Dezynfekcja Częstochowa

Dezynsekcja, Dezynfekcja i Deratyzacja Stop-Insekt Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebna nam była pilnie dezynfekcja jednego z pokoi w naszym mieszkaniu. Obdzwoniliśmy wiele firm, jednak żadna nie miała wolnych terminów. W końcu trafiliśmy na ten zakład DDD i panowie zaproponowali termin na następny dzień, do tego okazało się, że mają naprawdę przystępny cennik. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali i na pewno będziemy jeszcze w przyszłości korzystać z ich wsparcia."
Kiedrzyn, Częstochowa
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Widać, to do doświadczeni specjaliści od DDD z pojęciem o wykonywanej pracy, którzy potrafią rzeczowo odpowiadać na zadawane pytania. Dekontaminacja wykonana została w domu - solidnie i sumiennie, do tego błyskawicznie. Jestem bardzo zadowolony z wyboru i na pewno jeszcze wiele razy będę korzystał z ich kompleksowego wsparcia. Dziękuję za wsparcie i polecam. "
Gnaszyn-Kawodrza, Częstochowa
Zakres usług
Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Praca wykonana celująco, do tego pełen profesjonalizm, fachowa obsługa oraz przystępny cennik usług. Dezynfekcja pomieszczeń przyniosła oczekiwany efekt, a panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i wsparcie i na pewno w przyszłości będziemy polecać ich fachowe usługi innym."
Dźbów, Częstochowa
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Jeśli masz już dość uporczywych insektów lub gryzoni, jak najszybciej przekaż zgłoszenie doświadczonym ekspertom z zakładu DDD. Podczas wieloletniej praktyki w zawodzie specjaliści nie spotkali się z zadaniami, które mogłyby przerosnąć ich ...

Usługi Dezynfekcji Recovers

Dezynfekcja Częstochowa
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

2021-09-29 Bardowskiego
W róg pokoju pojawiła się pleśń na ścianie i potrzebuje pomocy zwłaszcza że to pokój małej dziewczynki

Zawodzie, Częstochowa

2021-02-19 Szukam w okolicy firmy do utylizacji zwierząt w lokalu
Dzień dobry. Mieszkam niedaleko miejsca, gdzie jest utylizacja zwierząt. Codziennie unosi się przykry zapach, przez który chce się wymiotować. Są dwa pomysły albo się wyprowadzę albo jest jakiś sposób na usunięcie chociaż w okolicy mojego mieszkania tego zapachu. Co moglibyście doradzić?

Cżestochowa, Tysiąclecie

2021-02-14 Jaka jest cena za odkażanie piwnicy?
Witam serdecznie, w mojej piwnicy na starym materacu znalazłam kilka pluskiew. W ogóle pytanie skąd one się tam wzieły? Piwnice były niedawno remontowane, więc raczej nie od brudu. Czy jest sens, aby odkazić to pomieszczenie? Czy wystarczy, że wyrzucę materac i będzie po problemie? Czy ktoś mógłby mi pomóc? Niestety w internecie jest niewiele artykułów jak postępować w takiej sytuacji. Pilnie czekam na kontakt.

Lisiniec, Lwowska, Częstochowa

2021-01-26 Działanie bakteriobójcze w pomieszczeniu
Dzień dobry. Jestem studentem, który wynajmuje jeden pokój w domu u obcej rodziny. Dopiero dziś zauważyem, że na ścianach w kuchni i łazience jest grzyb. Właściciele mają to, że tak powiem gdzieś. A ja chciałbym tam dalej mieszkać, ponieważ mam niski czynsz. Czy jakoś sam mógłbym się pozbyć tego grzyba?

Częstochowa, Tysiąclecie, Kiedrzyńska

2020-12-27 Na jutro szukam firmy do odgrzybiania ścian
Moja babcia niedawno pochowała swojego męża. Babcia jest biedna, a ja chciałabym jej chociaż wyczyścić mieszkanie. Njapierw chciałabym, aby profesjonalnie Państwo wykonali usługę sprzątania po zmarłych, a póżniej już sobie sama poradzę. Czy jest taka możliwość?

Częstochowa, 1 Maja, Trzech Wieszczów

2020-10-21 Dezynfekcja łóżek i materacy w domu
Mam ogromy problem. Moje dziecko po nocce zawsze jest pogryzione. Ja dla dziecka materac odkupiłam na OLX. Obawiam się, że w tym materacu są plusktwy, które gryzą. Proszę o PILNY kontakt.

Częstochowa, Szcztowa, Ostatni Grosz

2020-09-30 Ozonowanie w bloku
Jestem prezesem w zarządzie wspólnoty mieszkaniowej. Dostaje liczne informację, że w jednym naszym bloku unosi się straszny smród i aż chce się wymiotować. Trochszkę poczytałem na temat jak się pozbyć tego zapachu. Wyszukałem, że jest zabieg ozonowania, który jest skuteczny. Dodatowko jest to ekologiczna metoda a to też wielki plus. Wykonujecie takie usługi?

Częstochowa, Pólnoc, Karłowicza

2020-09-08 Usuwanie drobnoustrojów w mieszkaniu
Witam. Do mojej toalety wleciał ręcznik papierowy, który zablokował całe rury w mojej kanalizie i stało się. Wybiło z kibla, zlewu i wanny kanalizację. Nie wiedziałam co robić, a jeszcze byłam sama w mieszkaniu. Bałam się, że wyle się również na korytarz. Jakoś opanowałam sytuację, ale chciałabym, abyście oczyścili mi łazienkę z tego "gówna"

Ostatni Grosz, Częstochowa, Ostra

2020-08-08 Odkażanie domu
Ostatnio zauważyłam, że mam pleść na ścianie. Kupiłam preparat na domowe usunięcie tej pleśni. Niestety okazało się, że ten środek zniszczył mi tylko ścianę, a problem pozostał. Czy moglibyście mi pomóc?

Dzielnice Częstochowy, w których możesz zamówić dezynfekcję

 1. Błeszno
 2. Częstochówka-Parkitka
 3. Dźbów
 4. Mirów
 5. Ostatni Grosz
 6. Północ
 7. Stare Miasto
 8. Śródmieście
 9. Tysiąclecie
 10. Wyczerpy-Aniołów
 11. Gnaszyn-Kawodrza
 12. Grabówka
 13. Kiedrzyn
 14. Lisiniec
 15. Podjasnogórska
 16. Raków
 17. Stradom
 18. Trzech Wieszczów
 19. Wrzosowiak
 20. Zawodzie-Dąbie
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502