dobry wieczór. Piszę ponieważ jestem zainteresowana usługą osuszania. Na jednej ze ścian w moim mieszkaniu pojawiła się pleśń. Przyczyną jest pewnie wilgoć, tym też sie zajmę ale najpierw chcę skorzystać z waszej pomocy. Kiedy macie wolne terminy? Ile wyniesie taka usługa?

Wiśniowa, Dąbrowa Górnicza

2021-01-24 Działania bakteriobójcze w gospodarstwie
Bardzo prosze o pomoc. U sąsiada z góry pękła rura i zalało kilka pomieszczeń w moim mieszkaniu. Chciałbym wezwać firmę, która zajmuje się dezynsekcją ponieważ rura była od kanalizacji i możliwe że są tam jakieś fekalia. Zajmujecie się takimi awariami?

Dąbrowa Górnicza, Poniatowskiego

2020-12-17 Osuszanie ścian w pomieszczeniu
Niedawno przeprowadziliśmy się z meżem do mieszkania. W łazience, na ścianie, obok okna jest ogromny grzyb. Nie wiem czemu wcześniej nie wyszedł tylko dopiero teraz. Czy zajmujecie się usuwaniem takich rzeczy? Jaki jest koszt ?

Dąbrowa Górnicza, Krótka

2020-10-16 Usuwanie drobnoustrojów w domu
Witam państwa. Wyjechałem na dwa tygodnie zostawiając puste mieszkanie. Chyba zapomniałem schować jajka, które się popsuły i w całym mieszkaniu unosi się przykry zapach. Czy macie jakieś skuteczne środki jakimi można go usunąć? Prosze o pomoc.

Dąbrowa Górnicza, Czereśniowa

2020-10-15 Potrzebna w pobliżu dezynfekcja łóżek i materacy
Potrzebuję firmy, która zajmuje się dezynsekcją. Potrzebuję odkazić kilka pokoi po zalaniu. W sąsiednim mieszkaniu była awaria rury kanalizacyjnej i wybiło zawartość. Czy zajmujecie się takimi usługami i świadczycie usługi w weekendy?

Dąbrowa Górnicza, Główna

2020-07-22 Jaki byłby koszt za odkażanie lokalu?
Przez kilka dni męczył nas problem z martwymi szczurami, które odstraszały naszych klientów. Niestety kilka z nich zauważyliśmy po jakimś czasie dopiero i został po nich specyficzny zapach. Ile kosztowałaby dezynfekcja całego pomieszczenia (restauracja, kuchnia + dwa pokoje gospodarcze).

Dzielnice Dąbrowy Górniczej, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Błędów
 2. Bugaj
 3. Kuźniczka Nowa
 4. Łazy
 5. Łęka
 6. Marianki
 7. Okradzionów
 8. Ratanice
 9. Sikorka
 10. Strzemieszyce Małe
 11. Strzemieszyce Wielkie
 12. Trzebiesławice
 13. Trzebyczka
 14. Tucznawa
 15. Ujejsce
 16. Ząbkowice

Zobacz również inne usługi w mieście Dąbrowa Górnicza

732 080 502