Dezynfekcja Chorzów

Usługi DDD Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 162
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja pomieszczeń przyniosła zamierzony efekt. Wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami, a panowie dali się poznać jako osoby odpowiedzialne, dla których najważniejsza jest jakość oraz wykonanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu i polecamy każdemu, bo naprawdę warto."
Dezynsekcja, Dezynfekcja i Deratyzacja Stop-Insekt Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie pomieszczeń przebiegło bez większych zarzutów, panowie na miejscu byli w ustalonym podczas rozmowy telefonicznej terminie i okazali się osobami sumiennymi, rzetelnymi, uczciwymi i odpowiedzialnymi. Pracę wykonali sumiennie i dokładnie. Polecamy."
Zakres usług
Zakład Usług DDD Silesia-Pest Rafał Szram
4.8
Liczba opinii: 179
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Dezodoryzacja na najwyższym poziomie - nieprzyjemny zapach, który od jakiegoś czas zauważalny był w mieszkaniu zniknął szybciej niż się pojawił. Kluczem do sukcesu okazał się odpowiedni dobór metody do intensywności zapachu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak szybką reakcję i na pewno będziemy polecać kompleksowe usługi tego wykonawcy również innym."
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas panowie od DDD. Usługa dezynsekcji nie okazała się kosztowna, a przyniosła oczekiwany efekt. Pomieszczenia zostały dokładnie odkażone, za co bardzo dziękujemy i na pewno będziemy polecać usługi tych fachowców każdemu, kto znajdzie się w potrzebie."
Usługi DDD Deratyzator Marek Mazur
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z tym zakładem dezynfekcji mieliśmy okazję już współpracować wcześniej i panowie nigdy nie zawiedli naszych oczekiwań. Za każdym razem praca wykonana została solidnie i sumiennie, bez żadnych poprawek. Panowie zawsze byli punktualnie na miejscu. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu pozostawiamy sobie na przyszłość."
Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Problem ze szkodnikami? Postaw na tę firmę specjalizującą się w usługach z zakresu deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji. Fachowcy kompleksowo wytropią, zlikwidują i usuną wszelkie insekty, gryzonie i drobnoustroje w Twoim otoczeniu. Potrzebujesz pomocy ...
Usługi Dezynfekcji oraz Sprzątanie i Mycie Vinatcom Vitalii Merezhko
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem tej firmie jakiś czas temu odkażanie pomieszczeń gospodarczych i muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak dobrze wykonanej usługi. Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam za fachowość, punktualność, słowność oraz za przystępny cennik usług. Telefon do kontaktu zapisuję sobie oczywiście na przyszłość, bo naprawdę warto."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z ozonowaniem pomieszczeń ci specjaliści od DDD poradzili sobie znakomicie. Dawno nie widziałam tak fachowo i sumiennie wykonanej pracy. Na uwagę zasługuje nie tylko fachowość i profesjonalizm wykonawcy, ale również cena, która była na każdą kieszeń. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam."
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Jeśli masz już dość uporczywych insektów lub gryzoni, jak najszybciej przekaż zgłoszenie doświadczonym ekspertom z zakładu DDD. Podczas wieloletniej praktyki w zawodzie specjaliści nie spotkali się z zadaniami, które mogłyby przerosnąć ich ...
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Zakład DDD Prosta Stanisław Górecki
4.8
Liczba opinii: 91
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Bogata wiedza i doświadczenie, umiejętności, wykwalifikowana kadra, najwyższy profesjonalizm wykonanej usługi oraz dbałość o zasady BHP. Jesteśmy w 100% zadowoleni z pracy polegającej na ozonowaniu pomieszczeń oraz z ceny, która wraz z dojazdem była naprawdę atrakcyjna. Szczerze polecamy każdemu, komu zależny na szybko i sprawnie wykonanej pracy w stosunkowo krótkim czasie."
Serwis będzie dostępny od dnia 29.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi DDD Overland Joanna Karkoszka
4.9
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Ta firma jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja, dezynsekcja ...

Zakład Usług DDD Paweł Kukla

Dezynfekcja Chorzów
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu, nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą ...
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu DDD. Z pewnością specjaliści spełnią Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje im motywacji – ...
Wybrane zlecenia

Stalowa, Chorzów

2021-01-11 Firma do dezynfekcji lokalu
Na ścianie w mojej restauracji znajduje się spory grzyb. Dopiero niedawno się zorientowaliśmy o jego obecności ponieważ był ukryty za dużym regałem, który przestawiliśmy w inne miejsce. Ile wyniesie usługa usnięcia tego grzyba?

Chorzów, Bratków

2021-01-09 Jaki jest czas na usuwanie drobnoustrojów w domu?
Witam serdecznie państwa. Pisze z takim zapytaniem. Szukam firmy w pobliżu, któa zajmuje się sprząraniem po zmarłych. Należałoby wykonać dezynfekcję w dwóch pomieszczeniach. Mam pytanie, ile będzie kosztowała mniej więcej taka usługa oraz jakie są wolne terminy?

Chorzów, Wesoła

2020-12-16 Dezynsekcja gazowa w mieszkaniu
Pisze z takim zapytaniem. Jakich środków używacie do odkażania pomieszczeń? Jakie metody są przez Was stosowane? Czy są one bezpieczne dla ludzi i zwierząt? Chciałbym odkazić pomieszczenia w bloku mieszkalnym. Usługa mogłaby być wykonana w tym tyogdniu, czy macie czas?

Energetyki, Chorzów

2020-09-17 Odgrzybianie ścian w pomieszczeniu
Kontaktuję się ponieważ od jakiegoś czasu zauważyłam, ze na klatce schodowej w mojej kamienicy jest przykry zapach stęchlizny. Chciałabym zapytać jak można poradzić sobie z takim problemem? Ewentualnie byłabym też zainteresowana usługą ozonowania. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc?

Chorzów, Francuska

2020-08-25 Potrzebne na jutro zamgławianie w bloku
Wynajmuję mieszkania różnym ludziom. Za każdym razem jak zmieniam lokatorów to wykonuję dezynsekcję. Czy zajmujecie się takimi usługami? Potrzebuję zdezynfekować jedno mieszkanie czteropokojowe. Pytanie czy macie czas w dniu jutrzejszym w godzinach popołudniowych?

Huty Julia, Chorzów

2020-08-01 Szukam w pobliżu firmy do dezynfekcji lokalu
W związku z przygotowaniem restauracji do rozpoczecia działalności poszukuję specjalisy, który wykona usługę oznowania dwóch pomieszczeń. Czy znajdę w okolicy taką usługę? Chciałbym też zapytać o orientacyjną cenę wykonania takiej usługi przez waszego pracownika.

Dzielnice Chorzowa, w których możesz zamówić serwis dezynfekcji

 1. Antoniowiec
 2. Batory
 3. Centrum
 4. Falklandy
 5. Górne Łagiewniki
 6. Klimzowiec
 7. Maciejkowice
 8. os. Różanka
 9. os. Ryszki
 10. Szarlociniec
 11. os. Irys
 12. Niedźwiedziniec
 13. Nowe Hajduki
 14. os. Ruch
 15. Pnioki
 16. Średnie Łagiewniki
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502