4.8

B.A.I Service Ireneusz Wywiał

Starowiejska 69a, 41-208 Sosnowiec
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Dlaczego w przypadku interwencji hydraulicznej warto skontaktować się z firmą B.A.I Service? Dlatego, że spośród wielu serwisów hydraulicznych wyróżnia nas ponadprzeciętne podejście do każdego klienta. Skala awarii może być różna, popsuta spłuczka lub uszkodzona rura. Poradzimy sobie z każdą! Ale i tak najważniejsze dla nas zawsze będzie zadowolenie i komfort osób, które nam zaufały.  Hydraulik w Sosnowcu z firmy B.A.I Service, to gwarancja solidnej interwencji!

Zakres usług

Usługi hydrauliczne

 • Podłączenie zmywarki
 • Założenie instalacji
 • Montaż zlewu
 • Montaż wanny
 • Podłączenia pralki
 • Udrożnienia
 • Instalacje gazowe
 • Próby ciśnieniowe
 • Montaż i demontaż grzejników
 • WUKO
 • Naprawa instalacji
 • Montaż wodomierzy
 • Odpowietrzanie grzejników
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Gliwice
 4. Zabrze
 5. Bielsko-Biała
 6. Bytom
 7. Rybnik
 8. Ruda Śląska
 9. Tychy
 10. Dąbrowa Górnicza
 11. Chorzów
 12. Jaworzno
 13. Jastrzębie-Zdrój
 14. Mysłowice
 15. Siemianowice Śląskie
 16. Żory
 17. Tarnowskie Góry
 18. Oświęcim
 19. Będzin
 20. Piekary Śląskie
 21. Racibórz
 22. Pszczyna
 23. Świętochłowice
 24. Zawiercie
 25. Wodzisław Śląski
 26. Chrzanów
 27. Czechowice-Dziedzice
 28. Czerwionka-Leszczyny
 29. Mikołów
 30. Knurów
 31. Cieszyn
 32. Kęty
 33. Trzebinia
 34. Myszków
 35. Czeladź
 36. Skoczów
 37. Jasienica
 38. Lubliniec
 39. Libiąż
 40. Łaziska Górne
 41. Rydułtowy
 42. Brzeszcze
 43. Orzesze
 44. Bieruń
 45. Pyskowice
 46. Pawłowice
 47. Radlin
 48. Wilamowice
 49. Radzionków
 50. Lędziny
 51. Miedźna
 52. Zbrosławice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
110 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Pełen profesjonalizm, na pewno do Państwa wrócę. 
ocena: 5
Ten hydraulik to bardzo dobry fachowiec. Szybko, konkretnie i dobrze zajął się wymianą instalacji gazowej w moim nowo zakupionym domu. Poza tym to bardzo sympatyczny człowiek, do tego kulturalny i odpowiedzialny. Cena też ok. Polecam jego kompleksowe usługi!
, Sikorka
ocena: 5
Zleciłem temu hydraulikowi usunięcie awarii hydraulicznej i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że warto było skorzystać z ich usług, które okazały się kompleksowe i przystępne cenowo. Wszystko naprawili jak należy, szybko i czysto. Wezwałem ich również, kiedy konieczne było wykonanie próby szczelności instalacji, którą niedawno zamontowałem. Tutaj także mnie nie zawiódł. Polecam!
ocena: 5
Tym hydraulikom powierzyłem wszelkie prace związane z czyszczeniem kanalizacji sanitarnej. Panowie zadanie wykonali bardzo dobrze i estetycznie, używając specjalistycznego sprzętu, ponadto zachwycił mnie atrakcyjny cennik usług. Polecam z czystym sumieniem to pogotowie kanalizacyjne.
ocena: 5
Hydraulika nigdy nie była moją mocną stroną, dlatego montaż kranu zleciłem temu panu. Do pracy podszedł odpowiedzialnie, solidnie i sumiennie. Widać, że to specjalista z górnej półki, który po zakończonej pracy wszystko dokładnie posprzątał. Wykonanie oceniam na piątkę z dużym plusem. Polecam serdecznie jego usługi.
, Chrzanów
ocena: 5
Miałem okazję współpracować z tym hydraulikiem i muszę przyznać, że to prawdziwy specjalista. Miałem problem z niedrożnym kranem, dlatego nie pozostało mi nic innego, jak wezwać na pomoc tego pana. Ten z zadania wywiązał się na piątkę z plusem. Przepychanie rur wykonał profesjonalnie, wykorzystując do tego nowoczesny sprzęt. Cena także atrakcyjna. Polecam.
