Bieltronik Krzysztof Mąkinia
4.6

Zakład Usług Elektrycznych Bieltronik Krzysztof Mąkinia

Długa 30 lok. 2, 43-309 Bielsko-Biała
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Jeśli szukasz doświadczonego elektryka, który w każdej sytuacji potrafi znaleźć odpowiednie rozwiązanie – jesteś w dobrym miejscu! Serwis ten działając na rynku od wielu lat stawia przede wszystkim na doświadczenie oraz wiedzę zdobytą podczas długiego stażu pracy. Działający w tej firmie fachowcy starają się jak najszybciej reagować na zgłoszenia klientów i realizować powierzone im zadania. Zadzwoń już teraz lub wypełnij dostępny na stronie formularz i przekonaj się o ich wysokich kompetencjach.

Zakres usług

Elektryk

  • Naprawa bojlera
  • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
  • Pomiary elektryczne
  • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
  • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
  1. Bielsko-Biała
  2. Czechowice-Dziedzice
  3. Jasienica
Mapa
Opinie
Ocena:
4.6
8 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
W firmie mieliśmy awarię elektryczną, dlatego zadzwoniliśmy do tych specjalistów, by uzyskać jakąś pomoc. Panowie przyjechali na miejsce zgodnie z telefonicznymi ustaleniami, szybko rozpoznali źródło usterki i równie sprawnie ją usunęli. Byliśmy pod wrażeniem szybkości wykonanej przez nich pracy. Zdecydowanie złego słowa nie da się powiedzieć. Usługa jak najbardziej na plus!
, Biała Wschód, Bielsko-Biała
ocena: 5
Moje zlecenie dotyczyło pomiaru rezystancji izolacji i z wykonanej usługi jestem jak najbardziej zadowolony. Wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami, a fachowiec był świetnie przygotowany. Jedyne zastrzeżenie mam do ceny, która mogłaby być ciut niższa. Tak czy siak polecam!
, Biała Krakowska
ocena: 5
Niedawno przeprowadziłem się do nowego mieszkania, jednak w niedługim czasie okazało się, że konieczna jest naprawa domofonu, ponadto należy wymienić gniazdka. Ten fachowiec zaimponował mi szybkością realizacji zlecenia oraz dokładnością i uczciwością. Szczerze go polecam!
, Złote Łany, Bielsko-Biała
ocena: 5
Reakcja na awarię prądu była natychmiastowa. Elektryk był w moim domu godzinę po telefonie.
ocena: 5
Wszystko w porządku. Usługa została wykonana szybko.
ocena: 4
Elektrycy zajeli się podłączeniem instalacji elektrycznej w moim domu i jestem szczerze usatysfakcjonowany efektami ich działań. Wszystko zostało wykonane bardzo solidnie, sumiennie i dokładnie, w dodatku zaproponowana cena była naprawdę konkurencyjna. Śmiało mogę Państwu polecić ten serwis. To profesjonaliści w pełnym tego słowa znaczneiu.
, Stare Bielsko
ocena: 4
Mogę z powodzeniem polecić tego elektryka. Wezwałem go, ponieważ zależało mi na szybkiej wymianie bezpieczników. Pan usługę wykonał szybko i fachowo. Wszystko co zrobił, dokładnie wyjaśniał i poinstruował, jak w przyszłości poradzić sobie z tego typu zadaniami. Na uwagę zasługuje również cena usługi, która była atrakcyjna.
ocena: 4
W końcu mam naprawiony domofon. Polecam.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502