Dezynfekcja Cieszyn

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 161
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Taki serwis dezynfekcji z pewnością warto mieć pod ręką. Panowie do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie, za usługę nie wzięli majątku. Z dojazdem na miejsce nie mieli żadnego problemu, a zadania lepiej już chyba wykonać nie mogli. Polecamy gorąco każdemu, a numer telefonu zachowujemy i na pewno będziemy kontynuować z nimi współpracę, bo lepszej ekipy nie znajdziemy."
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Dezynfekcję pomieszczeń po osobie zmarłej powinien wykonać profesjonalista, który zna się na rzeczy. Przy tym zabiegu często warto postawić dodatkowo na dezodoryzację lub ozonowanie. Tego typu usługi na Śląsku wykona dla Ciebie AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ.
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekto-Flit Leszek Kozieł
4.8
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie pomieszczeń przebiegło bardzo sprawnie i okazało się skutecznym sposobem na pozbycie się groźnych bakterii, wirusów i grzybów. Z usługi jestem bardzo zadowolona i polecam gorąco każdemu w potrzebie, bo to fachowcy godni uwagi. Telefon do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość."
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś

Dzielnice Cieszyna, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Błogocice
 2. Bobrek
 3. Boguszowice
 4. Gułdowy
 5. Kalembice
 6. Krasna
 7. Marklowice
 8. Mnisztwo
 9. Os. Mały Jaworowy
 10. Os. Podgórze
 11. Pastwiska
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502