Artmix Robert Woroniecki
4.7

Usługi Elektryczne Artmix Robert Woroniecki

Stroma 18, 32-010 Sadowie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Naprawa instalacji elektrycznej na własną rękę? Tego typu zadanie lepiej zlecić wykwalifikowanemu fachowcowi. Elektrycy z tej firmy do każdego zlecenia podchodzą odpowiedzialnie i rzetelnie. Klienci cenią ich za błyskawiczne i solidne interwencje w atrakcyjnych cenach. Możesz zlecić między innymi takie zadania jak podłączenie płyty indukcyjnej, pomiary i instalacje elektryczne, czy naprawę systemu alarmowego lub domofonu. Firma wykonuje także montaż płyt gipsowo-kartonowych. Zadzwoń i zostaw zgłoszenie!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjne
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa domofonu
Zasięg
 1. Kraków
 2. Wieliczka
 3. Niepołomice
 4. Zielonki
 5. Proszowice
 6. Kocmyrzów-Luborzyca
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
6 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Profesjonalna oferta, instalacja elektryczna przemyślna i wykonana na wysokim poziomie.
ocena: 5
Instalacje na wysokim poziomie, propozycje dopasowane do budynku i indywidualnych potrzeb klienta.
ocena: 5
Pomiary elektryczne zleciłem temu specjaliście i z ręką na sercu polecam jego usługi. Zadanie wykonał solidnie, rzetelnie i z niezwykłą precyzją. Miał ze sobą specjalistyczny sprzęt pomiarowy, a po zakończeniu zlecenia sporządził stosowny protokół. Zaskoczeniem była dla mnie niska cena usługi!
, Zwierzyniec, Kraków
ocena: 5
W domu nie działała prawie połowa gniazdek, więc nie czekając dłużej, zadzwoniłem do tego elektryka. Wizytę zamówiłem w poniedziałek rano, a Pan przyjechał jeszcze tego samego dnia i w ciągu zaledwie 20 minut od przybycia wymienił gniazdka. Usługę wykonał profesjonalnie oraz rzetelnie. Szczerze polecam.
, Wieliczka
ocena: 4
Miałam utrudniającą życie awarię domofonu. Nie działał mi guzik w domofonie. Każda rozmowa strasznie przerywała i nic nie można było zrozumieć. Wezwałam cudownego Pana, który szybko pozbył się usterki. Naprawa nie była droga i obyło się bez wymiany całego urządzenia. Pan bardzo uprzejmy i doświadczony. Polecam wszystkim jego usługi. Ja już jego numer sobie zapisałam na wszelki wypadek.
, Grzegórzki, Kraków
ocena: 4
Co kilka lat regularnie w biurze wykonujemy pomiery elektryczne. Nasz zaprzyjeźniony pan elektryk, który zawsze wykonywał nam pomiary i podbijał dokumenty z nimi związane niestety zmarł i byliśmy zmuszeni poszukać nowego fachowca. Zadzwoniliśmy do tego pana, pan zgodził się do nas przyjechać i wykonać niezbędne pomiary- z jego usług jesteśmy bardzo zadowoleni i przy kolejnych pomiarach na pewno się do pana zgłosimy ponownie.
, Prokocim, Kraków

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502