4.9

Hubert Karbownik Deztigo

Pomorzany 68C, 26-200 Końskie

Dezynfekcja

Nie możesz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z pomieszczenia? Dezodoryzacja to jeden z zabiegów, które wykonujemy bardzo często. Końskie to miasto, którego mieszkańcy niejednokrotnie docenili już nasze usługi dezynfekcji. Sprzątanie po zalaniu i osuszanie budynków również leżą w zakresie naszej kompleksowej oferty usług DDD. Jako profesjonaliści zawsze korzystamy z wysokiej jakości sprzętu i profesjonalnych środków do dezynfekcji. Możesz zaufać wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów, więc nie zwlekaj z kontaktem!

Deratyzacja

Potrzebujesz odrobaczania, które wreszcie zadziała? Nie chcesz dłużej walczyć z gryzoniami i insektami za pomocą drogich i nieskutecznych pułapek i trutek? Jeśli mieszkasz w okolicy miasta Końskie, deratyzację, dezynfekcję i dezynsekcję możesz zlecić firmie Deztigo, która zna się na tym najlepiej! Specjalistyczne zwalczanie szkodników bezpiecznymi metodami i w rozsądnej cenie to usługi właśnie dla Ciebie. Tępienie karaluchów, zwalczanie myszy czy odgrzybianie ścian jest trudne i może być nawet niebezpieczne dla zdrowia, dlatego tego typu zadania zleć wykwalifikowanej firmie DDD. Zapraszamy do kontaktu i pozostawiania zgłoszeń.

