COMPLETE TRADE GROUP ŁUKASZ CISŁO
4.8

Usługi Hydrauliczne, Elektryczne, Naprawa Okien i Drzwi Complete Trade Group Łukasz Cisło

Józefosław, ul. Narcyzów 47/13, 05-509 Piaseczno
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Ceny od 50 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Elektryk

Systematyczne przeglądy i dbanie o instalację elektryczną są podstawą, jeśli zależy nam bezpiecznym korzystaniu z prądu czy oświetlenia. Doświadczony elektryk z uprawnieniami wykona odpowiednie pomiary elektryczne oraz naprawi niezbędne elementy instalacji elektrycznej w krótkim czasie i bez bałaganu. Wymiana gniazdek, montaż włączników, podłączenie płyty indukcyjnej? Powierz te i inne zadania z zakresu elektryki firmie Complete Trade Group, której usługi są wysokiej jakości. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Hydraulik

Nagłe awarie spłuczki, bojlera czy centralnego ogrzewania wymagają natychmiastowej interwencji fachowców, którzy sprawnie pomogą uporać się z uciążliwym problemem. Jeśli nie wiesz, gdzie szukać pomocy hydraulicznej, zgłoś się do profesjonalisty! Wybór firmy Complete Trade Group to gwarancja szybkiej i skutecznej naprawy w sytuacjach awaryjnych – zarówno pojedynczych zaworów, jak i całej instalacji wodnej czy gazowej. Jeśli cenisz sobie profesjonalnie wykonane usługi i potrzebujesz wysokiej jakości montażu lub naprawy w okolicach Lublina, nie wahaj się i zostaw zgłoszenie!

Naprawa Okien

Nieszczelne okna to wyższe rachunki za ogrzewanie i większa szansa na choroby w rodzinie. Jeśli chcesz tego uniknąć, skontaktuj się z serwisem okien, w którego zakresie usług jest między innymi uszczelnianie okien i ich regulacja. Warszawa leży w obszarze działalności firmy Complete Trade Group. Nasi fachowcy indywidualnie podchodzą do każdego zgłoszenia i dbają o najwyższy poziom usług. Stawiając na nas, możesz być pewien precyzyjnie wykonanej pracy i przystępnej ceny usług. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!

Zakres usług

Hydraulik

 • Naprawa lub odpowietrzenie grzejnika
 • Naprawa grzejnika przez zamrażanie
 • Wymiana, naprawa lub montaż spłuczki lub toalety
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Wymiana, naprawa lub montaż wodomierza lub zaworu
 • Wymiana, naprawa lub montaż wanny lub prysznica
 • Montaż lub naprawa bojlera
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • Usunięcie awarii hydraulicznej

