Deratyzacja Kielce

Tępienie gryzoni na własną rękę najczęściej przynosi więcej szkody niż pożytku, dlatego warto postawić na doświadczonego fachowca z dobrymi ocenami. Na stronie Naprawek.pl usługi deratyzacyjne oferują jedni z najlepszych w Kielcach wykonawcy od zwalczania nieproszonych gości. To polecani eksperci z bogatą wiedzą i bardzo dobrą znajomością metod eliminacji gryzoni, którzy mają przystępne ceny.

Zakres usług
ZAKŁAD DDD PATRON
4.8
Liczba opinii: 96
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Od dłuższego czasu mam problem z kunami w mieszkaniu, a dokładniej na poddaszu - zauważyłem pogryziony materiał izolacyjny dachu oraz odchody z nieprzetrawionymi kawałkami owoców. Zwalczanie kun zleciłem tej firmie i muszę przyznać, że nie zawiodłem się. Panowie okazali się profesjonalistami w swojej dziedzinie, a problem do tej pory nie powrócił. Polecam serdecznie."
DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły

DDD Protect

Deratyzacja Kielce
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługę oceniam na piątkę z dużym plusem. Zleciłem temu panu zwalczanie szczurów i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Widać, że człowiek zna się na tym co robi i przede wszystkim posiada stosowną wiedzę i doświadczenie. Firma z pewnością godna uwagi i polecenia!"
Hubert Karbownik Deztigo
4.9
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Konieczność usuwania gryzoni stała się faktem, kiedy w ogrodzie zaczęły usychać kolejne rośliny. Zadanie to postanowiłem zlecić tej firmie i muszę przyznać, że nie zawiedli moich oczekiwań. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a panowie przyjechali już z planem działania, który okazał się skuteczny."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"W firmie pojawiły się szczury, dlatego postanowiłem jak najszybciej zadzwonić po firmę deratyzacyjną, mając nadzieję na szybką pomoc. Ich metody odstraszania szczurów okazały się bardzo skuteczne i przyniosły oczekiwany efekt. Polecam serdecznie ich kompleksowe i bezpieczne metody. Numer telefonu oczywiście zapisałem."
Wybrane zlecenia

Liwidacja w szopie - deratyzacja

Wielkopole, Sandomierska, Kielce
Mam budynek gospodarczy koło mojego domu tutaj na wsi. Wiadomo, że w takich budynkach często pojawiają się szczury. Potrzebuję usunięcia tych gryzoni. Państwo wyznaczją terminy, czy mogę wkazać dowolny termin pasujący mi?

Kuna w domu

Zagórze, Kielce
Witam serdecznie, jestem w potrzebie. Posiadam budynek, w którym pojawił się nieproszony szkodnik. Czy macie jakies sprawdozne sposoby takie, abym samodzielnie mogła sobie z nim poradzić? Wiem, że samej będzie mi ciężko się go pozbyć, ale byłabym wdzięczna za radę.

Deratyzacja

Kielce, Barwinek, Husarska
Dzień dobry. Kieruję się do Was z pytaniem odnośnie tępienia szczurów. Jak wygląda cała procedura pozbycia się ich? Zalęgły się z moim 100 metrowym domu. Do tej pory widziałem około pięciu sztuk. Domniemam, że jest ich więcej. Ile kosztuje wykonanie takiej profesjonalnej usługi przez Waszą firmę i kiedy jest pierwszy wolny termin, bym mógł z niej skorzystać?

Mam do usunięcia szczury w piwnicy

Kielce, Barwinek, Husarska
Proszę o pomoc w liwkidacji dużych gryzoni, które sa bardzo uciążliwe w pomieszczeniach pod mieszkaniami. Czy jest to jednorazowy zabieg? Czy trzeba będzie to robić kilka dni? Proszę o odpowiedź.

Jaka jest cena za zlikwidowanie szczura

Skrajna, Herby, Kielce
Szukamy specjalistów od deratyzacji w budynkach gospodarczych. Wiem, że jest to walka z wiatrakami, ale chcemy spróbować pozbyć się ich z naszych posesji. Gryzonie niszczą wszystko co możliwe. Jakie są orientacyjne koszty takiej "przyjemności"?

W bloku jest kret w pobliżu mojego mieszkania

Warszawska
Kupiłam swoje pierwsze wymarzone cztery kąty, które jest na parterze. Jest to budynek z wielkiej płyty, więc niestety już ma swoje lata. I tu pojawia się problem, ponieważ różne zwierzęta wchodzą do naszego wieżowca. Teraz mamy problem, ponieważ chodzi po piwnicach ślepe zwierzę. Czy można go bezpiecznie usunąć?

Na jutro potrzebuję ochronę przed gryzoniami do samochodu

Piaski, Witosa
Otrzymałam od rodziców na urodziny auto, które jest już "wiekowe". Stoi ono w garażu i często w środku czuć zapach prawdopodobnie myszy. Akurat mam urlop z pracy i moglibyśmy się umówić na weryfikację tego problemu. Czy macie wolne terminy w tym tygodniu? Czekam na szybką odpowiedź z waszej strony.

Ile kosztuje usunięcie nornicy z drewutni

Domaszowska, Kielce
Koło mojego domku w oddzielnym budynku, gdzie trzymam drewno na opał w kominku dzikie zwierzę, które przypomina mysz. Niestety okazało się, że jest to bardzo podobny gryzoń. Jaka jest orientacyjna cena za usunięcie tego szkodnika? Jakie są ewentualne metody likwidacji?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502