Zakres usług
 • Odkażanie pomieszczeń po chorobie
 • Sprzątanie po zmarłych
 • Dezodoryzacja - neutralizacja zapachów
 • Sprzątanie po zalaniu
 • Osuszanie budynków
 • Osuszanie ścian
 • Odgrzybianie ścian
 • Ozonowanie
 • Ozonowanie mieszkania
 • Dezynfekcja
 • Dezynsekcja
 • Deratyzacja
 • Zwalczanie szczurów
 • Zwalczanie myszy
 • Zwalczanie kun
 • Tępienie insektów (mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, karaluchy, pluskwy)
 • Osuszanie pojazdów
 • Osuszanie pomieszczeń
 • Likwidacja pleśni, grzybów i drobnoustrojów
 • Ozonowanie i zwalczanie nieprzyjemnego zapachu
Zasięg
 1. Radom
 2. Kielce
 3. Tomaszów Mazowiecki
 4. Starachowice
 5. Skarżysko-Kamienna
 6. Końskie
 7. Opoczno
 8. Szydłowiec
 9. Stąporków
 10. Piekoszów
 11. Sulejów
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
35 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Problem z szerszeniami w moim gospodarstwie zaczął być uciążliwy, więc skontaktowanie się ze specjalistą było tylko kwestią czasu. Przeszukałem Internet w poszukiwaniu fachowca i zachęcony pozytywnymi opiniami na stronie zdecydowałem się na usługi tej firmy. To był strzał w dziesiątkowe, bo panowie skutecznie usunęli szerszenie z mojej działki. Gorąco polecam każdemu, kto zmaga się z podobną sytuacją.
, Nowy Folwark, Kielce
ocena: 5
Skutecznie przeprowadzone wygazowanie szczurów. Panowie przyjechali na czas - co bardzo sobie cenię - wyposażeni w specjalistyczny sprzęt i niezbędne narzędzia. Cała usługa nie zajęła im dużo czasu, a efekt ich czynności okazał się zadowalający. Polecam bardzo.
, Domaszowice, Kielce
ocena: 5
Sumienna firma specjalizująca się w tępieniu myszy. Miałam ich całą gromadkę w domu, aż nie dało się spać w nocy, bo tak strasznie hałasowały, nie mówiąc o nadgryzionych kablach czy zanieczyszczonym jedzeniu. Fachowiec od razu wiedział, co należy zrobić, by pozbyć się gryzoni. Koszt również okazał się dość przystępny. Polecam.
, Dobromyśl, Kielce
ocena: 5
Miałam szczęście, że trafiłam na tak miłego i kompetentnego specjalistę. Po doświadczeniach z poprzednimi fachowcami trochę się bałam, na kogo trafię tym razem. Na szczęście moje obawy szybko zostały rozwiane. Rzetelnie i sprawnie przeprowadzone zlikwidowanie kuny. Empatyczne podejście do klienta, co bardzo mi zaimponowało. Bez wahania mogę Państwu zarekomendować tę firmę. Na pewno nie pożałujecie.
, Prędocinek
ocena: 5
W moim domu pojawiły się myszy. Nie wiadomo skąd, bo jestem perfekcjonistką i zawsze dbałam o porządek. Pewnie do jedzenia. Tak czy siak potrzebowałam pilnej pomocy i cieszę się, że to właśnie temu specjaliście powierzyłam zadanie wytępienia myszy. Pan przyjechał nieoznakowanym samochodem, więc plus za dyskretność, a do swojej pracy okazał się znakomicie przygotowany. Polecam firmę każdemu, również za przystępny cennik.
, Ustronie, Radom
ocena: 5
Szukałam w Internecie skutecznych sposób pozbycia się pluskiew i wyczytałam, że wymrożenie jest najlepszą metodą. Zadzwoniłam do tego fachowca z pytaniem, czy dysponuje odpowiednim sprzętem i szybko otrzymałam odpowiedź zwrotną. Od czasu jego wizyty nie zauważyłam ani jednej pluskwy w moim domu. Mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z tych usług jeszcze raz, ale jeśli zajdzie taka potrzeba - wiem, do kogo będę mogła się zwrócić.
, Osiedle Sandomierskie, Kielce
ocena: 5
Najlepszy serwis dezynfekcji, z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Panowie już podczas rozmowy przez telefon dali się poznać jako osoby sumienne, odpowiedzialne, dla których nie ma pracy nie do wykonania. Polecamy z całego serca, a kontakt zapisujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z ich wsparcia, bo innego zakładu szukać nie zamierzamy.
, Głęboczka, Kielce
ocena: 4
Mieszkam w boku i jakiś czasu temu w moim mieszkaniu pojawiły się mrówki faraona - ich obecność okazała się bardzo uciążliwa, a intruzi powodowali coraz większe straty. Zwalczanie mrówek powierzyłem tej firmie i jak się okazało, specjaliści skutecznie i całkowicie pozbyli się problemu, a cena za pracę była przystępna. Polecam z ręką na sercu ich usługi, a numer telefonu oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
, Skarżysko-Kamienna
ocena: 4
Usunięcie szczurów okazało się zadaniem niezwykle wymagającym, które niestety mnie przerosło. Nie mając wyjścia, postanowiłem skorzystać z pomocy specjalistów od DDD. Ci Panowie okazali się godnymi polecenia, kulturalnymi fachowcami, którzy szybko i skutecznie zajęli się problemem. Polecam serdecznie ich kompleksowe usługi, a numer telefonu oczywiście pozostawiam na przyszłość w razie podobnych problemów.
, Końskie
ocena: 4
Ci Panowie to godni zaufania i polecenia specjaliści, którym z pewnością warto powierzyć prace DDD. Dezynsekcja, którą im zleciłem, wykonana została profesjonalnie, do tego w przystępnej cenie. Z takich fachowców inni powinni tylko brać przykład. Polecam za jakość oraz terminowe wywiązanie się z zadania - telefon znalazł się już na liście kontaktów.
