4.8

Serwis AGD Dan-Serwis Daniel Kopera

Radomska 33, 26-415 Klwów
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Myślisz, że rzetelność i niska cena usług nie mogą iść ze sobą w parze? Skorzystaj z usług Dan-Serwis w Warszawie i przekonaj się, że jest to możliwe. Każda naprawa sprzętu AGD, której się podejmujemy, jest przeprowadzona starannie i z pełną dbałością o przekazane urządzenie. Dzięki ciągłemu doskonaleniu naszych umiejętności i stosowaniu sprawdzonych metod jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą usterką pralki, zmywarki czy piekarnika. Zostaw zgłoszenie telefonicznie lub poprzez formularz i oczekuj na kontakt naszego specjalisty. Jesteśmy gotowi przyjąć każde zlecenie!

Zakres usług
 • Naprawa pralek automatycznych
 • Naprawa zmywarek
 • Naprawa piekarników
 • Naprawa kuchenek gazowych i elektrycznych
Zasięg
 1. Warszawa
 2. Piaseczno
 3. Pruszków
 4. Ząbki
 5. Lesznowola
 6. Brwinów
 7. Ożarów Mazowiecki
 8. Konstancin-Jeziorna
 9. Piastów
 10. Raszyn
 11. Stare Babice
Obsługiwane dzielnice
 1. Ochota
 2. Ursus
 3. Ursynów
 4. Włochy
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
19 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Naprawa kuchenki gazowej dla tych fachowców wielkim wyzwaniem nie była. Panowie rzeczowo i konkretnie wykonali powierzone im zadanie, widać było, że pracę wykonują z przyjemnością, a nie z przymusu. Polecam gorąco za wzorowe podejście do klienta i ogromne zaangażowanie w usługę! Telefon już zapisałem, bo pewnie jeszcze będzie mi kiedyś potrzebny.
ocena: 5
Jeśli chodzi o ten serwis piekarników elektrycznych, to z przyjemnością polecam Państwu ich usługi. Świetni fachowcy z duszą na ramieniu, którzy faktycznie chcą klientowi pomóc, a nie naciągnąć go na niepotrzebne wydatki. Wszystko dokładnie wyjaśniają, tłumaczą i przede wszystkim pracują bardzo dokładnie i solidnie, co przekłada się na ich skuteczność. Zdecydowanie warto im zaufać.
ocena: 5
Zleciłem temu technikowi naprawę lodówki, która od jakiegoś czasu samoczynnie się rozmrażała, a do tego nie chciała się domknąć. Pan na miejscu zjawił się szybko i skutecznie zajął się problemem, ponadto okazał się osobą uczciwą i rzetelną. Numer telefonu do niego już zapisałem i polecam każdemu, kto ma podobny problem.
, Wawrzyszew, Warszawa
ocena: 5
Jestem w pełni zadowolony z pracy, jaką wykonali dla mnie specjaliści od AGD. Potrzebny mi był pilnie serwis pralki, a panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Dziękuję serdecznie za tak szybko naprawiony bęben i z pewnością będę polecał ich usługi każdemu. Telefonu oczywiście nie wyrzucam!!
, Łapigrosz
ocena: 4
To była czysta przyjemność. Serwis piekarnika z dojazdem - usługa, jak się okazało, dość prosta, ale oczywiście wykonana z dbałością o każdy szczegół i z zaangażowaniem. Sprawnie, czysto i niedrogo. Zapisałam sobie numer na przyszłość, bo rzadko trafia się w dzisiejszych czasach na tak dobrych fachowców. Polecam każdemu, kto ceni fachowców uczciwych i rzetelnych i jednocześnie nie chce im zostawiać połowy pensji.
, Nadwiśle, Warszawa
ocena: 5
Ten serwis zmywarki do zabudowy z powierzonym zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Panowie okazali się solidnymi, rzetelnym i sumiennymi fachowcami, którym warto powierzyć każdy niesprawny sprzęt - zarówno starszego, jak i nowszego typu. Widać było, że panowie wzorowo odrobili lekcje, bo praca nie była dla nich problemem. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecać ich kompleksowe usługi znajomym i rodzinie.
ocena: 4
Interesowała mnie wymiana filtrów, a panowie wykazali się bogatą wiedzą i umiejętnościami, które pozwoliły im szybko i skutecznie rozwiązać problem. Praca przebiegła szybko i sprawnie, a ja jestem zadowolony z urządzenia, które działa lepiej niż dotychczas. Polecam ten serwis zmywarki wolnostojącej.
ocena: 4
Jakiś czas temu firma naprawiała sprzęt kuchenny w moim domu. Generalnie usługa przebiegła ok, ale wystawiam komentarz z opóźnieniem celowo, bo nauczony doświadczeniem czekałem, jak długo wszystko podziała. Nie zawiodłem się - AGD śmiga bez zarzutu, więc naprawa była jak widać solidna. Myślę, że teraz mogę już z czystym sumieniem polecić ten serwis.
, Orężna
ocena: 5
Ten serwis kuchenki na miejscu okazał się świetnym wyborem, kiedy piekarnik przestał grzać. Panowie do zadania podeszli sumiennie, a na efekty nie musiałem długo czekać. Polecam za fachowość, rzetelność, uczciwość i atrakcyjny cennik, który nie uszczuplił w żaden sposób mojego domowego budżetu. Kontakt do panów oczywiście pozostawiam, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będę musiał z niego skorzystać.
, Zalesie Dolne
ocena: 5
Zadzwoniłam po tego specjalistę, gdy okazało się, że nasza lodówka nie chłodzi. Nie liczyłam na wiele, bo to już dość stary model, ale okazało się, że jeszcze do uratowania, więc bardzo się ucieszyłam. Pan zajął się sprzętem bardzo profesjonalnie, dzięki czemu naprawa lodówki przebiegła bez komplikacji. Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi i serdecznie polecam tego fachowca.
, Pruszków
ocena: 5
Bardzo się cieszę, że mąż zadzwonił właśnie po tego fachowca i polecam jego usługi każdemu, kto się waha. Pan przyjechał do nas, bo zmywarka źle domywała naczynia. Bardzo szybko znalazł przyczynę problemu, a naprawa zmywarki nie zajęła mu dużo czasu. Jestem bardzo zadowolona z ostatecznej ceny usługi i chętnie zgłoszę się do Pana ponownie, gdy zajdzie taka potrzeba.
ocena: 5
Jeśli interesuje cię pilnie serwis zmywarki, polecam serdecznie kompleksowe usługi tych specjalistów. Panowie do pracy podeszli solidnie i sumiennie, a za usługę nie wzięli dużych pieniędzy. Do tego okazali się miłymi i bardzo kulturalnymi ludźmi z ogromnym poczuciem humoru.
, Orężna
ocena: 5
Jeśli chodzi o naprawę pralki automatycznej, jestem bardzo zadowolony z usług tego serwisu. Panowie z zadania wywiązali się bardzo dobrze, a za pracę nie wzięli dużych pieniędzy, za co jestem im bardzo wdzięczny i oczywiście ich usługi polecam serdecznie każdemu, kto ma podobny problem.
ocena: 5
Gorąco polecam usługi tego fachowca! Pan nie spisuje od razu uszkodzonego sprzętu na straty, tylko z zaangażowaniem stara się go naprawić. W mojej pralce wystarczyło wymienić elektrozawór i problemu już nie było. Na koniec dodam, że naprawa pralki z dojazdem nie kosztowała mnie majątku, za co jestem mu bardzo wdzięczny.
ocena: 5
Od tego specjalisty uzyskałam więcej niż się spodziewałam. Urządzenie działa jak należy, a za serwis kuchenki z dojazdem na miejsce nie zapłaciłam wcale dużych pieniędzy. Polecam gorąco, a kontakt do pana pozostawiam sobie na przyszłość i jeszcze nieraz skorzystam z usług tego wykonawcy, bo to prawdziwy fachowiec, a nie jakiś partacz.
, Czechowice
ocena: 5
Naprawa pralki przebiegła bez zarzutów. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, a ja cieszę się, że nie musiałem wydawać majątku na nowe urządzenie. Pan zaimponował mi swoją ogromną wiedzą, a także umiejętnościami i doświadczeniem, do tego okazał godnym zaufania specjalistą, dla którego najważniejszy jest efekt końcowy. Polecam serdecznie!!
, Zalesie Dolne
ocena: 5
Moja żona wpadła w panikę, kiedy okazało się, że urządzenie nie chce się uruchomić. Telefon do tego specjalisty okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem. Pan zadanie wykonał solidnie i uczciwie, a praca nie była dla niego żadnym wyzwaniem. Polecam serdecznie, bo pilny serwis zmywarki może być potrzebny każdemu.
, Kolonia Praussa, Warszawa
ocena: 5
Naprawa kuchenki elektrycznej przy tym fachowcu wydawała się naprawdę prosta. Pan wszystko dokładnie wytłumaczył, pracę wykonał jeszcze tego samego dnia od wezwania, do tego okazał się solidnym i uczciwym człowiekiem, z którym można pożartować i porozmawiać o wszystkim.
ocena: 5
Z przyjemnością polecam każdemu ten serwis piekarników na miejscu. Pracują tu wybitni specjaliści, którzy znają się zarówno na sprzętach starszego typu, jak i na nowinkach technologicznych. Usługa obejmowała wymianę zawiasów, które się ułamały. Termin realizacji był całkiem przystępny, cena także uczciwa.
, Gołków-Letnisko
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Serwis AGD w mieście Naprawa Pralek