, Kochłowice
ocena: 5
Ten hydraulik to prawdziwa "złota rączka" wśród współczesnych fachowców. Bezkonkurencyjna cena i szybka oraz rzetelna realizacja powierzonych mu zadań to główne walory tego specjalisty. Przepychanie rur w mojej łazience było konieczne, a ten pan z zadania wywiązał się idealnie. Do tego jeszcze niska cena. Polecam.
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Kupiłem dom na peryferiach miasta, jednak instalacja centralnego ogrzewania wymagała wymiany. Zadzwoniłem do tego hydraulika, zlecając mu wymianę grzejników i nie zawiodłem się. Pan okazał się osobą bardzo konkretną i odpowiedzialną, a i ceny miał naprawdę konkurencyjne. To prawdziwa złota rączka wśród fachowców. Numer już zapisałem, ponadto poleciłem kontakt znajomym i rodzinie.
ocena: 5
Panowie hydraulicy okazali się bardzo sympatycznymi, życzliwymi, pomocnymi i co najważniejsze - skutecznymi fachowcami. Miałem problem z odpływem w brodziku, więc zadzwoniłem po to pogotowie hydrauliczne. Panowie dyspozycyjni zjawili się u mnie jeszcze tego samego dnia (była niedziela) i szybko naprawili usterkę. Serdecznie polecam każdemu w potrzebie!
, Pszczyna
ocena: 5
Miałem poważną awarię, więc zadzwoniłem pod ten numer i zostałem mile zaskoczony. Panowie dyspozycyjni, od razu przyjechali na wezwanie. Praca wykonana została solidnie i estetycznie, a hydraulicy okazali się uczciwi, nie naciągnęli mnie na niepotrzebne koszty. Polecam to pogotowie hydrauliczne.
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z usług tego hydraulika. Zleciłem mu przepychanie rur w kuchennym zlewie i przegląd instalacji kamerą. Urzekł mnie bardzo dobry kontakt telefoniczny z tym Panem, a także fachowe i odpowiedzialne podejście do sprawy. Praca wykonana została bardzo sprawnie i niedrogo, dlatego z czystym sumieniem polecam usługi tego hydraulika. Numer telefonu oczywiście zapisałem.
, Górnicze
ocena: 5
Polecam z czystym sumieniem firmę hydrauliczną. Pracujący tutaj hydraulicy to bez wątpienia jedni z najlepszych w okolicy fachowcy, którzy świadczą kompleksowe usługi WUKO. Ich bogata wiedza i doświadczenie okazały się kluczem do rozwiązania problemu. Do tego doszedł błyskawiczny dojazd na miejsce i szybka reakcja bez naciągania na dodatkowe koszty.
, Batory, Chorzów
ocena: 5
Jestem bardzo zachwycony kompleksowością usług tego hydraulika. Wykonanie instalacji gazowej nie zajęło mu wiele czasu, a jakość wykonania stała na bardzo wysokim poziomie. Pan był kulturalny i do tego miał poczucie humoru. Numer do niego już zapisałem. Serdecznie polecam jego usługi.
, Kostuchna
ocena: 5
Miałem problem z zapchanym syfonem oraz przeciekającym kranem w kuchni. Zadzwoniłem to tego hydraulika licząc, że szybko zajmie się problemem, ponieważ bardzo zależało mi na czasie. Na uwagę zasługuje bardzo szybki dojazd od telefonu w ciągu niecałych 35 minut. Usunięcie awarii hydraulicznej przebiegło sprawnie, szybko i niedrogo. Polecam tego pana.
ocena: 5
Bardzo profesjonalny i godny zaufania hydraulik, co miło mnie zaskoczyło, bo różnie to bywa z fachowcami z Internetu. Wezwałem go do naprawy toalety, czym zajął się bardzo precyzyjnie i niedrogo. Widać było, że bardzo dobrze zna się na swojej pracy, ponadto usługę wykonał czysto, więc nie trzeba było po nim sprzątać. Jeśli ktoś szuka dobrego fachowca, mogę polecić jego usługi z czystym sumieniem.
, Środula, Sosnowiec
ocena: 5
