Burson Grzegorz Bury
4.8

Elektryk Burson Grzegorz Bury

Os. Zgoda 9, 34-300 Żywiec

Musisz wymienić gniazdka lub sprawdzić instalację elektryczną? Chcesz podłączyć płytę indukcyjną i nie za bardzo wiesz, jak się za to zabrać? Nie musisz wiedzieć – od takich spraw są fachowcy. Ci specjaliści od wielu lat świadczą kompleksowe usługi elektryczne. To zespół wykształconych, odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy z zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia. W sytuacji podbramkowej łap za telefon i dzwoń, a specjalista z pewnością błyskawicznie odpowie na Twoje potrzeby. Nie zwlekaj!

Zakres usług

Elektryk

  • Podłączenie płyty indukcyjnej
  • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
  • Pomiary elektryczne
  • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
  • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
  1. Bielsko-Biała
  2. Żywiec
  3. Porąbka
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
5 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Nigdy nie byłem ekspertem w dziedzinie prądu, dlatego kiedy konieczne było usunięcie zwarcia, zdecydowałem się na usługi tego elektryka. Dzięki swojej niebywałej wiedzy i doświadczeniu błyskawicznie naprawił zaistniałą usterkę. Zachowałem jego numer telefonu, z którego skorzystałem również przy okazji naprawy instalacji elektrycznej.
, Osiedle Mieszka I
ocena: 5
Naprawa gniazdka zawsze była dla mnie pietą Achillesa. Nie inaczej było i tym razem. Postanowiłem wezwać na pomoc tego elektryka mając nadzieję, że zadanie wykona jeszcze w tym samym dniu. Nie zawiodłem się - Pan na miejsce przyjechał po 45 minutach od momentu przyjęcia wezwania, a pracę wykonał w niecałe 20 minut. Do przyjęcia była również cena usługi, która nie była wygórowana, jak na to miasto.
, Żywiec
ocena: 5
Zacząłem mieć w domu problemy z elektryką, prawdopodobnie coś związanego z uszkodzonymi przewodami. Zadzwoniłem do elektryka i muszę powiedzieć, że ten pan spełnił moje wszystkie oczekiwania w tym zakresie. Nie dość, że trafnie rozpoznał usterkę, to jeszcze sprawnie ją usunął. Nie będę już szukał innych fachowców. Numer do tej firmy już widnieje na liście moich kontaktów.
, Złote Łany, Bielsko-Biała
ocena: 5
Jestem wdzięczna za szybką reakcję elektryka. Wprowadziłam się do domu i potrzebowałam pilnie przeprowadzić pomiary elektryczne. Pan przyjechał specjalnie po godzinach swojej pracy abyśmy jak najszybciej mogli podłączyć prąd. Elektryk godny polecenia i już tylko z jego usług będę korzystać. Polecam wszystkim.
, Stare Bielsko, Bielsko-Biała
ocena: 4
Miałem problem z instalacją elektryczną w moim mieszkaniu, więc skontaktowałem się z tym fachowcem w celu jej sprawdzenia. Jestem pod wrażeniem jego ogromnych kompetencji i umiejętności. Od razu wiedział, co jest nie tak i solidnie wszystko zabezpieczył. Zaproponowane przez niego działania dały pożądane efekty. Polecam z czystym sumieniem!
, Osiedle Piastowskie
Serwis niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502