Dezynfekcja Dąbrowa Górnicza

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 161
Sprawdź szczegóły

Ratapest Dawid Podbioł

Dezynfekcja Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Zauważyłeś, że na ścianach w Twoim domu pojawił się niechciany gość - grzyb, którego nie można usunąć? Domowe sposoby okazały się nieskuteczne i zaczynasz poważnie myśleć o profesjonalnym odgrzybianiu ścian? Zaufaj fachowcom z firmy Ratapest,
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści. Odkażanie przebiegło szybko, sprawie i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, a panowie okazali się fachowcami z najwyższej półki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez nich pracy i na pewno w przyszłości skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia. Dziękujemy za okazaną pomoc i polecamy każdemu w potrzebie."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 179
Sprawdź szczegóły

Rafał Szram Silesia-Pest

Dezynfekcja Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Metoda ozonowania w obiekcie inwentarskim okazała się bardzo skuteczna. Widać, że panowie techniki odkażania opanowali do perfekcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez tych fachowców pracy i na pewno w przyszłości będziemy polecać ich fachowe i kompleksowe usługi, bo lepszych fachowców w okolicy z pewnością nie znajdziecie. Telefon oczywiście zapisaliśmy."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zamgławianie ULV przyniosło zamierzony efekt. Panowie od DDD w domu byli zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Pracę wykonali dokładnie, sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie, a za usługę nie wzięli majątku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z ich wsparcia. Polecamy serdecznie każdemu, bo to profesjonaliści z górnej półki!"
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy w 100% zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas panowie z tego zakładu DDD. Poszukiwaliśmy ekipy, która zajęłaby się dla nas odkażeniem pomieszczenia, a ci panowie okazali się idealnymi kandydatami. Zaproponowali metodę zamgławiania ULV, która przyniosła oczekiwany efekt. Dziękujemy za fachowo i solidnie wykonaną usługę."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Bardzo miły i konkretny wykonawca. Wszystko dokładnie mi doradził, a przede wszystkim był szczery i uczciwy. Usługa dezynfekcji przebiegła profesjonalnie, a cena za fachowo i skutecznie wykonaną pracę była naprawdę atrakcyjna. Polecam z ręką na sercu za profesjonalizm, bardzo dobry kontakt oraz szczegółowo udzielane informacje. Telefon oczywiście zapisuję sobie na przyszłość."
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły

Mazur Marek P.U.H. Deratyzator

Dezynfekcja Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z usługą dekontaminacji, która polegała na neutralizowaniu oraz usuwaniu czynników szkodliwych z pomieszczenia, ci panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, o ustalonej wcześniej godzinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z kompleksowego wsparcia. Polecamy serdecznie."
Serwis będzie dostępny od dnia 10.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Dezynfekcja, ozonowanie pomieszczeń i kompleksowe usługi sprzątające na terenie Katowic oraz Śląska. Zgłoś się do serwisu Vinatcom i poznaj pełną ofertę firmy. Konkurencyjne na rynku ceny i wysoka jakość świadczonych usług.

PHU Overland Joanna Karkoszka

Dezynfekcja Dąbrowa Górnicza
Firma Overland jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja,
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam

RECOVERS Sp. z o.o.

Dezynfekcja Dąbrowa Górnicza
Firma Recovers oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Specjalizujemy się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

Dąbrowa Górnicza, Zielona Dolina

Potrzebne na jutro odkażanie w bloku
Dobry wieczór. Piszę ponieważ jestem zainteresowana usługą osuszania. Na jednej ze ścian w moim mieszkaniu pojawiła się pleśń. Przyczyną jest pewnie wilgoć, tym też sie zajmę ale najpierw chcę skorzystać z waszej pomocy. Kiedy macie wolne terminy? Ile wyniesie taka usługa?

Wiśniowa, Dąbrowa Górnicza

Działania bakteriobójcze w gospodarstwie
Bardzo prosze o pomoc. U sąsiada z góry pękła rura i zalało kilka pomieszczeń w moim mieszkaniu. Chciałbym wezwać firmę, która zajmuje się dezynsekcją ponieważ rura była od kanalizacji i możliwe że są tam jakieś fekalia. Zajmujecie się takimi awariami?

Dąbrowa Górnicza, Poniatowskiego

Osuszanie ścian w pomieszczeniu
Niedawno przeprowadziliśmy się z meżem do mieszkania. W łazience, na ścianie, obok okna jest ogromny grzyb. Nie wiem czemu wcześniej nie wyszedł tylko dopiero teraz. Czy zajmujecie się usuwaniem takich rzeczy? Jaki jest koszt ?

Dąbrowa Górnicza, Krótka

Usuwanie drobnoustrojów w domu
Witam państwa. Wyjechałem na dwa tygodnie zostawiając puste mieszkanie. Chyba zapomniałem schować jajka, które się popsuły i w całym mieszkaniu unosi się przykry zapach. Czy macie jakieś skuteczne środki jakimi można go usunąć? Prosze o pomoc.

Dąbrowa Górnicza, Czereśniowa

Potrzebna w pobliżu dezynfekcja łóżek i materacy
Potrzebuję firmy, która zajmuje się dezynsekcją. Potrzebuję odkazić kilka pokoi po zalaniu. W sąsiednim mieszkaniu była awaria rury kanalizacyjnej i wybiło zawartość. Czy zajmujecie się takimi usługami i świadczycie usługi w weekendy?

Dąbrowa Górnicza, Główna

Jaki byłby koszt za odkażanie lokalu?
Przez kilka dni męczył nas problem z martwymi szczurami, które odstraszały naszych klientów. Niestety kilka z nich zauważyliśmy po jakimś czasie dopiero i został po nich specyficzny zapach. Ile kosztowałaby dezynfekcja całego pomieszczenia (restauracja, kuchnia + dwa pokoje gospodarcze).

Dzielnice Dąbrowy Górniczej, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Błędów
 2. Bugaj
 3. Kuźniczka Nowa
 4. Łazy
 5. Łęka
 6. Marianki
 7. Okradzionów
 8. Ratanice
 9. Sikorka
 10. Strzemieszyce Małe
 11. Strzemieszyce Wielkie
 12. Trzebiesławice
 13. Trzebyczka
 14. Tucznawa
 15. Ujejsce
 16. Ząbkowice
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502