Bozon Electronics Bogdan Strączek
4.5

Usługi Elektryczne i Serwis RTV Bozon Electronics Bogdan Strączek

Nimasów 10E/2, 34-300 Żywiec

Czeka Cię usunięcie awarii elektrycznej? Zastanawiasz się, jak podłączyć nową płytę indukcyjną, a może nie wiesz, który serwis najlepiej wykona montaż anteny? Ten serwis elektryczny składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy z zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia. Postaw na tę firmę i zyskaj pewność, że Twój problem zostanie rozwiązany przez najlepszych elektryków w regionie! Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej

Serwis RTV

 • Montaż lub naprawa anteny

Hydraulik

 • Naprawa Pomp
Zasięg
 1. Bielsko-Biała
 2. Czechowice-Dziedzice
 3. Andrychów
 4. Kęty
 5. Żywiec
 6. Skoczów
 7. Jasienica
 8. Wilamowice
 9. Ustroń
 10. Porąbka
Mapa
Opinie
Ocena:
4.5
6 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Tego elektryka wezwałem do wymiany oświetlenia w moim sklepie. Pan przedstawił telefonicznie plan działania i termin realizacji. Na miejsce przybył punktualnie, a usługę wykonał zgodnie z harmonogramem. Choć cena za wykonanie usługi mogła być nieco niższa, to i tak jestem z niej zadowolony. Polecam!
ocena: 5
To pogotowie elektryczne jestem w stanie polecić każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy w niewygórowanej cenie. W moim domu ciągle wyrzucało korki i nie wiedziałam, co jest tego przyczyną. Ten pan wszystko mi dokładnie wyjaśnił i był przy tym bardzo życzliwy, co jest rzadko spotykane wśród fachowców. Dobrze mieć w zanadrzu takiego specjalistę. Polecam.
, Biała Krakowska
ocena: 5
Nie bez powodu ci panowie mają takie opinie w Internecie. Telefon do takiego solidnego i uczciwego serwisu RTV powinien mieć każdy, komu zależy na szybko i sprawnie wykonanej usłudze. My jesteśmy w 100% zadowoleni z jakości ich pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie i na pewno jeszcze wiele razy będziemy korzystać z ich wsparcia, zwłaszcza że oferują tani serwis na miejscu.
, Żywiec
ocena: 4
Moje zlecenie obejmowało montaż rozdzielni, z czym panowie elektrycy poradzili sobie bez zastrzeżeń. Jestem pod wrażeniem ich wysokich kompetencji i umiejętności w tym zakresie. Co prawda cena mogłaby być nieco niższa, ale przy tak dobrze wykonanej usłudze jestem w stanie przymknąć na nią oko. Polecam!
, Bielsko Południe
ocena: 4
Z ręką na sercu mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolony z montażu rozdzielni, który zleciłem temu elektrykowi. Widać, że ten pan doskonale zna się na swojej pracy i jest bardzo dokładny, co w tym zawodzie jest niezbędne. Wizytę udało się zamówić w kilka chwil, a na jej efekty nie musiałem zbyt długo czekać. Zaskoczył mnie również zaskakująco niską ceną usługi. Polecam!
, Wapienica, Bielsko-Biała
ocena: 4
Z tym serwisem RTV współpracowaliśmy już wielokrotnie i panowie za każdym razem doskonale radzili sobie z problemami. Bardzo szybka naprawa, do tego podejście ze zrozumieniem do klienta - sprawnie, rzetelnie, fachowo, miło. Szczerze polecamy ich usługi każdemu, komu potrzebny jest pilnie fachowiec od naprawy sprzętu, bo lepszego nie znajdziecie.
, Osiedle Beskidzkie, Bielsko-Biała
Serwis będzie dostępny od dnia 04.12.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502