Dezynfekcja Częstochowa

Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 54
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Świadomość, że dom zamieszkują mikroorganizmy i drobnoustroje, sprawia, że wiele osób decyduje się na ozonowanie mieszkania, które skutecznie pozwala pozbyć się niechcianych mieszkańców. Jeśli i Tobie niemiła jest myśl, że w swoim otoczeniu masz
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Dezynfekcję pomieszczeń po osobie zmarłej powinien wykonać profesjonalista, który zna się na rzeczy. Przy tym zabiegu często warto postawić dodatkowo na dezodoryzację lub ozonowanie. Tego typu usługi na Śląsku wykona dla Ciebie AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Zawodzie, Częstochowa

2021-02-19 Szukam w okolicy firmy do utylizacji zwierząt w lokalu
Dzień dobry. Mieszkam niedaleko miejsca, gdzie jest utylizacja zwierząt. Codziennie unosi się przykry zapach, przez który chce się wymiotować. Są dwa pomysły albo się wyprowadzę albo jest jakiś sposób na usunięcie chociaż w okolicy mojego mieszkania tego zapachu. Co moglibyście doradzić?

Cżestochowa, Tysiąclecie

2021-02-14 Jaka jest cena za odkażanie piwnicy?
Witam serdecznie, w mojej piwnicy na starym materacu znalazłam kilka pluskiew. W ogóle pytanie skąd one się tam wzieły? Piwnice były niedawno remontowane, więc raczej nie od brudu. Czy jest sens, aby odkazić to pomieszczenie? Czy wystarczy, że wyrzucę materac i będzie po problemie? Czy ktoś mógłby mi pomóc? Niestety w internecie jest niewiele artykułów jak postępować w takiej sytuacji. Pilnie czekam na kontakt.

Lisiniec, Lwowska, Częstochowa

2021-01-26 Działanie bakteriobójcze w pomieszczeniu
Dzień dobry. Jestem studentem, który wynajmuje jeden pokój w domu u obcej rodziny. Dopiero dziś zauważyem, że na ścianach w kuchni i łazience jest grzyb. Właściciele mają to, że tak powiem gdzieś. A ja chciałbym tam dalej mieszkać, ponieważ mam niski czynsz. Czy jakoś sam mógłbym się pozbyć tego grzyba?

Częstochowa, Tysiąclecie, Kiedrzyńska

2020-12-27 Na jutro szukam firmy do odgrzybiania ścian
Moja babcia niedawno pochowała swojego męża. Babcia jest biedna, a ja chciałabym jej chociaż wyczyścić mieszkanie. Njapierw chciałabym, aby profesjonalnie Państwo wykonali usługę sprzątania po zmarłych, a póżniej już sobie sama poradzę. Czy jest taka możliwość?

Częstochowa, 1 Maja, Trzech Wieszczów

2020-10-21 Dezynfekcja łóżek i materacy w domu
Mam ogromy problem. Moje dziecko po nocce zawsze jest pogryzione. Ja dla dziecka materac odkupiłam na OLX. Obawiam się, że w tym materacu są plusktwy, które gryzą. Proszę o PILNY kontakt.

Częstochowa, Szcztowa, Ostatni Grosz

2020-09-30 Ozonowanie w bloku
Jestem prezesem w zarządzie wspólnoty mieszkaniowej. Dostaje liczne informację, że w jednym naszym bloku unosi się straszny smród i aż chce się wymiotować. Trochszkę poczytałem na temat jak się pozbyć tego zapachu. Wyszukałem, że jest zabieg ozonowania, który jest skuteczny. Dodatowko jest to ekologiczna metoda a to też wielki plus. Wykonujecie takie usługi?

Częstochowa, Pólnoc, Karłowicza

2020-09-08 Usuwanie drobnoustrojów w mieszkaniu
Witam. Do mojej toalety wleciał ręcznik papierowy, który zablokował całe rury w mojej kanalizie i stało się. Wybiło z kibla, zlewu i wanny kanalizację. Nie wiedziałam co robić, a jeszcze byłam sama w mieszkaniu. Bałam się, że wyle się również na korytarz. Jakoś opanowałam sytuację, ale chciałabym, abyście oczyścili mi łazienkę z tego "gówna"

Ostatni Grosz, Częstochowa, Ostra

2020-08-08 Odkażanie domu
Ostatnio zauważyłam, że mam pleść na ścianie. Kupiłam preparat na domowe usunięcie tej pleśni. Niestety okazało się, że ten środek zniszczył mi tylko ścianę, a problem pozostał. Czy moglibyście mi pomóc?

Dzielnice Częstochowy, w których możesz zamówić dezynfekcję

 1. Błeszno
 2. Częstochówka-Parkitka
 3. Dźbów
 4. Mirów
 5. Ostatni Grosz
 6. Północ
 7. Stare Miasto
 8. Śródmieście
 9. Tysiąclecie
 10. Wyczerpy-Aniołów
 11. Gnaszyn-Kawodrza
 12. Grabówka
 13. Kiedrzyn
 14. Lisiniec
 15. Podjasnogórska
 16. Raków
 17. Stradom
 18. Trzech Wieszczów
 19. Wrzosowiak
 20. Zawodzie-Dąbie

Zobacz również inne usługi w mieście Częstochowa

732 080 502