Niestety miałem dość poważny problem z drożnością rur, a nikt o tej porze nie chciał udzielić mi pomocy - była sobota, godzina 20. Z opresji wybawił mnie ten hydraulik, który do przepychania rur podszedł odpowiedzialnie i z niezwykłą dokładnością. Od samego początku wzbudził moje zaufanie i od tej pory zawsze będę się z nim kontaktował w pilnych sprawach.
, Czułów
ocena: 5
Okazało się, że instalacja kanalizacyjna w moim domu została wykonana nieprawidłowo, przez co doszło do kilku zatorów. Zadzwoniłem po pomoc do tego hydraulika i pan zaproponował przepychanie rur. Do zadania podszedł odpowiedzialnie, ponadto posiadał specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu bezinwazyjnie rozwiązał problem. Widać, że to prawdziwa złota rączka. Polecam!
, Miechowice
ocena: 5
Remont łazienki planowałem już od dłuższego czasu. Hydraulik podzielił się ze mną ogromnym doświadczeniem, a swoją pracę wykonał błyskawicznie, dysponując przy tym odpowiednimi narzędziami. Montaż prysznica nie zajął mu zbyt wiele czasu, a naprawa wanny nie była dla niego żadnym problemem.
, Lubliniec
ocena: 5
Jestem mile zaskoczony z usług WUKO świadczonych przez tych specjalistów. Panowie zawsze wywiązują się z powierzonych im zadań, a wszystko przy każdej wizycie przebiega sprawnie i do tego uczciwie. Przepychanie kanalizacji, udrażnianie rur oraz czyszczenie kanalizacji sanitarnej wykonują wzorowo. Polecam!
, Żerniki, Gliwice
ocena: 5
Polecam z czystym sumieniem tego pana hydraulika. Specjalista przyjechał na czas, fachowo udrożnił rurę i rozwiązał przy tym problem często zapychającego się odpływu. Pan pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Cena również była do przyjęcia. Numer telefonu już zapisałem.
, Morcinka
ocena: 5
Chciałem wymienić wszystkie grzejniki w mieszkaniu, ponieważ miały już swoje lata, a właśnie rozpoczynał się sezon grzewczy. Jeden telefon do tego hydraulika w zupełności wystarczył. Pan zasugerował zamrażanie rur, które okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem. Usługę wykonał solidnie, uczciwie i do tego naprawdę tanio, a ja cieszę się sprawną instalacją grzewczą.
, Czeladź
ocena: 5
Problem z niedrożną rurą kanalizacyjną w końcu sięgnął i mnie. Hydraulikiem nie jestem, więc zmuszony byłem do wezwania specjalisty, który zna się na rzeczy. Taką osobą okazał się właśnie ten pan. Przepychanie rur nie zajęło mu wiele czasu, a zadanie wykonał solidnie. Zleciłem mu także przegląd instalacji kamerą i tutaj również spełnił moje oczekiwania. Śmiało mogę stwierdzić, że to prawdziwy fachowiec.
, Mikołów
ocena: 5
Polecam serdecznie usługi tego pana. Ten hydraulik okazał się super fachowcem, miłym, uczciwym, dokładnym i solidnym. Cena usługi była niska, a sama usługa wykonana została ekspresowo. Do tego na plus zasługuje jego punktualność. Ten pan to godny polecenia fachowiec, który wymianą instalacji gazowej zajął się perfekcyjnie. Kontakt do niego oczywiście zapisałam i z pewnością, gdy kiedyś znajdę się w potrzebie, ponownie skorzystam z jego usług.
, Mysłowice
ocena: 5
To pogotowie kanalizacyjne polecił mi znajomy, więc zdecydowałem się skorzystać z ich usług. Zleciłem im usunięcie awarii hydraulicznej w moim mieszkaniu. Od razu widać było, że to prawdziwi specjaliści, którzy bardzo szybko zrealizowali zlecenie. Polecam!
, Makoszowy, Zabrze
ocena: 5
Gorąco polecam tego hydraulika. Pan bez problemu poradził sobie z montażem wanny oraz wymianą prysznica. Pracę wykonał sprawnie i czysto, sprzątając na bieżąco. Warto również wspomnieć, że posiadał wszystkie niezbędne narzędzia, ponadto był uprzejmy i bardzo rozmowny. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tego Pana. Polecam otwarcie jego usługi.
