Dezynfekcja Częstochowa

Mamy dostępnego jednego fachowca od dezynfekcji w Częstochowie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 328
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7
Częstochowa
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Widać, to do doświadczeni specjaliści od DDD z pojęciem o wykonywanej pracy, którzy potrafią rzeczowo odpowiadać na zadawane pytania. Dekontaminacja wykonana została w domu - solidnie i sumiennie, do tego błyskawicznie. Jestem bardzo zadowolony z wyboru i na pewno jeszcze wiele razy będę korzystał z ich kompleksowego wsparcia. Dziękuję za wsparcie i polecam. "
Gnaszyn-Kawodrza, Częstochowa
Wybrane pytania od klientów
Częstochowa 13.06.2022
Dzień dobry. Mam grzyba w sypialni. Najgorzej jest w szafie. Proszę o kontakt.
Częstochowa 27.05.2022
Czy dzięki takiej usłudze pozbędę się myszy?
Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka
4.8
Liczba opinii: 158
Sprawdź szczegóły

Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka

Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Częstochowa
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Praca wykonana celująco, do tego pełen profesjonalizm, fachowa obsługa oraz przystępny cennik usług. Dezynfekcja pomieszczeń przyniosła oczekiwany efekt, a panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i wsparcie i na pewno w przyszłości będziemy polecać ich fachowe usługi innym."
Dźbów, Częstochowa
Serwis będzie dostępny od dnia 01.07.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Dezynsekcja, Dezynfekcja i Deratyzacja Stop-Insekt Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Potrzebna nam była pilnie dezynfekcja jednego z pokoi w naszym mieszkaniu. Obdzwoniliśmy wiele firm, jednak żadna nie miała wolnych terminów. W końcu trafiliśmy na ten zakład DDD i panowie zaproponowali termin na następny dzień, do tego okazało się, że mają naprawdę przystępny cennik. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali i na pewno będziemy jeszcze w przyszłości korzystać z ich wsparcia."
Kiedrzyn, Częstochowa
Serwis będzie dostępny od dnia 04.07.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakład Usług DDD Stop-Insekt Dorota Czech
4.8
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły

Zakład Usług DDD Stop-Insekt Dorota Czech

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Częstochowa
Sprawdź szczegóły
Jeśli masz już dość uporczywych insektów lub gryzoni, jak najszybciej przekaż zgłoszenie doświadczonym ekspertom z zakładu DDD. Podczas wieloletniej praktyki w zawodzie specjaliści nie spotkali się z zadaniami, które mogłyby przerosnąć ich ...
Serwis będzie dostępny od dnia 04.07.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

29.09.2021 Bardowskiego
W róg pokoju pojawiła się pleśń na ścianie i potrzebuje pomocy zwłaszcza że to pokój małej dziewczynki

Zawodzie, Częstochowa

19.02.2021
Dzień dobry. Mieszkam niedaleko miejsca, gdzie jest utylizacja zwierząt. Codziennie unosi się przykry zapach, przez który chce się wymiotować. Są dwa pomysły albo się wyprowadzę albo jest jakiś sposób na usunięcie chociaż w okolicy mojego mieszkania tego zapachu. Co moglibyście doradzić?

Cżestochowa, Tysiąclecie

14.02.2021
Witam serdecznie, w mojej piwnicy na starym materacu znalazłam kilka pluskiew. W ogóle pytanie skąd one się tam wzieły? Piwnice były niedawno remontowane, więc raczej nie od brudu. Czy jest sens, aby odkazić to pomieszczenie? Czy wystarczy, że wyrzucę materac i będzie po problemie? Czy ktoś mógłby mi pomóc? Niestety w internecie jest niewiele artykułów jak postępować w takiej sytuacji. Pilnie czekam na kontakt.

Lisiniec, Lwowska, Częstochowa

26.01.2021
Dzień dobry. Jestem studentem, który wynajmuje jeden pokój w domu u obcej rodziny. Dopiero dziś zauważyem, że na ścianach w kuchni i łazience jest grzyb. Właściciele mają to, że tak powiem gdzieś. A ja chciałbym tam dalej mieszkać, ponieważ mam niski czynsz. Czy jakoś sam mógłbym się pozbyć tego grzyba?

Częstochowa, Tysiąclecie, Kiedrzyńska

27.12.2020
Moja babcia niedawno pochowała swojego męża. Babcia jest biedna, a ja chciałabym jej chociaż wyczyścić mieszkanie. Njapierw chciałabym, aby profesjonalnie Państwo wykonali usługę sprzątania po zmarłych, a póżniej już sobie sama poradzę. Czy jest taka możliwość?