Naprawa Pralek Automatycznych i Zmywarek Bio-Mat Piotr Sergiej

Kochanowskiego 29 lok. 25, 01-864 Warszawa
Naprawa pralek, Naprawa zmywarek

Serwis Pralek - Naprawa AGD Maciej Kazała

Warszawska 55 lok. 92, 05-075 Warszawa
Naprawa pralek

Usługi Naprawy Pralek i Suszarek do Ubrań - Makro Serwis Krzysztof Olczak

Topolowa 30, 05-083 Wyględy
Naprawa pralek, Naprawa suszarek do ubrań

Serwis AGD Piotr Kobus

Zamiejska 17/58, 03-580 Warszawa

Serwis AGD Hubert Stańczuk

Warszawska 44, 05-254 Kuligów

Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz

al. Wilanowska 368/23, 02-665 Warszawa

Naprawa Pralek Parolvip Ireneusz Parol

Puławska 409, 02-801 Warszawa
Naprawa pralek

Zakład Naprawy Pralek i Zmywarek ABC City-Serwis Łukasz Sergiej

Jana Kochanowskiego 29 lok. 25, 01-864 Warszawa
Naprawa pralek, Naprawa zmywarek

Naprawa i Serwis Pralek i Zmywarek

Konopacka, 03-428 Warszawa
Naprawa pralek, Naprawa zmywarek

Naprawa AGD Mustfixit

Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502