, Czechowice-Dziedzice
ocena: 5
W moim mieszkaniu konieczna była wymiana kaloryfera na nowy, jednak był okres grzewczy, a spółdzielnia nie wyraziła zgody na opróżnienie układu centralnego ogrzewania. W takim wypadku jedynym rozwiązaniem było zamrożenie grzejnika. Zadanie powierzyłem temu hydraulikowi, a ten zadanie wykonał solidnie i rzetelnie. Z pewnością zasługuje na pozytywną rekomendację. Polecam!
ocena: 5
Odpowietrzanie grzejnika zleciłem temu hydraulikowi, ponieważ było to jedyne wyjście z sytuacji, gdyż sam nie za bardzo orientowałem się w tych sprawach. Pan doskonale wywiązał się ze swojego zadania, do tego sumiennie oraz estetycznie. Zaskoczyła mnie również niewygórowana cena usługi. Polecam serdecznie!
, Żory
ocena: 5
Strzeliła mi bateria przy umywalce i woda zaczęła lać na wszystkie strony. Pan szybko do mnie przyjechał i usunął usterkę.
ocena: 5
Firma posiada fachowców od hydrauliki. Pracownicy są słowni, bardzo dokładnie wykonują swoją pracę.
ocena: 5
Bardzo dobry fachowiec. Szybki kontakt i realizacja. Naprawdę godny polecenia.
ocena: 5
Ci fachowcy wciąż doskonalą swoje umiejętności.
ocena: 5
Lała mi się woda w łazience. Dobrze, że Pan bardzo szybko interweniował i naprawił usterkę.
ocena: 5
Pan wykonał kompleksowe podłączenia hydrauliczne.
ocena: 5
Grzejniki szybko wymagały odpowietrzenia. Szybko Pan mi wykonałtą usługę.
ocena: 5
Bardzo przyjemny kontakt z hydraulikiem.
ocena: 5
Serdecznie dziękuję za usunięcie usterki! 
ocena: 5
Panowie młodzi, sympatyczni, znający się na swojej robocie. Polecam tych Panów jako najlepszych fachowców pod słońcem.
ocena: 5
Moim zdaniem świetny fachowieczna polecam bardzo.
ocena: 5
Ja się nie zawiodłem, pomoc hydraulika okazała się skuteczna.
ocena: 5
Podłączenie zmywarki trwało dosłownie 10 minut.
ocena: 5
Polecam tą firmę ze względu na dotrzymanie słowa jeśli chodzi o termin i cenę.
ocena: 5
Grzejnik był całkowicie zimny. Technik przyjechał i od ręki odpowietrzył grzejnik.
ocena: 5
Cena adekwatna do wykonanej pracy.
ocena: 5
Skorzystałem z usługi hydraulicznej waszej firmy przy okazji naprawy syfonu, nie mam żadnych zastrzeżeń do wykonanej pracy. Polecam.
ocena: 5
Szybko, sprawnie i fachowo. Czas dojazdu bardzo szybki.
ocena: 5
Umówiony telefonicznie Pan przyjechał punktualnie,wycenił satysfakcjonująco i zrealizował bardzo szybko, punktualnie i czysto montaż wodomierzy.
ocena: 5
Wasz fachowiec usunął przeciek jeszcze tego samego dnia. Nikt w Chorzowie nie działa szybciej.  
ocena: 5
 Z pewnością polecę wasze usługi hydrauliczne innym.
ocena: 5
W tej firmie liczy się na pierwszym miejscu zadowolenie klienta.
ocena: 5
Wizyta fachowca odbyła się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, robota wykonana prawidłowo.
ocena: 5
Usługa odetkania zatkanej kanalizacji wykonana w bardzo dobrej cenie.
ocena: 5
Polecam, w moim przypadku wybór był dobry. Szybko, cena do przyjęcia i problem wreszcie zniknął!
ocena: 5
Sama z podłączeniem pralki nigdy bym sobie nie poradziła. Dlatego polecam.
ocena: 5
Hydraulik podłączył mi zmywarkę i pralkę, robota wykonana rzetelnie i tanio.
ocena: 5
Trudne rzeczy są dla tej firmy niemożliwe.
ocena: 5
Profesjonaliści.
ocena: 5
Fachowiec zrobił wszystko sprawnie, w parę godzin zostawiając po sobie porządek.
ocena: 5
Bardzo fajnie działacie.
ocena: 5
Pan ma ciekawe pomysły i podpowiada ciekawe rozwiązania dot. Hydrauliki.
ocena: 5
Bardzo profesjonalny fachowiec. Gorąco polecam!
ocena: 5
Skuteczna i sprawna interwencja hydrauliczna.
