Bewer Service
4.6

Usługi Porządkowe i Dezynfekcji Bewer Service

Długa 29/226, 02-238 Warszawa
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Walczysz z nieprzyjemnym zapachem w swoim domu, a sprzątanie i tradycyjne środki czyszczące nie są skuteczne? Problem może być poważniejszy niż początkowo mogło Ci się wydawać i konieczne w tym wypadku okaże się wezwanie profesjonalistów w dziedzinie dezynfekcji, którzy zadbają o usługę i Twoje bezpieczeństwo przy jej wykonaniu. Cenisz wysoki standard usług, precyzję i wykwalifikowanych fachowców? Specjaliści posiadają certyfikaty i regularnie uczestniczą w szkoleniach, a ponadto używają tylko najbardziej skutecznych preparatów, które są bezpieczne dla środowiska i ludzi. Zadzwoń i pozostaw zlecenie, a na pewno nie pożałujesz tej decyzji!

Zakres usług

Sprzątanie i mycie

 • Mycie okien
 • Sprzątanie mieszkania
 • Sprzątanie biura

Pranie Dywanów i Tapicerki

 • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
 • Pranie lub czyszczenie dywanu w zakładzie
 • Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
 • Pranie lub czyszczenie wykładziny

Dezynfekcja

 • Odkażanie
 • Ozonowanie

Czyszczenie kostki brukowej i elewacji

 • Mycie elewacji
 • Czyszczenie kostki brukowej
Zasięg
 1. Warszawa
 2. Ząbki
Obsługiwane dzielnice Warszawy
 1. Wilanów
 2. Bielany
 3. Targówek
 4. Żoliborz
 5. Mokotów
 6. Wola
 7. Ursynów
 8. Rembertów
 9. Praga Północ
 10. Włochy
 11. Wawer
 12. Bemowo
 13. Wesoła
 14. Praga Południe
 15. Ochota
 16. Białołęka
 17. Śródmieście
 18. Ursus
Mapa
Opinie
Ocena:
4.6
5 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Witam. Mialem zabrudzoną wykładzinę i postanwoiłem, że zadzwonie do Państwa, by umówić się na spotkanie z serwisantem. Czyszczenie wykładziny w tej firmie było strzałem w dziesiątkę. Wykładzina jest czysta, pachnąca i wygląda jak nowa, nie spodziewałem się aż tak skutecznego efektu. Polecam serdecznie ten serwis. Na pewno skorzystam jeszcze z Państwa usług.
ocena: 5
Potrzebowałam prania wykładzin. Zgłosiłam problem do Państwa z potrzebą wyprania wykłądziny, ponieważ była na niej plama. Dziękuję waszemu serwisowi za podjęcie się problemu i usunięcie go, ponieważ nic nie pomoagało, martwiłam się, że plama już nie zejdzie. Polecam serdecznie tylko ten serwis i na pewno skorzstam jeszcze z Państwa usług.
, Krasnowola, Warszawa
ocena: 5
Ten serwis dezynfekcji nie ma sobie równych. Ci panowie to bez wątpienia prawdziwi fachowcy. Do pracy podeszli sumiennie i z zaangażowaniem, do tego zaproponowali kilka metod i wspólnie z nami wybrali opcję najkorzystniejszą cenowo i oczywiście skuteczną. Pracownicy bardzo kompetentni, widać, że znają się na wykonywanej pracy. Dziękujemy za sprawnie i ekspresowo wykonaną pracę i będziemy polecać ich usługi dalej.
, Lisy, Warszawa
ocena: 4
Jeśli poszukujesz wykonawców od doskonałego prania wykładzin, to znajdujesz się we właściwym miejscu. To bez wątpienia profesjonaliści, dla których nie ma pracy, której nie byliby w stanie wykonać. Dziękujemy z całego serca za fachowo wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać ich fachowe i kompleksowe usługi wszystkim naszych znajomym, bo takich solidnych i uczciwych fachowców warto mieć zawsze pod ręką.
, Konstantynów
ocena: 4
Usługa wykonana bez marudzenia - rzetelnie i sumiennie. Panowie do pracy podeszli jak prawdziwi profesjonaliści. Ceny mieli przystępne, a pranie tapicerki domowej nie zajęło im wiele czasu. Polecamy serdecznie, telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy, bo pewnie jeszcze wiele razy będziemy się z nimi kontaktować.
, Utrata

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502