Deletor Krzysztof Marcinkowski
4.8

Dezynsekcja, Deratyzacja i Dezynfekcja Deletor Krzysztof Marcinkowski

Juliana Fałata 71 lok. 10, 87-100 Toruń

Firma świadczy kompleksowe usługi związane z odkażaniem i zwalczaniem szkodników. Na życzenie klienta fachowcy przeprowadzają między innymi likwidację gryoni, insektów i drobnoustrojów dla osób prywatnych oraz firm, instytucji i zakładów produkcji żywności, hodowli zwierząt czy uprawy roślin. Doświadczenie w branży zdobywane przez lata, specjalistyczna wiedza i umiejętne stosowanie metod pozwala im uporać się z każdym typem szkodników. Zostaw zgłoszenie w celu rezerwacji dogodnego terminu wizyty specjalisty!

Zakres usług

Zwalczanie Szkodników

 • Usuwanie gniazd os i szerszeni
 • Zwalczanie kleszczy
 • Deratyzacja
 • Zwalczanie kretów
 • Odstraszanie ptaków
 • Fumigacja
 • Dezynsekcja
 • Zamgławianie
 • Zwalczanie kun
 • Zwalczanie pluskiew
 • Odkomarzanie

Dezynfekcja

 • Odkażanie
 • Dezodoryzacja
 • Ozonowanie
Zasięg
 1. Toruń
 2. Włocławek
 3. Grudziądz
 4. Inowrocław
 5. Świecie
 6. Brodnica
 7. Chełmno
 8. Chełmża
 9. Aleksandrów Kujawski
 10. Rypin
 11. Golub-Dobrzyń
 12. Lubicz
 13. Obrowo
 14. Solec Kujawski
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
14 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu ozonowania. Panowie wykonali prace bardzo szybko i bardzo dokładnie. Polecam każdej osobie, która nie może poradzić sobie z problemem przykrego zapachu, żeby spróbować zadzwonić do tej firmy. Nie będziecie zawiedzeni.
ocena: 5
Od niepamiętnych czasów w moim domu czystość i porządek były sprawą priorytetową. Do momentu kiedy sąsiadka zaczęła wyrzucać nam na balkon resztki jedzenia. Jak łatwo można się domyślić bardzo szybko na taras wprowadziły się prusaki. Dzień może dwa później te pasożyty przeniosły się do pokoju dzieci. W trosce o ich bezpieczeństwo zadzwoniłam do Państwa firmy. Nikt tak jak wy nie potrafi poradzić sobie ze zwlaczaniem prusaków. Firma godna jakiejkolwiek uwagi.
, Stare Miasto, Toruń
ocena: 5
Godna polecenia firma, która zlikwidowaniem myszy w moim mieszkaniu zajęła się od ręki. Na plus zasługuje również przystępny cennik oraz wysoka kultura fachowca - tak rzadko spotykana w tych czasach. Całą wizytę wspominam pozytywnie i z pewnością kontakt zachowam na wszelki wypadek.
, Stawki
ocena: 5
Ślepy i uparty ryjówkowaty szarlatanie. Samodzielnie nie mogłem cię wypędzić z mojego zielonego zacisza. Wezwałem firmę od zwalczania podziemnych pasożytów, zwanych kretami. Minęło może kilka chwil i już kreta nie było. Udało się, a moja radość nie ma końca. Z pewnością zarekomenduję Państwa firmę korzystając z dobrodziejstw Internetu. Pozdrawiam i życzę udanych upraw.
, Mokre, Toruń
ocena: 5
Bardzo kulturalny i kompetentny fachowiec specjalizujący się w usuwaniu gryzoni. Zamontowana przez niego ochrona przed kunami odniosła pożądane rezultaty, bo kuny przestały skrobać i hałasować w nocy. Wygląda na to, że się stąd wyniosły - oby na zawsze. Całą wizytę oceniam bardzo pozytywnie. Serdecznie dziękuję za pomoc, a numer zapisuję sobie na wszelki wypadek.
, Os. Jar, Toruń
ocena: 5