ocena: 5
Miałam w mieszkaniu awarię hydrauliczną. Państwa serwisant dojechał w bardzo krótkim czasie, uporał się z usterką szybko i sprawnie. Rozwiązanie zaproponowane przez niego bardzo dobrze się sprawuje.
ocena: 5
Firma wywiązała się wzorowo zaczynając od doradztwa poprzez zakup, kończąc na montażu wanny.
ocena: 5
Ta firma to gwarancja solidnej interwencji!
ocena: 5
Realizacja wraz z komunikacją na bardzo wysokim poziomie.
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
ocena: 5
Trochę remontów przeżyłem i dlatego pisze opinie o fachowcu. Ten fachowiec zasługuję na bardzo pozytywne opinie. Polecam.
ocena: 5
Rewelacja. Szybki serwis.
ocena: 5
Szybko Pan wykonał naprawę instalacji, inny fachowiec powiedział, że 5 dni pracy, a Pan zrobił to w dzień. Gwarancja w razie usterki.
ocena: 5
Zachęcam do skorzystania z ich usług.
ocena: 5
Duża elastyczność - brak problemów w sytuacji koniecznego ponownego przyjazdu. Technik nie robił problemu. Tak powinno się szanować klienta.
ocena: 5
Wszystko fachowo załatwione i najważniejsze w, że miłej atmosferze.
ocena: 5
Gorąco polecam serwis! To najlepsi hydraulicy.
ocena: 5
Naprawdę polecam bez zastrzeżeń - podłączenie prali zajęło Panu 10 minut. Byłam w szoku.
ocena: 5
Ponadprzeciętne podejście do klienta.
ocena: 5
Doświadczenie specjalisty było widać od samego początku - polecam.
ocena: 5
Instalacja zrobione perfekcyjnie. Wszystkow ustalonym wcześniej terminie. Tak trzymać!
ocena: 5
Prawdziwi fachowcy zajęli się moją spłuczką.
ocena: 5
Montaż grzejnika - praca wykonana estetycznie, w trakcie i po zakonczeniu pracy czysto i bez balaganu.
ocena: 5
Polecam z czystym sumieniem. Szczerze!
ocena: 5
Terminy, solidny fachowiec i potrafi dobrze doradzić.
ocena: 5
Jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi. Kompetentnie oraz szybko.Super.
ocena: 5
O Państwa serwisie słyszałem od znajomych, skorzystałem z usługi przepychania zlewu. Wasz hydraulik pomógł mi uporać się z problemem szybko i sprawnie. 
ocena: 5
Pan wykonywał kompleks usług: montaż wanny, zlewu i podłączenie zmywarki i pralki.
ocena: 5
W moim nowym mieszkaniu fachowcy zamontowali mi nowe grzejniki. Sprawnie im to poszło.
ocena: 5
Prawdziwy cudotwórca w naprawie instalacji.
ocena: 5
Rzetelna i profesjonalna pomoc przy odepchaniu rur kanalizacyjnych.
ocena: 5
Fachowy hydraulik = zadowolony klient.
ocena: 5
Terminowość zgodna z wcześniejszymi ustaleniami.
ocena: 5
Fachowiec. Oczywiście polecam.
ocena: 5
Miałem przyjemność współpracować z tym Panem.
ocena: 5
Jeszcze tego samego dnia miałem usuniętą usterkę. Super.
ocena: 5
Fachowiec dobry, który zna się na robocie.
ocena: 4
Potrzebowałam pilnego podłączenia nowej pralki, zamówiłam serwisanta i jeszcze tego samego dnia udało się to zrobić.
ocena: 4
Potrzebny mi był pilnie hydraulik, który kompleksowo zająłby się udrożnieniem rur kanalizacyjnych spiralą. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego pana, ponieważ z zadania wywiązał się rewelacyjnie. Już podczas rozmowy telefonicznej wiedziałem, że to prawdziwy fachowiec, a nie "specjalista" z przypadku, ponadto okazał się kulturalną i miłą osobą. Polecam serdecznie jego usługi każdemu!
ocena: 4
Bez wątpienia stwierdzam, że ten hydraulik to fachowiec pisany przez dużą literę "F". Zleciłem mu wykonanie instalacji gazowej. Robota wykonana została zgodnie z projektem oraz ustalonym wcześniej harmonogramem. Nie miałem żadnych zastrzeżeń do wykonanej przez tego pana pracy. Wszystko wykonał solidnie i niezwykle starannie. Numer oczywiście zanotowałem. Polecam!
