Dezynfekcja Czeladź

Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dezodoryzacja pomieszczeń była niezbędna, ponieważ od jakiegoś czasu w naszym mieszkaniu czuć było nieprzyjemny zapach dymu papierosowego, a domowe sposoby jego pozbycia się nie przynosiły żadnych efektów. Panowie zaproponowali najskuteczniejszą i jednocześnie najmniej kosztowną metodę, która przyniosła oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy tych specjalistów i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich usług."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Praca wykonana na medal, bez marudzenia i z uśmiechem na twarzy, zwłaszcza że do najłatwiejszych nie należała. Panowie w domu byli następnego dnia po rozmowie telefonicznej. Ozonowanie pomieszczenia skutecznie zdezynfekowało przedmioty oraz powierzchnie, a dodatkowo ozon znakomicie oczyścił powietrze i atmosferę. Dziękujemy i będziemy polecać innym."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, nie mogłeś trafić lepiej. Eko-Pest z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres naszych usług dezynfekcyjnych jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tu to, czego
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.7
Liczba opinii: 71
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa dezynfekcji przebiegła szybko i skutecznie, a cena okazała się naprawdę przystępna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści i na pewno będziemy jeszcze wiele razy korzystać z ich pomocy, bo widać, że panowie doskonalone znają się na tym, co robią, a praca sprawia im przyjemność."
A może by tak zlecić część sprzątania profesjonaliście? Jeśli nie przepadasz za praniem dywanów i czyszczeniem tapicerki, postaw na fachowca, który się w tym specjalizuje. Wysokiej jakości sprzęt piorący i skuteczne środki czyszczące to nasze asy w rękawie, więc skontaktuj się z nami już teraz!

Dzielnice Czeladzi, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Piaski (Brazylia)
  2. Madera
  3. Kolonia Różka
  4. Kolonia Małobądz
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502