Bracia Pawlak
4.6

Zakład Naprawy AGD Bracia Pawlak

Władysława Stanisława Reymonta 16, 96-100 Skierniewice

Firma przez lata zdobywała doświadczenie w naprawie wszelkiego sprzętu AGD i klimatyzacji. Fachowcy dysponują odpowiednim zapleczem technicznym i są świetnie wykwalifikowani. W ofercie znajdziesz bardzo atrakcyjne ceny usług, krótkie terminy napraw i gwarancję na wykonane naprawy. Zadzwoń koniecznie i przekaż specjalistom wszystkie zadania z tego obszaru, a oni niezwłocznie się wszystkim zajmą!

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa suszarki do ubrań
 • Naprawa pralki
 • Naprawa zmywarki
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki elektrycznej

Naprawa Klimatyzacji

 • Serwis lub naprawa klimatyzacji
 • Montaż lub wymiana klimatyzacji
Zasięg
 1. Skierniewice
 2. Sochaczew
 3. Żyrardów
 4. Łowicz
Mapa
Opinie
Ocena:
4.6
17 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Naprawa wykonana fachowo i bardzo sprawnie. Szczerze polecam.
ocena: 5
Szukałam firmy od naprawy AGD, która oferuje usługi z dojazdem. Kierując się pozytywnymi opiniami wybrałam tego fachowca i to była świetna decyzja. Usługa wykonana na bardzo wysokim poziomie i efekt ostateczny dokładnie taki, jaki być powinien - sprzęt działa bez zarzutu. Pan nie tylko doświadczony, ale też kulturalny i uśmiechnięty.
, Skierniewice
ocena: 5
Wczoraj w czasie burzy wysadziło bezpieczniki, a gdy prąd wrócił, zegar w kuchence zwariował. Próbowałem uporać się z problemem samodzielnie, ale ostatecznie naprawa kuchenki gazowej mnie przerosła, więc wezwałem specjalistę. Konieczna okazała się niestety wymiana zegara na nowy, ale dla tego fachowca nie było to problemem. Zdecydowanie polecam jego usługi, bo cena też była w porządku.
ocena: 5
Naprawa zmywarki na miejscu przebiegła sprawnie i solidnie. Polecam serdecznie kompleksowe usługi tych specjalistów za niedrogo i skutecznie wykonaną usługę, a telefon kontaktowy oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość, bo na pewno jeszcze nieraz przyjdzie mi korzystać z ich kompleksowych usług.
ocena: 5
Naprawa wykonana poprawnie, bezproblemowy kontakt i doradztwo ze strony serwisanta. W tym momencie coraz ciężej znaleźć rzeczowy serwis w naszym mieście, ale ten zdecydowanie się do takich zalicza.
ocena: 5
Powierzyłem tym specjalistom naprawę pralki na miejscu i jak się okazało, panowie do zadania podeszli niezwykle odpowiedzialnie, a praca nie zajęła im wiele czasu. Polecam gorąco znajomym i rodzinie, bo to bez wątpienia panowie, którym warto powierzyć swój niesprawny sprzęt.
ocena: 5
To bardzo dobry serwis piekarników wolnostojących, więc zachowuję numer i z pewnością polecę rodzinie i znajomym. Wymiana drzwiczek w piekarniku została przeprowadzona poprawnie, a Pan kilkukrotnie sprawdził jeszcze, czy wszystko zostało zamontowane odpowiednio.
ocena: 5
Wszystko przebiegło szybko i konkretnie. Serwis pralki automatycznej stanął na wysokości zadania i bez problemu poradził sobie z wymianą elektrozaworu, czego nie mogę powiedzieć o wcześniejszej ekipie. Panowie zadanie wykonali jak prawdziwi profesjonaliści, a praca nie była dla nich żadnym wyzwaniem. Polecam serdecznie, a telefon kontaktowy do tych panów oczywiście pozostawiam.
ocena: 5
