Deratyzacja Poznań

Niezwalczone w porę gryzonie mogą spowodować wiele niepotrzebnych strat, dlatego w przypadku wystąpienia problemu warto skorzystać z pomocy zaufanego i uczciwego specjalisty. Solidnych i odpowiedzialnych wykonawców z Poznania, dla których deratyzacja nie ma żadnych tajemnic, bez problemu znajdziesz wśród partnerów strony Naprawek.pl. To fachowcy z dobrymi opiniami, którzy oferują atrakcyjne ceny.

Zakres usług
Skoczylas Karol PUH Termit
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Wykonanie deratyzacji w bloku było koniecznością, ponieważ gryzonie zaczęły masowo pojawiać się w piwnicy i na klatce schodowej. Wezwaliśmy na pomoc ten zakład deratyzacyjny, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Panowie przybyli punktualnie i bez większych problemów poradzili sobie z problemem. Polecamy!"
Pest Patrol Marcin Żychliński
4.9
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Nie warto zwlekać z dezynfekcją, ponieważ czas działa na Twoją niekorzyść. Jeśli chcesz wygrać wojnę z zarazkami, działaj błyskawicznie. Z pomocą przyjdą Ci fachowcy z Pest Patrol. Nasza firma we Wrześni i okolicach oferuje profesjonalne odkażanie
!hahu! Joanna Spychała
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Likwidacja kretów w moim przypadku była koniecznością - szkodniki nie tylko zniszczyły mój trawnik, lecz spowodowały także znaczne szkody w uprawach. Ci panowie z ogromnym zaangażowaniem, starannością oraz dokładnością zajęli się problemem, a ich metody okazały się niezwykle skuteczne. Polecam serdecznie!"
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Jakub Szwed
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"W ogrodzie wraz z rozpoczęciem nowego sezonu pojawili się również nieproszeni goście. Odstraszanie szczurów powierzyłem tej firmie deratyzacyjnej, ponieważ sam pomimo wielu prób nie osiągnąłem zamierzonego celu. Panowie zadanie wykonali solidnie i rzetelnie, a problem ze szczurami zniknął. Szczerze polecam."
BALT-CLEAN HANNA CIECHANOWSKA
4.7
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy deratyzacyjnej. Powierzyłem w ich ręce zwalczanie gryzoni, a panowie rzetelnie i profesjonalnie wykonali swoje zadanie, fachowo i rzeczowo podchodząc do sprawy, ponadto okazali się mili, uprzejmi i kontaktowi. Gorąco polecam tą firmę."
Profesjonalne usługi zwalczania szkodników. W firmie FRODO z Poznania od lat zajmujemy się likwidowaniem uporczywych owadów oraz gryzoni w otoczeniu człowieka. Jesteśmy dyskretni oraz zabójczo skuteczni. Świadczymy usługi deratyzacji,
Wybrane zlecenia

Jaka cena ochrony domu przed szkodnikami -deratyzacja?

Winogrady
Jakimi najskuteczniejszymi środkami ochrony przed szczurami dysponujecie? Potrzebuję pilnej interwencji z zakresu deratyzacji w moim domu, który został zaatakowany przez gryzonie. Jaka jest cena wykonania przez Was takiej usługi i kiedy najwcześniej macie wolnego serwisata, który mógłby zająć się moim problemem?

Pozbycie się szczura z szopy - ktoś z okolicy?

Nowe Miasto, Poznań, Krzywoustego
Jesteście jedynym serwisem w okolicy, który jest w stanie mi pomóc, dlatego też zwracam się do Was z tym zapytaniem. Moją szopę opętały szczury. Nie wiem skąd aż tyle się ich tam wzięło. Ale kiedy weszłam tam po tygodniowym urlopie to prawie zemdlałam z przejęcia jak to zobaczyłam. Serdecznie proszę o natychmiastową pomoc w pozbyciu się tych gryzoni z mojej działki!

Usunięcie łasicy z drewutni

Podolany, Zakopiańska, Poznań
Mój dom znajduje się w pobliżu lasu. Ostatnio przypałętała Nam się łasica. Po praz pierwszy zauważyłam ją w drewutki, kiedy poszłam wieczorem po drewno, żeby napalić w kominku, bo było bardzo zimno. Początkowo nie byłam pewna co to za swór, bo było ciemno, jednak następnego dnia spotkałam Ją już za dnia i wiedziałam dokładnie co to. Czy jesteście w stanie pomóc mi w bezpiecznym usunięciu jej?

Usunięcie myszy

Hetmańska, Wilda, Poznań
Jakie Wasza firma proponuje szybkie i skuteczne metody prowadzące do trwałego i bezinwazyjnego usunięcia myszy z mieszkania. Póki co widziałam dwie. Jedną w przedpokoju i jedną w kuchni. Domniemam, że przyszły z dworu, ponieważ chciały uchronić się przed mrozem. Nie mniej jednak bardzo chciałabym je usunąć, ponieważ moje dzieci panicznie boją się gryzoni. Kiedy najszybciej możliwa jest Wasza interwencja?

Jak jest cena likwidacji myszy z bloku?

Rataje, Piłsudskiego
Zwracam się z zapytaniem, jaka jest cena wypędzenia myszy, które pojawiły się w składziku na miotły w bloku? Nie jest ich aż tak dużo, bo jest to mała przestrzeń, ale będę ogromnie wdzięczna za ich likwidację.

Wytępnie kuny z piwnicy

Poznań
Jakimi sposobami i metodami wytępienia kun dysponują pracownicy Waszej firmy? Jak to się obywa i ile trwa taki zabieg? Chciałabym pozbyć się szkodnika, który na dobre polubił moją piwnicę, jednak zależy mi na bezpiecznym podejściu do tej sprawy.

Ile wyniesie likwidacja szczura z mieszkania?

Poznań, Jugosłowiańska, Grunwald
Dzień dobry. Kieruję się do Państwa firmy z pytaniem dotyczącym deratyzacji. Szczury chyba na dobre zadomowiły się w moim mieszkaniu, a ja nie potrafię sama ich wypędzić, mimo że się staram. Ile wyniesie Wasza pomoc?

Gryzonie w gospodarstwie

Brzechwy
Mam ogromne gospodarstwo. Choduję konie, trzodę chlewną, kury oraz wiele innych zwierząt. Dlatego też muszę dbać o ich bezpieczeństwo. A ostatnio zauważyłam kilka gryzoni, których bardzo chciałabym się pozbyć. Pomożecie?

Likwidacja gryzoni z szopy - na jutro!

Dąbrowskiego, Poznań
Mój składzik koło domu został oblężony przez gryzonie. Nie za bardzo znam się na rodzajach szkodników, dlatego nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie co to. Nie zmienia to jednak faktu, że chciałabym w trybie natychmiastowym je zlikwidować. Bardzo boje się, że mogą przenieść się także do mojego domu. Czy jest możliwe umówienie wizyty specjalisty na jutro?

Deratyzacja

Poznań, Estkowskiego
Jak wygląda u Was proces przeprowadzenia deratyzacji w mieszkaniu o powierzchni około 50 metrów kwadratowych? Jak trzeba się przygotować do tego zdarzenia? Czy powinnam zabukować sobie hotel w pobliżu? Proszę o informację na temat pierwszego wolnego terminu na wykonanie tego zabiegu w moim domu.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502