, Czerwionka-Leszczyny
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny z usług hydraulicznych wykonanych przez tych hydraulików. Panowie na miejsce przyjechali bardzo szybko, kompleksowo zajęli się wymianą kranu, który od dłuższego czasu przeciekał, a przy okazji przejrzeli całą instalację. Wszystko wykonali czysto, sprawnie i konkretnie. Zleciłem im również wykonanie próby szczelności instalacji i tutaj również mnie nie zawiedli.
, Będzin
ocena: 4
Dla mnie liczy się efekt końcowy zleconych prac, porządek oraz podejście do sprawy. Temu hydraulikowi zleciłem wymianę WC i muszę przyznać, że pan pozytywnie mnie zaskoczył. Jestem bardzo zadowolony z kompleksowości usług, jakości pracy oraz ceny, która była naprawdę dobra. Wykonał dla mnie również próbę szczelności instalacji po jej montażu i tu także muszę go pochwalić. Polecam serdecznie!
, Orzesze
ocena: 4
Montaż zlewu i podłączenie baterii kuchennej powierzyłem temu hydraulikowi, ponieważ sam nie miałem czasu zająć się sprawą. Do zadania podszedł bardzo odpowiedzialnie, chociaż nie wymagało ono szczególnych umiejętności. Zwróciłem również uwagę na atrakcyjny cennik usług, który nie uszczuplił mojego budżetu. Polecam go każdemu, komu zależy na szybkiej i profesjonalnej usłudze!
, Mikuszowice Krakowskie
ocena: 4
Pan zamontował w moim mieszkaniu wodomierze.
ocena: 4
Cena nie najniższa, ale i tak nie żałuję że zamówiłem tego hydraulika.
ocena: 4
Terminy ok. Pan wywiązał się z naprawy w terminie.
ocena: 4
Solidny w miarę czysty i pracowity. Prace wykonuje od rana do samego wieczora.
ocena: 4
Pan przeprowadził próby ciśnieniowe. Wykonał to dobrze.
ocena: 4
Cena była dość wysoka, lecz najważniejsze, że usterka została usunięta.
ocena: 3
No coz, naprawa dokonana, tu nie mam zastrzerzeń. Jednak wycene pan robil w trakcie rozkrecania... Ze dostsnie ja smsem. Coz, zgodzilam sie, tanio nie bylo-wymiana kraniku dwuczesciowego wrsz z materialem... 650 zl... Pan nie przedstawil nawet tylko do wglądu rachunku za materialy, a DWUKROTNIE po nie jechal, bo pomylil srednice jednej z częsci, naprawa przez to sie przedluzyla. Poprosilam o rachunek, pan powiedzial, ze otrzymam fakturę na maila_oczywiscie ani faktury, ani rachunku. A, no i pan nawet nie podał z jakiej jest firmy, tego dowiedzialam sie, piszac do firmy naprawek. pl. Naprawa byla pod koniec maja 2021, pan nie odpowiadal potem na moje smsy w zw. z prosbą o fakturę(czy rachunek), do chwili obecnej ani tego, ani tego. Ogolnie- bardzo mieszane uczucia. Kraniki tego typu w sklepie ogolnobudowlanym sa za 120 zl max, ten moj nie jest ze zlota, ze musial kosztowac polowe rachunku-tak wynikalo z smsa... Raczej nie polecam. Przypominam fachowcowi, ze sms to nie jest rachunek...
ocena: 3
Pan przyjechał do mnie z opóźnieniem.
ocena: 2
Usterka usunięta, tanio nie było. Kontakt celem otrzymania dokumentów dla ubezpieczalni oraz paragonu za usługę - bez szans. Unika rozmów telefonicznych, nie odbiera ponownie telefonów. Udaje że nie słyszy i zwodzi na początku że dostarczy. Nie polecam tej firmy.
ocena: 1
Mnie ten Pan oszukal, usterki nie naprawil i podobnie jak u innych zniknal. Nie odbiera telefonu, po telefonie z innego nr normalnie odbiera-ale mnie juz nie pamieta! Wroci to zlo kiedys niego. Za rzekome zawrory ktorych i tak nie wymienil skadowal 800zl Omijac te firme
ocena: 1
U mnie to samo! Oszust, naprawa zepsuta po 3h Nie odbiera telefonu, brak fakrury. Stanowczo nie polecam
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Hydraulik w mieście Sosnowiec

