Dezynfekcja Cieszyn

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Z ozonowaniem pomieszczeń wykonawca poradził sobie znakomicie. Z pracy jestem zadowolona, nie mam do czego się doczepić. Na pewno będę polecać tego wykonawcę wszystkim moim znajomym i rodzinie, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc i polecam gorąco."
Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Problem ze szkodnikami? Postaw na tę firmę specjalizującą się w usługach z zakresu deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji. Fachowcy kompleksowo wytropią, zlikwidują i usuną wszelkie insekty, gryzonie i drobnoustroje w Twoim otoczeniu. Potrzebujesz pomocy ...
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekto-Flit Leszek Kozieł
4.8
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie pomieszczeń przebiegło bardzo sprawnie i okazało się skutecznym sposobem na pozbycie się groźnych bakterii, wirusów i grzybów. Z usługi jestem bardzo zadowolona i polecam gorąco każdemu w potrzebie, bo to fachowcy godni uwagi. Telefon do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość."
Cieszyn
Usługi DDD Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 162
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Taki serwis dezynfekcji z pewnością warto mieć pod ręką. Panowie do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie, za usługę nie wzięli majątku. Z dojazdem na miejsce nie mieli żadnego problemu, a zadania lepiej już chyba wykonać nie mogli. Polecamy gorąco każdemu, a numer telefonu zachowujemy i na pewno będziemy kontynuować z nimi współpracę, bo lepszej ekipy nie znajdziemy."
Wybrane zlecenia

2021-08-31 Cieszyn
Czy macie dostępne jakieś środki o działaniu bakteriobójczym? Wybiła nam kanalizacja w gospodarstwie i teraz mamy pleśń na ścianie. Musimy się tego pozbyć jak najszybciej oraz odkazić pomieszczenie. Czy świadczycie takie usługi? Jaki będzie koszt?

2021-06-15 Cieszyn
Witam, kontaktuje się w sprawie usługi ozonowania w moim bloku w centrum. Dostrzegłam ostatnio, że na ścianie w salonie pojawił się grzyb na ścianie, wygląda to fatalnie, nie wiem co mam począć w tej sprawie, gdyż nie jestem przygtowana jeśli chodzi o wiedzę jak się tego pozbywać, świadczycie takie usługi jak ozonowanie i usuwanie grzyba?

Dzielnice Cieszyna, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Błogocice
 2. Bobrek
 3. Boguszowice
 4. Gułdowy
 5. Kalembice
 6. Krasna
 7. Marklowice
 8. Mnisztwo
 9. Os. Mały Jaworowy
 10. Os. Podgórze
 11. Pastwiska
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502