Moje zlecenie obejmowało zlikwidowanie szczurów na terenie domku jednorodzinnego. Mam w domu małe dzieci, więc strasznie się bałam, że gryzonie przeniosą na nie jakieś choroby. Sprawa była bardzo pilna, ale na szczęście panowie empatycznie podeszli do sprawy i uwinęli się z robotą dosyć szybko, a co najważniejsze - ich działania były skuteczne. Szczury zniknęły i mam nadzieję, że już tu nie wrócą. Polecam.
, Bydgoskie, Toruń
ocena: 5
Usunięcie gryzoni było dla mnie poważnym problemem, dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów. Panowie w mieszkaniu pojawili się punktualnie, zadanie wykonali solidnie i uczciwie, a cena za usługę była naprawdę konkurencyjna. Gorąco polecam, a numer telefonu oczywiście zapisuję.
, Jakubskie, Toruń
ocena: 5
Dekontaminacja wykonana została fachowo i odpowiedzialnie, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne, uczciwe i odpowiedzialne. Z pracą nie mieli najmniejszego problemu - widać, że nie pierwszy raz wykonują tego typu zlecenia, do tego byli mili i uczynni. Polecamy z całego serca każdemu.
, Chełmińskie
ocena: 5
Fachowo wykonane wymrożenie pluskiew. Pan miły i pomocny, od razu wiedział, co należy zrobić. Koszt, który zaproponował, również nie nadwyrężył znacząco mojego portfela. Żałuję, że zadzwoniłam tak późno, bo już dawno miałabym święty spokój z robalami w moim domu, ale mądry zawsze po szkodzie. Mam nadzieję, że nie będę musiała dzwonić ponownie, ale numer na wszelki wypadek zapiszę sobie w telefonie.
, Skarpa, Toruń
ocena: 5
Odkomarzaniem działki zajął się dla mnie ten pan od DDD i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że to osoba godna polecenia i zaufania. Z zadania wywiązał się w 100%, stosując przy tym bezpieczne dla ludzi i zwierząt środki. Cena też była ok. Telefon już zapisałem, chociaż nie robię tego zbyt często.
, Rubinkowo, Toruń
ocena: 5
Miałam w ogrodzie gniazdo os. Nie wiedziałam, dlaczego latało ich aż tyle na mojej działce, ale ten specjalista o wszystkim mnie poinformował. Bardzo szybko zareagował na moje zgłoszenie, co również jest na plus. Cenię punktualność, solidność i niezawodność, więc nie zawiodłam się, stawiając na usługi tej firmy. Usunięcie gniazda os w ich wykonaniu było naprawdę profesjonalne.
, Skarpa, Toruń
ocena: 4
Korzystałam z usług państwa firmy już jakiś miesiąc temu, ale dopiero teraz mam czas by wyrazić swoją opinię. Jestem bardzo zadowolona bo od czasu wizyty państwa serwisu karaluchów w domu nie mam. Chciałabym podziękować za tak bardzo skuteczne usunięcie karaluchów. Strasznie się ich bałam bo słyszałam ze można się przez nie ciężko pochorować ale na szczęście dzięki państwu już nie muszę się bać.
, Wrzosy, Toruń
ocena: 4
Bardzo kompetentny i rzeczowy specjalista. Od razu wiedział, że gdzieś w okolicy musi znajdować się gniazdo szerszeni. Szybko je zlokalizował, a następnie przystąpił do jego usunięcia. Cena za tę usługę dość przystępna. Co prawda trzeba było na nią trochę poczekać, ale jest to zrozumiałe w sezonie. Polecam.
, Rubinkowo
ocena: 4
Cieszę się, że trafiłam właśnie na tego fachowca. Likwidacja komarów w jego wykonaniu przebiegła niezwykle sprawnie. Na mojej działce miałam prawdziwą plagę owadów, co uniemożliwiało mi wykonywanie prac w ogrodzie. Koszt również nie obciążył mocno mojego portfela, a tego się obawiałam. Firmę polecam z czystym sumieniem.
, Stare Miasto

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502