Hydroserv Dawid Kiełbowicz

11 Listopada 4 lok. 11, 41-208 Sosnowiec
Złota rączka, Pogotowie hydrauliczne, Wymiana i montaż spłuczek i toalet, Wymiana i montaż kranów, wanien i pryszniców, Wymiana i montaż grzejników, Odpowietrzanie kaloryferów, Udrażnianie i przepychanie rur, Wymiana i montaż wodomierzy i zaworów, Czyszczenie kanalizacji, Pogotowie kanalizacyjne, Naprawa centralnego ogrzewania

Zbigniew Krajewski

Wojska Polskiego 132 lok. 73, 41-208 Sosnowiec
Złota rączka, Pogotowie hydrauliczne, Wymiana i montaż spłuczek i toalet, Wymiana i montaż kranów, wanien i pryszniców, Wymiana i montaż grzejników, Instalacje gazowe, Odpowietrzanie kaloryferów, Udrażnianie i przepychanie rur, Wymiana i montaż wodomierzy i zaworów, Czyszczenie kanalizacji, Pogotowie kanalizacyjne, Naprawa centralnego ogrzewania

Mateusz Krajewski

Anieli Urbanowicz 17A lok. 36, 41-200 Sosnowiec
Złota rączka, Pogotowie hydrauliczne, Wymiana i montaż spłuczek i toalet, Wymiana i montaż kranów, wanien i pryszniców, Wymiana i montaż grzejników, Odpowietrzanie kaloryferów, Udrażnianie i przepychanie rur, Wymiana i montaż wodomierzy i zaworów, Czyszczenie kanalizacji, Pogotowie kanalizacyjne, prawa centralnego ogrzewania

KRAJOVA Szymon Krajewski

Wojska Polskiego 132/73, 41-208 Sosnowiec

Usługi Hydrauliczne Aquabud Liudmyla Lipinska

11 Listopada 4/13, 41-208 Sosnowiec

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502