Bongo Jacek Raczyński
5

Usługi Porządkowe Bongo Jacek Raczyński

Wrocławska 104, 59-220 Legnica
Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

W trosce o jak najwyższy standard oferowanych usług, fachowcy nieustanne podnoszą swoje kwalifikacje. Zależy im na tym, by klient wybierając ten serwis był w pełni usatysfakcjonowany efektem końcowym. Profesjonalnie zajmują się praniem dywanów, czyszczeniem tapicerki oraz czyszczeniem kostki brukowej. Usuwają wszelkie zabrudzenia, plamy. Są w stanie wyeliminować także sprzyjające alergii roztocza kurzu domowego. Pozytywne podejście do każdego zlecenia to już połowa sukcesu, drugą połowę stanowi fachowa wiedza, odpowiedni sprzęt i wykwalifikowani pracownicy. Zadzwoń już dziś i zapewnij sobie usługę wysokiej jakości!

Zakres usług

Sprzątanie i mycie

  • Mycie okien
  • Sprzątanie mieszkania
  • Sprzątanie biura

Czyszczenie kostki brukowej i elewacji

  • Czyszczenie kostki brukowej
Zasięg
  1. Legnica
  2. Lubin
  3. Chojnów
  4. Jawor
  5. Złotoryja
Mapa
Opinie
Ocena:
5
3 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Na mojej wykładzinie miałam plamę od lakieru do paznokci. Zgłosiłam chęć prania wykładzin do Państwa serwisu. Jesteście najlepszym serwisem w okolicy! Fachowa pomoc, szybka, sprawna i rzetelna. Jestem pod wrażeniem, ponieważ już myślałam, że nie dam sobie z tym rady. Polecam serdecznie ten serwis. Na pewno będę polecać innym moim znajomym i zachowuję sobie namiar na wasz serwis w celu dalszych usług, których będe potrzebować w prszyszłości.
, Przylesie
ocena: 5
Dzień dobry. Kilka dni temu zgłaszałem do waszego serwisu usługę prania wykładziny u klienta. Miałem plamy od soku na wspomnianej wykładzinie. Myślałem, że już sobie nie poradzę, ponieważ żona próbowała sprać plamy, ale to nic nie dawało. Chcę podziękować waszemu serwisowi za sprawność, szybkość i solidność. Teraz mogę cieszyć się czyściutką wykładziną, nie wstydząc się zaprosić znajomych do domu. Polecam!
, Osiedle Sienkiewicza, Legnica
ocena: 5
Witam. Miałam wybrudzoną wykłądzinę w moim mieszkaniu, postanowiłam, że ją wyczyszczę. Jeszcze nie spotkałam się z tak błyskawiczną obsługą klienta, jak w tym serwisie. Serwis podjął się czyszczenia wykładziny błyskawicznie, skutecznie i za bardzo tanią cenę. Firma pomocna i życzliwa każdemu człowiekowi, cieszę się, że napotkałam ich na swojej drodze. Polecam bardzo serdecznie i będę polecać ten serwis mojej rodzinie.
, Jawor

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502