Dezynfekcja Bielsko-Biała

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 54
Sprawdź szczegóły

Ratapest Dawid Podbioł

Dezynfekcja Bielsko-Biała
Sprawdź szczegóły
28.03.2021 Górne Przedmieście, Bielsko-Biała
"Dezodoryzacja przebiegła ekspresowo i dokładnie. Panowie do zadania przystąpili odpowiednio przygotowani, a podczas wykonywana zabiegu przestrzegali obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Jeszcze raz dziękujemy serdecznie za pomoc i polecamy gorąco wszystkim, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno jeszcze w przyszłości skorzystamy w fachowego wsparcia tych profesjonalistów."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 80
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
21.03.2021 Kamienica, Bielsko-Biała
"Zleciliśmy tych panom z zakładu wykonanie zabiegu ozonowania pomieszczeń i złego słowa nie możemy powiedzieć. Do zadania podeszli sumiennie i rzetelnie, a cena za wykonaną usługę nie wpłynęła znacząco na nasz domowy budżet. Jakość wykonanej usługi była zadowalająca, a co najważniejsze, w krótkim czasie przyniosła oczekiwany efekt."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 100
Sprawdź szczegóły
16.01.2021 Lipnik
"Z dezynfekcją pomieszczeń panowie poradzili sobie doskonale. Pracę wykonali dokładnie i uczciwie, wykorzystując do tego celu sprawdzone metody i techniki - jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i na pewno jeszcze w przyszłości skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia. Numer telefonu oczywiście zapisaliśmy, bo gdzie znajdziemy lepszych wykonawców."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 36
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
25.03.2021 Bielsko Południe
"Usługa dezynfekcji została wykonana ekspresowo, panowie dali się poznać jak osoby sumiennie i odpowiedzialne, do tego dokładne i kulturalne, a usługa przebiegła bez większych problemów. Dziękujemy serdecznie, a telefon do panów z zakładu DDD zapisujemy i na pewno jeszcze będziemy współpracować z nimi w przyszłości, bo warto."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Jesteśmy zespołem, dla którego największe znaczenie ma wysoka skuteczność przeprowadzanych czynności. Zapewniamy, że sprawnie przeprowadzimy dezynfekcję pomieszczeń, deratyzację lub odrobaczanie. Dzięki nam zapomnisz o wszystkich uciążliwych szkodnikach i nieprzyjaznych drobnoustrojach, a także pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu z danego pomieszczenia. Zadzwoń właśnie teraz i zostaw nam swoje zgłoszenie!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Bielsko-Biała, Przedmieście, Cieszyńska

2021-02-16 Działanie bakteriobójcze biura
Mam taki nieprzyjemny problem, którym jest stęchlizna. Nie wiem skąd pojawił się taki brzydki zapach, prawdopodobnie z wilgoci, którą mam w mieszkaniu. Nie wiem jak podejść do tego tematu i dlatego piszę do Państwa. Co możecie mi doradzić, od czego zacząć w pozbyciu się tego przykrego zapachu? Liczę na dobre i pomocne rady od Państwa.

Jana Pawła II

2020-12-17 Ile kosztuje odkażanie mieszkania?
Dzień dobry. Kilka dni nie było mnie w moim mieszkaniu i jak wróciłam to okazało się, że podczas mojej nieobecności zalał mnie sąsiad. Na całe szczęście mam ubezpieczone mieszkanie i remont własnie zrobiłam za pieniądze z ubezpieczenia. Teraz jeszcze chciałabym wezwać ekipę, aby po tym zalaniu odkazić mieszkanie. Jaki jest koszt takiej usługi u Was?

Bielsko-Biała, Kamienica

2020-11-09 Jaki jest koszt osuszania ścian w lokalu?
Dzień dobry. Zwracam się do Państwa, aby zapytać, czy zajmujecie się sprzątaniem po zmarłych? Wczoraj w mieszkaniu zmarł mój dziadek i muszę jak najszybciej zamknąć ten temat. Chcemy sprzedać to mieszkanie, aby nie przypominać sobie o stracie bliskiej osoby. Proszę o kontakt we wskazanej sprawie.

Bielsko-Biała

2020-09-20 Jaki jest czas ozonowania w gospodarstwie?
Niedawno miałam nieprzyjmną sytuację. Miałam włączoną na noc pranie w pralce i cała woda z niej wyleciała. Niestety miałam zalaną całą łazienkę. Po tym zalaniu teraz chciałabym, aby wykonać osuszanie tego pomieszczenia, aby nie wyszła wilgość a wraz z nią grzyb i pleśń. Proszę o kontakt.

Bielsko-Biała, Pomarańczowa, Wapienica

2020-09-08 Odkażanie biura
Witam serdecznie. Wynajmuję biuro w bardzo starym budynku. Od kilku tygodniu zauważyłam, że jak tam przebywam to źle się czuje. Chciałabym znależć firmę, która mogłaby wykonać tam odkażania całego pomieszczenia. Już wspominałam o tym właścicielowi budynku i wyraził zgodę na takie czynności. Nawet zaproponował, że pokryje połowę kosztów z tym związanych.

Bielsko-Biała, Stare Bielsko

2020-09-06 W okolicy szukam firmy do dezodoryzacji mieszkania
Dzień dobry. Mieszkam w bloku na patrzerze. Ostatnio w kanalizacji się coś zapchało i było wybicie. Poszukuje dobrej firmy, która mieści się gdzieś w okolicy mojego miejsca zamieszkania i mogłaby się podjąć usunięcia zapachu po wybiciu kanalizacji. Widziałam, że macie niedaleko mnie swoją siedzibę i zależy mi, abyście to Wy się zajeli moim problemem.

Bielsko Biała, Obszary, Czerwona

2020-08-29 Odrzybianie klimatyzacji
Dzień dobry. Mam w mieszkaniu zamontowaną klimatyzację, którą w sumie pierwszy raz chciałam użyć. Niestety okazało się, że wydala się z niej po włączeniu bardzo brzydki zapach. Poczytałam trochę na ten temat i okazuje się, że powinnam znaleźć serwis, który zająłby się odrzybieniem jej. Czy Państwo wykonują takie usługi? Będę wdzięczna za informację zwrotną.

Dzielnice Bielska-Białej, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Śródmieście
 2. Stare Miasto
 3. Biała Krakowska
 4. Dolne Przedmieście
 5. Górne Przedmieście
 6. Żywieckie Przedmieście
 7. Aleksandrowice
 8. Hałcnów
 9. Kamienica
 10. Komorowice
 11. Lipnik
 12. Leszczyny
 13. Mikuszowice
 14. Złote Łany
 15. Olszówka
 16. Stare Bielsko
 17. Straconka
 18. Wapienica

Zobacz również inne usługi w mieście Bielsko-Biała

732 080 502