, Piaski
ocena: 5
Wygazowanie szczurów przebiegło niezwykle sprawnie. Myślałem, że za usługę będę musiał zapłacić dużo więcej, ale koniec końców cena okazała się przystępna, co bardzo mnie ucieszyło. Panowie podeszli bardzo profesjonalnie do sprawy, stosując specjalistyczny sprzęt i urządzenia. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Jestem zadowolony, a kontakt zachowam na przyszłość.\
, Wośniki
ocena: 5
Odszczurzanie pomieszczenia powierzyłem temu specjaliście i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony efektem jego pracy. Zadanie wykonał niezwykle szybko i sprawnie, a zastosowana metoda okazała się bezpieczna i co najważniejsze - skuteczna! Nie pozostaje mi nic innego, jak polecać jego kompleksowe usługi każdemu, kto będzie szukał solidnej firmy DDD.
, Opoczno
ocena: 5
Panowie z odkażaniem jednego z pomieszczeń gospodarczych na terenie naszej posesji nie mieli większego problemu. Cena była także do zaakceptowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak szybko i starannie wykonanej pracy i na pewno będziemy polecać ich usługi również innym, bo taki serwis to prawdziwy skarb.
ocena: 5
Dezynfekcja wykonana została solidnie i fachowo. Pracują tutaj świetni profesjonaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Działają bardzo dokładnie, a i ceny mają bardzo przystępne. Dziękujemy za solidnie wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać ich fachowe usługi wszystkim naszym znajomym.
, Tomaszów Mazowiecki
ocena: 5
Konieczność usuwania gryzoni stała się faktem, kiedy w ogrodzie zaczęły usychać kolejne rośliny. Zadanie to postanowiłem zlecić tej firmie i muszę przyznać, że nie zawiedli moich oczekiwań. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a panowie przyjechali już z planem działania, który okazał się skuteczny.
, Karczówka, Kielce
ocena: 5
Odkomarzanie jak najbardziej na plus. Po niemiłych doświadczeniach z innymi firmami bałem się, że nastąpi powtórka z rozrywki, ale pozytywnie się zaskoczyłem. Widać można pozbyć się komarów za niewielkie pieniądze, nie naciągając przy tym klienta. Fachowcy zastosowali jakieś opryski i środki chemiczne, które skutecznie przepędziły owady z mojej działki. Dziękuję, a numer na pewno zachowam sobie na przyszłość.
, Karczówka, Kielce
ocena: 5
Chyba nie ma nic gorszego niż kuna. Okropnie hałasujące i uciążliwe stworzenie, niszczące wszystko na swojej drodze. Śmiało mogę powiedzieć, że ten specjalista zna się na odstraszaniu kun jak mało kto. Zastosowane przez niego pułapki przyniosły dobre rezultaty, bo kuna na dobre wyprowadziła się z mojej działki. Dziękuję za pomoc.
, Podkarczówka, Kielce
ocena: 4
Chociaż istnieje wiele sprawdzonych metod na usunięcie gniazda os, ja zadanie to postanowiłem zlecić osobie kompetentnej. Wezwany na miejsce pan okazał się godnym polecenia specjalistą - pracę wykonał solidnie i sumiennie, a zastosowana metoda okazała się bezpieczna dla środowiska. Zaskoczyła mnie również cena usługi, która nie była wygórowana. Polecam.
, Krzewień
ocena: 5
Jestem dość wymagający, jeśli chodzi o fachowców, których zatrudniam, ale tu zupełnie nie mam się do czego przyczepić. Panowie przyjechali punktualnie i solidnie wykonali swoje obowiązki. Usunięcie os przebiegło szybko i sprawnie. Na pewno skorzystam z ich usług ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba.
, Baranówek, Kielce
ocena: 5
Nigdy w życiu nie widziałam aż takiej ilości komarów. Zawsze miałam z nimi problem, ale tym razem wystąpiła jakaś plaga. Nie miałam innego wyboru, jak tylko wezwać specjalistyczną firmę zajmującą się likwidacją komarów. Cieszę się, że trafiłam właśnie na tych fachowców, bo muszę powiedzieć, że ich usługi są naprawdę solidne. Może cena mogłaby być ciut niższa, ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam.
, Kierzków, Radom
ocena: 5
Ci panowie od DDD miło mnie zaskoczyli, kiedy okazało się, że mam w mieszkaniu pluskwy, a domowe sposoby niestety nie przynoszą oczekiwanych efektów. Ze zwalczeniem pluskiew nie mieli żadnego problemu, zadanie wykonali czysto, schludnie i dokładnie, a rachunek w mojej ocenie był naprawdę dobry. Polecam i niech inni fachowcy biorą z nich przykład.
, Tomaszów Mazowiecki
ocena: 5
Usunięcie szczurów było dla mnie priorytetem, kiedy okazało się, że pustoszą piwnicę, zanieczyszczając ją jednocześnie odchodami, nie wspominając już o nieprzyjemnym zapachu. Zadanie powierzyłem temu specjaliście, który rzetelnie, uczciwie i skutecznie pozbył się problemu, stosując bezpieczne i sprawdzone metody. Polecam.
, Starachowice
