Dezynfekcja Białystok

Firma świadczy kompleksowe usługi w ramach dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Dzięki rozległej i fachowej wiedzy, wykwalifikowanemu zespołowi oraz wieloletniemu doświadczeniu, jest w stanie wytoczyć wojnę wszelkiego rodzaju szkodnikom. Specjaliści ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

Białystok, Dojlidy, Mickiewicza

13.02.2021
W wynajętym mieszkaniu mamy pleśń na ścianie. Pojawiła się ona na suficie w łazience i teraz idzie już wzdłuż w dół. Wygląda to obrzydliwie, więc muszę koniecznie coś z tym zrobić. Właścicielka powiedziała, że to nasza wina, ponieważ przed wynajmowaniem tej pleśni nie było i my mamy się zająć się tym problemem. Nie znamy się na tym i dlaczego to powstało, dlatego zwracam się o pomoc do państwa. Czy możemy liczbyć na szybką interwencję z Państwa strony?

Zwierzyniecka, Białystok

09.02.2021
Jestem osobą, ktora ma alergie na prawie wszystko a w szczególności na siersć zwierząt. W bloku ostatnio mielismy akcje deratyzacyjną i teraz na korytarzu leżą zdechłe szczury. Czy zajmujecie się sprzątaniem po zmarłych zwierzetach? To chodzi o bezpieczną utylizację. Prosze o informacje na temat kosztów.

Białystok

23.01.2021
Witam, mieliśmy w domu awarię sieci kanalizacyjnej. Zalało nam łazienkę. Chciałbym zamówić usługę odkażanie po wylaniu szamba. Muszę pozbyć się zanieczyszczeń jakie przyniosła ta awaria.

Białystok, Starosielce, Wrocławska

13.01.2021
Witam w moim mieszkaniu posiadamy urządzenie do chłodzenia całego pomieszczenia. Pojawił się problem, gdy włączamy chłodzenie, wtedy wydala się bardzo brzydki zapach. Pewnie zalęgły się w urządzeniu jakieś grzyby i jest konieczność wyczyszczenia. Czy moglibyście mi wysłać ofertę na maila, abym mogła zweryfikować kilka firm? Zależy mi na szybkim wykonaniu usługi, ale też nie za milonyt monet. Pozdrawiam.

Białystok, Komunalna, Wygoda

07.11.2020
Dobry wieczór państwu. W zeszły poniedziałe miałam awarię hydrauliczną. W mieszkaniu wyżej pękła rura zalewając pomieszczenia. Interesuje mnie usluga osuszania ściany w domu ponieważ w salonie jest ogromna mokra plama. Boje sie ze jak zostawie to na dłużej zacznie schodzić farba ze sciany. Czy pomozecie mi i szybko przyjedziecie na usługę?

Dziesięciny, Palmowa, Białystok

02.11.2020
Dzień dobry, jestem właścicielem restauracji i po ostatnim weekendzie w lokalu mieliśmy awarię hydrauliczną w toaletach. Potrzebuję odkażenia po wybiciu kanalizacji. Jestem zobowiązany usunąc drobnoustrije i inne zanieczyszczenia, ktorych nie widac gołym okiem. Czy wykonujecie takie usługi?

Białystok, Hetmańska

15.08.2020
Kontaktuję się ponieważ zobaczylam panstwa oferte, ktora mnie zainteresowala. Widze ze zajmujecie sie odkazaniem mieszkania. W łazience, w poblizu okna pojawił się grzyb na ścianie. Wyszedł w zeszłym tygodniu więc jest jeszcze świeży. W jakiej cenie jest usluga w waszej firmie?

Zwycięstwa, Białystok

04.08.2020
Witam serdecznie. Bardzo dużo podróżuję ze względu na zawód kierowcy i często nie ma mnie w domu nawet przez miesiąc. Mieszkam sam więc nie ma kto doglądać co się dzieje w mieszkaniu. Po ostatnim powrocie z trasy zdziwilem sie gdy przekraczajac progi domu poczułem nieprzyemny zapach stęchlizny. Potrzebuję usługi w waszej firmie bo sam nie mogę pozbyć się tego zapachu.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502