Deratyzacja Mińsk Mazowiecki

Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Radosław Rek
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"No ręce mi opadły, gdy mój piękny trawnik w ogrodzie wraz z pierwszymi promieniami słońca zamienił się w zgromadzenie kopców różnej wielkości. Próbowałem sam odstraszaczami dźwiękowymi, ale skutki były marne, więc zwróciłem się do tej firmy. Żałuję. Tzn. żałuję, że tak późno zadzwoniłem, bo z likwidacją kretów uporali się perfekcyjnie. Polecam!"
Mińsk Mazowiecki
Wybrane zlecenia

2021-07-23 Mińsk Mazowiecki
Jaki jest czas oczekiwania na usługe taką jak odszczurzanie? Bo chciałbym się zapisać na pierwszy sostępny u państwa wolny termin. W moim gospodarstwie jak co roku pojawiły się znów szczury i szukam kogoś kto szybko pomoże mi w zwalczeniu tych gryzoni. Bo ja już mam ich serdecznie dość, niszczą mi wszystko i wyjadają zapasy dla zwierząt.

2021-07-13 Mińsk Mazowiecki
Stała się rzecz straszna idę do łazienki by się wykąpać patrzę a tam na dywaniku siedzi sobie ogromny szczur, natychmiast drzwi od łazienki zamknęłam tak by się z łazienki nie wydostał i teraz nie wiem co mam zrobić. Mieszkam sama więc nikt mi nie pomoże się go pozbyć a ja się za bardzo tego osobnika boję. Czy w pobliżu znajduje się fachowiec lub firma która do mnie przyjedzie i usunie tego delikwenta z mojej łazienki?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502