Dezynfekcja Bochnia

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 328
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynfekcja Bochnia
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia
"Panowie wykonywali dl nas jakiś czas temu zamgławianie ULV pomieszczeń, wykorzystując do tego celu jeden ze środków grzybobójczych. Praca przebiegła szybko i bez żadnych komplikacji - widać było, że panowie nie pierwszy raz zajmują się tego typu sprawami, do pracy byli doskonale przygotowani. Szczerze polecamy usługi tego zakładu, bo profesjonalizm widać było na każdym etapie wykonywanej przez nich pracy."
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ozonowanie
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Panowie zajmowali się dla nas odkażaniem pomieszczeń. Do pracy podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, a ceny z dojazdem również mieli przystępne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowych usług, bo lepszych fachowców w okolicy na pewno nie znajdziemy. Pełen szacunek dla tego co robią, bo praca jest naprawdę bardzo ciężka. Dziękujemy."
Potrzebna Ci skuteczna dezynfekcja mieszkania na już? A może masz dość kolejnego nawrotu grzyba na ścianie lub poszukujesz kogoś, kto fachowo wykona usługę dezodoryzacji? Postaw na fachowca, który będzie wiedzieć, jaką metodę należy wybrać w konkretnym przypadku. ...
serwis niedostępny
W Twoim domu pojawiły się myszy? Nie wiesz, jak poradzić sobie z tymi sprytnymi gryzoniami? Zdecyduj się na usługi specjalistów z zakładu DDD, a na pewno nie będziesz żałować swojej decyzji. Fachowcy dołożą wszelkich starań, by jak najszybciej zlikwidować ...
serwis niedostępny
Opinia
"Profesjonalna i rzetelna obsługa - ten serwis dezynfekcji do zadania podszedł bardzo odpowiedzialnie, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne i rzetelne. Pracę w domu wykonali starannie, stosując sprawdzone metody. Dziękujemy za tak szybko wykonaną usługę i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z usług tych fachowców, bo widać, że wiedzą, co robią."
serwis niedostępny
Pytania od klientów

22.07.2021
Dzień dobry. Kontaktuję się z Waszym serwisem z polecenia mojej siostry, która całkiem niedawno korzystała już z Waszych usług z zakresu odkażania i była z Waszej interwencji naprawdę bardzo zadowolona, dlatego też ja również chciałabym poprosić o pomoc. Ja z kolei mam problem z grzybem na ścianie. Nie umiem się go sama pozbyć. Ile kosztuje usługa tego typu w Waszym wykonaniu?

23.06.2021
Czy posiadacie Państwo w okolicy fachowca, który od ręki byłby w stanie podjąć się usunięcia stęchlizny w moim niewielkim gospodarstwie? Dysponujecie Państwo może metodą UV? Chciałabym z niej skorzystać, ponieważ czytałam na jej temat wiele pozytywnych opinii w Internecie i wierzę w jej zbawcze działanie. Pomożecie?

Dzielnice Bochni, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Smyków
 2. Karolina
 3. Proszowskie
 4. Chodenice
 5. Słoneczne
 6. Krzęczków-Łychów
 7. św. Jana-Murowianka
 8. Windakiewicza
 9. Niepodległości
 10. Uzbornia
 11. Kolanów
 12. Dołuszyce
 13. Kurów
 14. Śródmieście-Campi
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502