Elektryk

 • Naprawa bojlera
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka

Renowacja mebli

 • Renowacja mebli drewnianych
 • Malowanie lub lakierowanie mebli

Naprawa Okien

 • Naprawa drzwi balkonowych PCV
 • Naprawa drzwi balkonowych drewnianych
 • Naprawa drzwi balkonowych aluminiowych
 • Naprawa, regulacja lub uszczelnienie okna aluminiowego
 • Montaż lub naprawa nawiewników okiennych
 • Renowacja okna
 • Naprawa, regulacja lub uszczelnienie okna drewnianego
 • Naprawa, regulacja lub uszczelnienie okna PCV
Opinie
Ocena:
4.8
26 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Mogę z przyjemnością polecić kompleksowy serwis okien w wykonaniu tej firmy. Moje okna plastikowe aż prosiły się już o rękę specjalisty i zdecydowanie się nie zawiodłam. Usługa ekspresowa i na bardzo wysokim poziomie od początku do końca, a przy okazji doradzono mi w sprawie regulacji okien, za co jeszcze raz bardzo dziękuję.
Zalesinek
ocena: 5
Usługa była dość skomplikowana, bo obejmowała naprawę rozdzielni, ale elektryk, który doskonale znał się na swoim fachu, sprawą zajął się jak na profesjonalistę przystało. Oprócz tego zajął się instalacją domofonu, więc i ten problem mamy z głowy. Dziękujemy i pozdrawiamy.
Wołomin
ocena: 4
Polecam usługi hydrauliczne tego fachowca. Po pierwsze, hydraulik podjął się pracy w Święto i to z samego rana, gdzie z terminami na Święta bywa bardzo różnie. Po drugie, zadanie wykonał tak szybko, że nawet nie zdążyłem dobrze zaparzyć kawy. Cena nie była wygórowana, biorąc pod uwagę świąteczny termin. Udrożnienie rur wykonał profesjonalnie oraz estetycznie. Za usługę należy się piątka z dużym plusem.
ocena: 4
Stało się. Poszła szyba w kuchni, więc musiałem wezwać ekspresowo fachowca. Wiadomo, że tu szczególnie liczy się czas i jakość usługi, ale na szczęście trafiłem na znakomitego profesjonalistę, który nie zostawił mnie w potrzebie. Wymiana szyby w oknie PCV przebiegła bardzo sprawnie i bez większych komplikacji - polecam!
ocena: 5
Kupiliśmy nowe głośniki i pierwsze wypróbowanie skończyło się... awarią instalacji. No trochę kiepski początek, ale na szczęście z opresji wyratował nas ten dobry elektryk. Szybko wytłumaczył nam skąd wziął się problem i usunął awarię elektryczną wraz z jej przyczyną. Teraz już wiemy, jak podłączyć głośniki, by było to bezpieczne. Zdecydowanie polecam jego usługi.
Orężna
ocena: 5
Już kilkukrotnie ten fachowiec wykonywał na moje zlecenie pomiary elektryczne i jeszcze nigdy nie zawiódł mojego zaufania. Co tu dużo mówić - ekspert jakich dziś na prawdę mało. Wie świetnie, co ma robić i robi to najlepiej jak potrafi. Zawsze przyjeżdża punktualnie i jest świetnie przygotowany do swojej pracy. Poleciłem go już kilku znajomym.
ocena: 5
Jestem zadowolony z jakości usługi wykonanej przez tego elektryka. Naprawa gniazdka przebiegła bardzo sprawnie oraz dokładnie, a Pan nie policzył zbyt dużo za jej wykonanie. Generalnie nie miałem do czego się przyczepić. Z czystym sumieniem poleciłem jego usługi znajomym, a numer telefonu zachowałem!
Sulejówek
ocena: 5
Wymiana WC, wbrew moim wcześniejszym domysłom, okazała się zadaniem nie dla mnie, dlatego postanowiłem wezwać na pomoc tego hydraulika. Pan zadanie wykonał solidnie, sumiennie i bardzo dokładnie oraz w przystępnej cenie, do tego miał duże poczucie humoru. Postanowiłem pozostawić sobie kontakt do niego. Polecam jego kompleksowe i zarazem niedrogie usługi.
Orężna, Piaseczno
ocena: 5
Sama regulacja okna PCV nie jest dla mnie problemem, ale gdy konieczne są czynności wymagające doświadczenia i większej wiedzy, zgłaszam się do specjalisty. Z tym fachowcem często współpracuję, gdy konieczna jest drobna naprawa okna lub jego serwis, dlatego i tym razem się zgłosiłem, kiedy przyszedł czas na uszczelnianie okien. Usługa wykonana perfekcyjnie, jak zawsze. Polecam!
ocena: 5
Ci fachowcy to bez wątpienia godni polecenia specjaliści, jeśli chodzi o wymianę szyb w oknach PCV. Od kiedy zamontowaliśmy okna PCV, systematycznie korzystamy z ich usług, bo doskonale znają się na swojej pracy, działają dokładnie i nie naciągają. Poleciliśmy ich już wielu znajomym!
Marki
ocena: 5
Pierwsze wrażenie było lekko negatywne, bo Pan się lekko spóźnił, ale wiadomo jak to jest w centrum miasta. Sama usługa wymiany klamki w oknie plastikowym wykonana poprawnie. Na początku myśleliśmy, że wystarczy regulacja skrzydła, ale okazało się, że mechanizm jest uszkodzony, dobrze, że technik miał potrzebne części przy sobie. Piątka z minusem za tą lekką obsuwę.
Wiktoryn
ocena: 5
Pech chciał, że przy próbie otwierania okien uszkodzeniu uległa klamka. Nie zwlekałem, tylko czym prędzej zadzwoniłem do tego fachowca. Pokrótce przedstawiłem mu problem, po czym ustaliliśmy wspólnie termin wizyty. Specjalista przyjechał szybko, po czym od razu zabrał się za naprawę klamki. Usługa została wykonana ekspresowo, a teraz moje okna drewniane otwierają się bez problemu.
Łomianki
ocena: 4