Siostra zleciła naprawę AGD tej firmie. Akurat byłam u niej z wizytą, więc miałam okazję przyglądać się pracy fachowca. Nie dość, że człowiek bardzo kompetentny, to jeszcze uśmiechnięty i o przyjaznym usposobieniu. Taki człowiek, w którego towarzystwie dobrze się przebywa, a cenię to bardzo. Oczywiście praca również profesjonalna i co ważne - czysta.
, Żyrardów
ocena: 5
Ten serwis zajmujący się naprawą kuchenek na miejscu mogę polecić z czystym sumieniem każdemu. Zleciłem im niedawno naprawę pola grzewczego, a panowie zadanie wykonali jeszcze tego samego dnia - precyzyjnie i solidnie. Jestem w 100% zadowolony w wykonanej przez nich pracy i polecam serdecznie ich kompleksowe i niedrogie usługi.
, Łowicz
ocena: 5
Gdy jest mi potrzebny serwis sprzętu AGD, wiem do kogo najlepiej zadzwonić. Tych fachowców poleciła mi już dawno temu mama i muszę przyznać, że nigdy nie zostawili mnie samego z kłopotem. Świetnie znają się na swojej pracy, mają specjalistyczne narzędzia i dostęp do wysokiej jakości części zamiennych, dzięki czemu nie trzeba czekać długo na naprawę AGD. Z przyjemnością polecam ich usługi - zasłużyli na to.
, Łowicz
ocena: 4
Ten serwis pralki na miejscu mogę polecić czystym sumieniem moim znajomym i gwarantuję, że lepszego w okolicy nie znajdą. Wezwałem ich, ponieważ od jakiegoś czasu moja zmywarka buczała podczas mycia. Panowie od razu zdiagnozowali przyczynę takiego stanu rzeczy i jeszcze tego samego dnia rozwiązali problem, do tego niedrogo. Polecam serdecznie!!!!
ocena: 4
Z naprawą kuchenki elektrycznej nie byłem sobie w stanie poradzić, dlatego musiałem wezwać ten serwis AGD. Panowie na zlecenie zareagowali bardzo szybko, problem rozwiązali błyskawicznie, a cena była do przeżycia. Do tego panowie byli kulturalni i komunikatywni, co osobiście bardzo sobie cenię. Polecam serdecznie, a telefon do specjalisty pozostawiam sobie oczywiście na przyszłość!!!
, Skierniewice
ocena: 4
Wreszcie trafiłem na godnych zaufania fachowców, którzy wiedzą, czym jest pilny serwis piekarnika. Serdecznie dziękuję za zrozumienie nietypowej sytuacji, w której się znalazłem i potraktowanie priorytetowo mojego zgłoszenia. Pełen profesjonalizm i przystępna cena.
ocena: 4
W sumie to traf chciał, że wybrałem akurat ten serwis. Kuchenkę wolnostojącą naprawili mi jednak świetnie i w całkiem rozsądnej cenie, co w tym przypadku było jak wisienka na torcie. Tak teraz przeglądam opinie innych i muszę powiedzieć, że odczucia mam bardzo podobne - świetni specjaliści o imponującej wiedzy. Zdecydowanie zasłużyli na mój pozytywny komentarz.
, Żyrardów
ocena: 4
Ten pan to doświadczony i solidny fachowiec, który chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi. Wymiana elektrozaworu przyniosła oczekiwane efekty, za pan za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam z całego serca za jakość i atrakcyjny cennik usług, a numer telefonu do tego specjalisty oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość, bo pewnie jeszcze nieraz do niego wrócę.
ocena: 4
Ten serwis pralki na miejscu był strzałem w dziesiątkę. Wymiana łożysk nie sprawiła mu problemu, a pan okazał się profesjonalistą w każdym calu. Do zadania podszedł sumiennie i odpowiedzialnie. Widać było od razu, że praca jest dla niego przyjemnością. Polecam serdecznie każdemu!
, Żyrardów

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502