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten zakład dezynfekcji. Nic dodać, nic ująć - pełen profesjonalizm i fachowe podejście do klienta. Polecamy serdecznie, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno skorzystamy z ich usług, kiedy znajdziemy się w potrzebie. Warto również dodać, że cena z dojazdem była dobra i nie odbiła się znacząco na naszym budżecie.
ocena: 5
Z dezynfekcją panowie nie mieli najmniejszego problemu. Pracę wykonali w ciągu niecałych dwóch dni od otrzymania zgłoszenia - starannie i sumiennie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i na pewno będziemy rekomendować ich usługi wszystkim znajomym i rodzinie. Panowie zapewnili nam najwyższą jakość usług, do tego byli bardzo komunikatywni i uprzejmi.
, Końskie
ocena: 5
Usługa polegająca na dezynfekcji pomieszczeń w wykonaniu tej firmy stała na najwyższym poziomie, a problem z drobnoustrojami w domu zniknął raz na zawsze. Panowie w 100% wywiązali się z powierzonego im zadania, a cena była bardzo atrakcyjna. Jeszcze raz dziękujemy za solidnie wykonaną pracę i będziemy polecać ich usługi również innym.
ocena: 5
Z tym fachowcem usunięcie os przebiegło bez jakichkolwiek problemów. Pan szybko zareagował na zgłoszenie i przyjechał jeszcze w tym samym tygodniu, co jest zaskoczeniem w sezonie. Widać, że to profesjonalista, który zna się na swoim fachu, lubiący swoją pracę. Mogę szczerze polecić jego usługi każdemu, kto boryka się z problemem os. Szybko, sprawnie i co najważniejsze - skutecznie.
, Ustronie
ocena: 5
Bardzo fachowy i kompetentny specjalista. Usunięcie szerszeni w jego wykonaniu to pełen profesjonalizm. Przyjechał punktualnie z ekipą, wszyscy ubrani w stroje ochronne. Koszt usługi również nie nadszarpnął mocno mojego portfela, a tego najbardziej się obawiałam. Polecam, jeśli ktoś tak jak ja zmaga się z problemem szerszeni. Nareszcie mogę spokojnie pracować w ogródku.
, Potkanów, Radom
ocena: 5
Odrobaczanie zleciłem temu specjaliście od DDD i muszę przyznać, że zostałem miło zaskoczony, zwłaszcza że po wizytach wcześniejszych "fachowców" miałem mieszane odczucia. Pan zastosował nowoczesne techniki, które przyniosły oczekiwany efekt. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecić kompleksowe usługi tego pana, a telefon oczywiście pozostawiam na wszelki wypadek.
ocena: 5
Usuwanie gniazda os zleciłem tej firmie, ponieważ sam bałem się użądlenia, poza tym nie miałem odpowiedniego stroju ochronnego. Panowie do zadania podeszli odpowiedzialnie, a dzięki odpowiedniemu wyposażeniu oraz środkom zapewnili maksymalną efektywność. Cena również była ok, chociaż mogła być nieco niższa. Polecam gorąco.
ocena: 5
Zwalczanie gryzoni powierzyłem tym specjalistom, ponieważ szkodniki od kilku dni widziane były w firmie, w której pracuję. Panowie swoje zadanie wykonali profesjonalnie i rzetelnie, a wycena moim zdaniem była uczciwa. Do tej pory gryzonie nie pojawiły się. Numer telefonu już zapisałem i polecam serdecznie ich kompleksowe usługi każdemu!
, Skarżysko-Kamienna
ocena: 5
Zleciłem tym panom niedawno odkomarzanie i jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy. Wykonany zabieg zmniejszył znacząco populację komarów w moim przydomowym ogrodzie, a ja mogę spokojnie cieszyć się każdą pogodą i odpoczywać na łonie natury. Polecam serdecznie każdemu, a numer telefonu już trafił do książki telefonicznej.
ocena: 5
Spanikowałam, gdy odkryłam, że w moim domu znajdują się pluskwy. Nie wiedziałam, skąd się wzięły - przecież zawsze dbałam o czystość. Pan mnie uspokoił, że pluskwy mogą się znaleźć nawet w sterylnie czystych pomieszczeniach. Zlikwidowanie pluskwy domowej poszło mu bardzo szybko i sprawnie, a za usługę niedużo sobie policzył. Z przyjemnością zarekomenduję tę firmę moim znajomym.
, Kierzków, Radom
ocena: 5
Dekontaminacja przebiegła bez większych problemów, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne, odpowiedzialne oraz bardzo kulturalne, dla których nie ma chyba pracy, z którą nie byliby w stanie sobie poradzić. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę, a telefon do kontaktu zapisujmy i będziemy polecać tych panów również naszym znajomym w potrzebie.
, Pruszaków
ocena: 5
Kiedy okazało się, że w bloku, w którym mieszkam, pojawiły się szczury, skontaktowałem się z administracją, a ci zadzwonili po firmę deratyzacyjną. Panowie szybko zareagowali na wezwanie, jeszcze tego samego dnia pojawili się w umówionym wcześniej miejscu i niezwłocznie przystąpili do pracy. Likwidacja gryzoni przebiegła bardzo dobrze, a problem został rozwiązany. Polecam serdecznie.
, Potkanów, Radom
ocena: 5
Odszczurzanie poleciałem tej firmie deratyzacyjnej i jestem naprawdę zadowolony z ich kompleksowych usług. Panowie rzetelnie i uczciwie podeszli do swojej pracy, stosując sprawdzone i bezpieczne metody. Polecam serdecznie każdemu, kto ma problem z gryzoniami.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502