Właśnie kupiłem umywalkę, jednak nie za bardzo wiedziałem, jak poradzić sobie z jej instalacją. Montaż umywalki do ściany powierzyłem więc hydraulikowi. Pan okazał się solidnym i uczciwym fachowcem, pisanym przez duże "F". Zadanie wykonał bardzo dokładnie, estetycznie, ponadto pozostawił po sobie porządek. Polecam serdecznie jego usługi.
Otwock
ocena: 4
Ten Pan to bardzo dobry elektryk, który wie co robi i jak to robić. Udowodnił to, kiedy wezwałem go do naprawy rozdzielni. Na miejsce dojechał zgodnie z ustaleniami telefonicznymi, a zadanie wykonał bardzo profesjonalnie i czysto. Cena również nie była wysoka w porównaniu do konkurencji. Polecam jego usługi każdemu, komu zależy na szybkiej i sprawnej realizacji.
Ząbki
ocena: 5
Bardzo dobry kontakt z fachowcem i pomiary elektryczne na wysokim poziomie. Pan nie tylko wywiązał się wzorowo ze swojego zadania, ale również chętnie doradził mi w kilku kwestiach. Bardzo życzliwy i sympatyczny człowiek, a przy tym świetny specjalista. Cieszę się, że na niego trafiłem i polecam serdecznie.
Łomianki
ocena: 5
Moje okno dachowe miało widoczne pęknięcie, dlatego zdecydowałem się na wymianę szyby okiennej. Nie mając zbyt wiele wolnego czasu, postanowiłem skorzystać z pomocy tego technika. Pan był bardzo uprzejmy, a wymiana szyby nie zajęła mu zbyt wiele czasu. Dzięki niemu moje okna dachowe prezentują się bardzo dobrze. Zachęcam do skorzystania z jego usług.
ocena: 5
Podczas wykonywania prac remontowych w jednym z pokoi niechcący zahaczyłem o gniazdko, wyrywając je. Nie jestem specjalistą od elektryki, dlatego naprawę gniazdka zleciłem temu elektrykowi. Jak się później okazało, wybór był bardzo dobry - pan ze swojego zadania wywiązał się perfekcyjnie, a usługę wycenił uczciwie. Dziękuję i polecam!
ocena: 5
Usługa od początku do końca bardzo fachowa. Bardzo sumienny fachowiec, który nie idzie na skróty kosztem jakości i nie naciąga niepotrzebnie klienta. Naprawił lampę w salonie, choć nie było to najłatwiejsze zadanie. Jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy. Takich elektryków ze świecą szukać - numer już sobie zapisałem i jeszcze skorzystam. Gorąco polecam jego profesjonalne usługi.
Otwock
ocena: 5
Przez pękniętą rurę w ścianie wezwałem na pomoc to pogotowie hydrauliczne. Panowie stanęli na wysokości zadania - na miejsce dotarli w niecałe 30 minut od zgłoszenia, pomimo że był sobotni wieczór, a naprawa awarii nie zajęła im wiele czasu. Do sprawy podeszli bardzo profesjonalnie, ponadto zaopatrzeni byli w specjalistyczny sprzęt. Polecam ich za dyspozycyjność i fachowe podejście!
Stare Włochy, Warszawa
ocena: 5
Fachowiec profesjonalnie zajął się regulacją okien tarasowych. Usługę wykonał w błyskawicznym tempie, a cena usługi nie wpłynęła znacząco na mój budżet. Na własne oczy przekonałem się, że są jeszcze prawdziwi fachowcy, którym z powodzeniem można powierzyć wymagające naprawy okna trasowe. Teraz już nie mam z nimi żadnego problemu.
Wołomin
ocena: 5
Pilnie szukałem fachowca, który zajmie się naprawą lapmy w moim mieszkaniu. W końcu zgłosiłem się po pomoc do tego specjalisty. Usługa została wykonana profesjonalnie, a pan zaskoczył mnie fachową wiedzą i umiejętnościami. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości jego pracy, którą wykonał w określonym wcześniej terminie. Fachowiec przy okazji wymienił wyłącznik. Polecam!
Białołęka Dworska
ocena: 5
Właśnie skończyłem budowę domu jednorodzinnego i potrzebna im była kompetentna osoba, która zajęłaby się wykonaniem instalacji elektrycznej od podstaw. Mój wybór padł na tego elektryka. Już z rozmowy wywnioskowałem, że bardzo dobrze sobie z tym poradzi. Nie myliłem się, wszystko poszło zgodnie z przygotowanym przez niego planem. Polecam!
ocena: 4
Mój bojler od jakiegoś czasu miał problemy z uruchamianiem, ponadto przestał podgrzewać wodę. Wizyta hydraulika była więc nieunikniona. Naprawę bojlera zleciłem temu hydraulikowi i nie zawiodłem się. Chociaż pan nieco się spóźnił, to zaskoczył mnie ekspresową i rzetelną realizacją zlecenia. Szczerze polecam jego usługi!
Sulejówek
ocena: 5
Potrzebny był mi solidny serwis okuć okiennych, a kontakt do tej firmy poleciła mi siostra. Muszę przyznać, że fachowiec, który do mnie przyjechał jest wart polecania. Okna drewniane w moim domu wymagały sporo pracy, ale dla niego nie okazało się to problemem i z całością prac uwinął się szybciej niż myślałem.
ocena: 5
Moje WC miało już swoje lata, dlatego postanowiłem je wymienić. Zadzwoniłem do tego hydraulika i jak się później okazało, wybór był jak najbardziej trafny. Wymiana WC przebiegła bez żadnych komplikacji, a pan okazał się kulturalną i godną zaufania osobą, do tego zaskoczyła mnie niewygórowana cena. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi.
Łomianki
ocena: 5
Miałem nienajlepsze doświadczenia z wcześniejszymi serwisami okien PCV, jednak musiałam ponownie zadzwonić do fachowca, bo teraz konieczna była regulacja okna w pokoju dziecięcym. Tym razem trafiłem jednak na dobrego i uczciwego fachowca. Nie dość, że błyskawicznie, to jeszcze naprawdę solidnie naprawił okno. A to wszystko w przystępnej dla mnie cenie. Polecam jego usługi!
Sulejówek
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502