Dezynfekcja Bochnia

Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Panowie wykonywali dl nas jakiś czas temu zamgławianie ULV pomieszczeń, wykorzystując do tego celu jeden ze środków grzybobójczych. Praca przebiegła szybko i bez żadnych komplikacji - widać było, że panowie nie pierwszy raz zajmują się tego typu sprawami, do pracy byli doskonale przygotowani. Szczerze polecamy usługi tego zakładu, bo profesjonalizm widać było na każdym etapie wykonywanej przez nich pracy."
MIXTUM JAROSŁAW WILK, STANISŁAW SKURA SPÓŁKA JAWNA
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Profesjonalna i rzetelna obsługa - ten serwis dezynfekcji do zadania podszedł bardzo odpowiedzialnie, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne i rzetelne. Pracę w domu wykonali starannie, stosując sprawdzone metody. Dziękujemy za tak szybko wykonaną usługę i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z usług tych fachowców, bo widać, że wiedzą, co robią."
Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Panowie zajmowali się dla nas odkażaniem pomieszczeń. Do pracy podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, a ceny z dojazdem również mieli przystępne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowych usług, bo lepszych fachowców w okolicy na pewno nie znajdziemy. Pełen szacunek dla tego co robią, bo praca jest naprawdę bardzo ciężka. Dziękujemy."
Serwis będzie dostępny od dnia 01.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś

AGNIESZKA WIERZBA DDD ACTION

Dezynfekcja Bochnia
W Twoim domu pojawiły się myszy? Nie wiesz, jak poradzić sobie z tymi sprytnymi gryzoniami? Zdecyduj się na usługi specjalistów z zakładu „DDD Action”, a na pewno nie będziesz żałować swojej decyzji. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej

Dzielnice Bochni, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Smyków
 2. Karolina
 3. Proszowskie
 4. Chodenice
 5. Słoneczne
 6. Krzęczków-Łychów
 7. św. Jana-Murowianka
 8. Windakiewicza
 9. Niepodległości
 10. Uzbornia
 11. Kolanów
 12. Dołuszyce
 13. Kurów
 14. Śródmieście-Campi
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502