Serwis RTV i Naprawa Komputerów Badpixel Maciej Szczechowski
4.6

Serwis RTV i Naprawa Komputerów Badpixel Maciej Szczechowski

Jankego 83, 40-684 Katowice
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Ceny od 80 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Naprawa Komputerów

Awarii komputera ciężko uniknąć, ponieważ każdy sprzęt zużywa się i potrzebuje systematycznych prac serwisowych. Zbytnie przegrzewanie, zbyt głośna praca laptopa, powolny i zainfekowany wirusami system czy wyrobione lub uszkodzone gniazda i zawiasy to tylko niektóre z typowych problemów, które mogą spotkać Twój sprzęt. Bez obaw – można je szybko i skutecznie rozwiązać, pod warunkiem, że wezwiesz do pomocy rzetelnych fachowców znających branżę IT jak własną kieszeń. Nasze pogotowie komputerowe wymieni wadliwe podzespoły Twojego sprzętu, naprawi drobne usterki oraz zoptymalizuje działanie systemu i oprogramowania. Nasza bogata wiedza i specjalistyczne umiejętności wybawiły z opresji niejednego klienta. Nie odkładaj telefonu do nas na potem – im szybciej zgłosisz się do nas, tym szybciej odzyskasz sprawny komputer. Sprawdź!

Serwis RTV

Naszą specjalizacją jest profesjonalna naprawa sprzętu RTV. Zajmujemy się pogwarancyjnym serwisem telewizorów, sprzętu audio, konsol, DVD oraz kina domowego. Wszystkie marki dostępne na rynku są brane przez nas pod uwagę podczas interwencji. Podczas wieloletniej praktyki zawodowej zetknęliśmy się chyba z każdym typem awarii, dlatego w sposób trwały i skuteczny poradzimy sobie z każdą z nich. Warto wspomnieć, że na swoim koncie posiadamy niezliczoną ilość sumiennie i – co równie istotne – skutecznie wykonanych zadań. Śmiało przyznajemy, że udaje nam się spełniać nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Fachowe doradztwo, punktualność i skrupulatność to jedne z naszych najmocniejszych zalet! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zakres usług

Naprawa Komputerów

 • Naprawa laptopa
 • Obsługa informatyczna firmy
 • Pogotowie komputerowe
 • Naprawa komputera stacjonarnego

Serwis RTV

 • Naprawa DVD
 • Naprawa konsoli
 • Montaż telewizora
 • Naprawa telewizora
 • Naprawa kina domowego
 • Naprawa sprzętu audio
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Gliwice
 4. Zabrze
 5. Bytom
 6. Ruda Śląska
 7. Tychy
 8. Dąbrowa Górnicza
 9. Chorzów
 10. Jaworzno
 11. Mysłowice
 12. Siemianowice Śląskie
 13. Tarnowskie Góry
 14. Oświęcim
 15. Będzin
 16. Piekary Śląskie
 17. Świętochłowice
 18. Czerwionka-Leszczyny
 19. Mikołów
 20. Knurów
 21. Czeladź
 22. Libiąż
 23. Łaziska Górne
 24. Orzesze
 25. Bieruń
 26. Radzionków
 27. Lędziny
 28. Zbrosławice
Opinie
Ocena:
4.6
8 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 4
Z awarią podświetlenia ci specjaliści poradzili sobie bardzo dobrze. Zadanie wykonali na piątkę z plusem, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Polecamy serdecznie ten serwis telewizorów LED, bo naprawdę warto mieć takich fachowców pod ręką. Telefon oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość.
Pniaki
ocena: 5
Praca przez ten serwis TV została wykonana rzetelnie, sumiennie, fachowo i z dużą dbałością o najmniejsze detale. Generalnie nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do wykonanej pracy oraz do ceny, która w naszej ocenie była naprawdę uczciwa i na pewno chętnie skorzystamy z Pana usług ponownie, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba (choć mamy nadzieję, że nie nastąpi to tak szybko). Serdecznie polecamy każdemu.
ocena: 5
Potrzebna nam była pilnie naprawa telewizora SmartTV i jak się okazało, ten serwis jako jedyny poradził sobie z problemem. Widać, że tworzą go wyłącznie wykwalifikowani i uczciwi fachowcy z powołania, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Polecamy gorąco i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z kompleksowych usług tego specjalisty.
ocena: 4
Tych panów z serwisu TV będziemy od tej pory polecać każdemu, komu zależy na szybko i sprawnie wykonanej usłudze. Widać, że panowie mają smykałkę do tego typu zadań, które zawsze wykonują solidnie i doprowadzają robotę do końca. Dziękujemy raz jeszcze za ekspresowo wykonaną pracę i na pewno w przyszłości będziemy jeszcze korzystać z ich fachowego wsparcia - nigdy nie wiadomo, kiedy sprzęt będzie potrzebował naprawy.
Sielec, Sosnowiec
ocena: 4
Ten serwis telewizorów zajmował się aktualizacją oprogramowania w naszym nowoczesnym sprzęcie. Usługa została wykonana na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczył już wcześniejszy kontakt telefoniczny z tym fachowcem. Pan wykazał się bardzo dużą wiedzą, co w połączeniu z jego doświadczeniem było bardzo imponujące. Usługa wykonana oczywiście na szóstkę, więc z całego serca polecamy tą firmę wszystkim!
Świętochłowice
ocena: 5
W 100% polecamy usługi tego pana - to rzetelny, solidny, uczciwy, odpowiedzialny i pracowity fachowiec z doświadczeniem, który doskonale zna się na swoim fachu. Wszystko zrobione zostało idealnie. Dziękujemy za tak szybko i sprawie wykonaną pracę (w konkurencyjnej cenie) i na pewno w przyszłości jeszcze wiele razy skorzystamy z usług tego serwisu telewizorów.
ocena: 5
Z naprawą telewizora z dojazdem ci panowie nie mieli najmniejszego problemu. Na miejscu pojawili się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, zadanie wykonali sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę była naprawdę przystępna. Od tej pory w razie potrzeby będziemy korzystać wyłącznie z ich usług. Polecamy gorąco, bo o takich solidnych i uczciwych fachowców w dzisiejszych czasach coraz trudniej.
Halemba
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści od naprawy telewizorów. Wezwaliśmy ich przez samoczynne wyłączanie i włączanie się telewizora. Panowie na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, zadanie wykonali sumiennie i odpowiedzialnie, a cena okazała się naprawdę przystępna. Dziękujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia.
Osiedle Witosa
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Naprawa Komputerów w mieście Katowice

Serwline Michał Ramski

Bohaterów Monte Cassino 20 lok. 30, 40-231 Katowice
Naprawa komputerów stacjonarnych, Naprawa laptopów, Obsługa informatyczna, Pogotowie komputerowe

Mój Komputer Dominik Sitko

Szafranka 1, 40-025 Katowice
Naprawa komputerów stacjonarnych, Naprawa laptopów, Pogotowie komputerowe

F.H.U. D I A Jerzy Żogała

Jana Nikodema Jaronia 34, 40-750 Katowice
Naprawa komputerów stacjonarnych, Naprawa laptopów, Pogotowie komputerowe, Obsługa informatyczna

ABC Komputery Meskomp Tomasz Mesjasz

gen. Zygmunta Waltera Jankego 211, 40-684 Katowice
Naprawa komputerów stacjonarnych, Naprawa laptopów, Obsługa informatyczna, Pogotowie komputerowe
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502