Częstochowa, 1 Maja, Trzech Wieszczów

21.10.2020
Mam ogromy problem. Moje dziecko po nocce zawsze jest pogryzione. Ja dla dziecka materac odkupiłam na OLX. Obawiam się, że w tym materacu są plusktwy, które gryzą. Proszę o PILNY kontakt.

Częstochowa, Szcztowa, Ostatni Grosz

30.09.2020
Jestem prezesem w zarządzie wspólnoty mieszkaniowej. Dostaje liczne informację, że w jednym naszym bloku unosi się straszny smród i aż chce się wymiotować. Trochszkę poczytałem na temat jak się pozbyć tego zapachu. Wyszukałem, że jest zabieg ozonowania, który jest skuteczny. Dodatowko jest to ekologiczna metoda a to też wielki plus. Wykonujecie takie usługi?

Częstochowa, Pólnoc, Karłowicza

08.09.2020
Witam. Do mojej toalety wleciał ręcznik papierowy, który zablokował całe rury w mojej kanalizie i stało się. Wybiło z kibla, zlewu i wanny kanalizację. Nie wiedziałam co robić, a jeszcze byłam sama w mieszkaniu. Bałam się, że wyle się również na korytarz. Jakoś opanowałam sytuację, ale chciałabym, abyście oczyścili mi łazienkę z tego "gówna"

Ostatni Grosz, Częstochowa, Ostra

08.08.2020
Ostatnio zauważyłam, że mam pleść na ścianie. Kupiłam preparat na domowe usunięcie tej pleśni. Niestety okazało się, że ten środek zniszczył mi tylko ścianę, a problem pozostał. Czy moglibyście mi pomóc?

Dzielnice Częstochowy, w których możesz zamówić dezynfekcję

 1. Błeszno
 2. Częstochówka-Parkitka
 3. Dźbów
 4. Mirów
 5. Ostatni Grosz
 6. Północ
 7. Stare Miasto
 8. Śródmieście
 9. Tysiąclecie
 10. Wyczerpy-Aniołów
 11. Gnaszyn-Kawodrza
 12. Grabówka
 13. Kiedrzyn
 14. Lisiniec
 15. Podjasnogórska
 16. Raków
 17. Stradom
 18. Trzech Wieszczów
 19. Wrzosowiak
 20. Zawodzie-Dąbie

Przydatne informacje

Jakie usługi z zakresu dezynfekcji świadczycie?

Specjaliści polecani w serwisie Naprawek.pl zajmują się kompleksowymi usługami dezynfekcyjnymi polegającymi na odkażaniu pomieszczeń i niwelowaniu nieprzyjemnych zapachów, szczególnie po powodziach czy pożarach. Ich oferta zawiera następujące czynności:

Stale doskonalą oni swoje umiejętności, by sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, który zgłosi się do nich po pomoc. Dzięki licznym interwencjom i nabytemu w ten sposób doświadczeniu są w stanie wykonać niemal wszystkie zadania z obszaru dezynfekcji.

Ile trzeba czekać na realizację usługi?

Specjaliści od dezynfekcji są w stanie dojechać do Klienta niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia, jeśli tylko sytuacja jest bardzo pilna. Możesz wówczas liczyć na to, że Twoje zgłoszenie zostanie potraktowane priorytetowo. Wystarczy, że skontaktujesz się z Biurem Obsługi Klienta i poinformujesz konsultanta o swoim problemie.

Po jakim czasie od wykonania zabiegu można ponownie korzystać z pomieszczenia?

Po zakończeniu zabiegu dezynfekcji, pomieszczenia należy przewietrzyć przez okres co najmniej 30 minut. Najlepiej nie wchodzić do środka wcześniej niż po upływie 4 godzin od zakończenia odkażania. W dezynfekowanym pomieszczeniu nie mogą przebywać ludzie ani zwierzęta.

Jakich środków dezynfekcyjnych używają fachowcy?

Fachowcy stosują tylko bezpieczne i dopuszczone do użytku przez Ministerstwo Zdrowia preparaty do dezynfekcji i odkażania pomieszczeń. Każdy środek do dezynfekcji ma inne przeznaczenie i właściwości, dlatego przed przystąpieniem do realizacji zlecenia warto skonsultować usługę z wykwalifikowanym specjalistą.

Ile kosztuje dezynfekcja pomieszczeń?

Na cenę dezynfekcji wpływa wiele czynników, między innymi przestrzeń, jaką trzeba poddać temu zabiegowi, ilość i moc generatorów, a także czas wykonywania usługi. Decydując się na usługę, należy wybierać firmę z doświadczeniem, profesjonalnymi urządzeniami i autoryzowanymi wykonawcami. Średnia cena dezynfekcji zaczyna się od kwoty 200 złotych.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502