Arso Roman Proszkowski
4.6

Serwis Komputerów i Urządzeń Biurowych Arso Roman Proszkowski

ks. Bolesława Domańskiego 7/1, 71-312 Szczecin
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Ta firma jest wyspecjalizowanym serwisem urządzeń biurowych i sprzętu komputerowego. Fachowcy oferują naprawę i serwis laptopów, komputerów stacjonarnych, drukarek, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych i innych sprzętów biurowych. Wieloletnie doświadczenie w branży, najlepsze zaplecze sprzętowe i ciągłe zdobywane kwalifikacje sprawiają, że pracujący tutaj fachowcy cieszą się dużym zaufaniem. Skontaktuj się z niekwestionowanymi specjalistami w tej dziedzinie. Zadzwoń jeszcze dziś!

Zakres usług

Naprawa Komputerów

 • Naprawa laptopa
 • Obsługa informatyczna firmy
 • Pogotowie komputerowe
 • Naprawa komputera stacjonarnego

Naprawa Urządzeń Biurowych

 • Naprawa drukarki laserowej
 • Naprawa drukarki igłowej
 • Naprawa kserokopiarki
 • Naprawa faksu
 • Naprawa drukarki atramentowej
 • Naprawa plotera
 • Naprawa niszczarki
 • Naprawa drukarki termicznej
 • Naprawa urządzenia wielofunkcyjnego
Zasięg
 1. Szczecin
 2. Police
 3. Goleniów
Mapa
Opinie
Ocena:
4.6
8 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Potrzebowaliśmy serwisanta, który zająłby się dla nas naprawą urządzenia wielofunkcyjnego, a ten fachowiec miał akurat wolne terminy. Z pracą poradził sobie bardzo dobrze, wykonał ją w mieszkaniu - sumiennie i rzetelnie, a cena za usługę była naprawdę przystępna. Polecamy gorąco, wizytówkę z telefonem zatrzymujemy.
, Golęcino, Szczecin
ocena: 5
Przez hałasujące urządzenie wezwaliśmy tego wykonawcę, który jak się okazało podczas rozmowy telefonicznej, zajmuje się również naprawą urządzeń wielofunkcyjnych. Pracę wykonał solidnie i uczciwie, a cena za usługę wykonaną na miejscu w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Szczerze polecamy i sami również będziemy jeszcze korzystać.
ocena: 5
To pogotowie komputerowe z pracą polegającą na wymianie matrycy oraz przeczyszczeniu wentylatora poradziło sobie bardzo dobrze. Panowie do zadania podeszli odpowiedzialnie, a cena za usługę w żaden sposób nie odbiła się na naszym domowym budżecie. Polecamy gorąco, a kontakt pozostawiamy sobie na przyszłość.
, Goleniów
ocena: 5
Naprawa netbooka przebiegła szybko, sprawnie i do tego w przystępnej cenie. Komputer po aktualizacji BIOS-u przestał pokazywać obraz. Panowie z serwisu bardzo szybko zdiagnozowali uszkodzone układy na płycie głównej, zamówili nowe i błyskawicznie je wymienili. Pracę wykonali dokładnie, a o każdym kroku byliśmy informowani. Polecamy gorąco.
, Golęcino, Szczecin
ocena: 5
Miałam naprawdę poważny problem z moim sprzętem dość znanej marki. Początkowo komputer tak wolno chodził i się zacinał, że uznałam, że nie dam rady dłużej na nim pracować, niestety z dnia na dzień było tylko gorzej. Aż któregoś poranka, kiedy chciałam internetowo zapłacić rachunki okazało się, że jest to niemożliwe do wykonania, ponieważ urządzenie nie włączało się. Szybko zaniosłam laptop do serwisu i dziś chodzi jak nowy. Polecam!
, Pilchowo
ocena: 4
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usługi oraz krótkiego czasu realizacji zlecenia. Warto dodać, że cena nie uszczupliła naszego budżetu. Serwis komputerowy godny uwagi - kontakt do pana zachowujemy i na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z jego wsparcia. Dziękujemy za wykonaną pracę i z czystym sumieniem polecamy wszystkim znajomym i rodzinie za fachowość i terminowość.
, Police
ocena: 4
Ja osobiście korzystałam z usługi tych Państwa około miesiąc temu, kiedy to chłodzenie mojego komputera marki Lenovo zaczęło szwankować i potrzebna była naprawa. Fachowcy praktycznie w ciągu jednego dnia zajęli się wymianą wiatraka i moje urzadzenie było gotowe, by z niego korzystać, a szybka usługa była dla mnie naprawdę bardzo ważna! Termin realizacji oraz jakość usługi oceniam naprawdę bardzo dobrze!
, Turzyn, Szczecin
ocena: 4
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis drukarki atramentowej. Panowie okazali się wykwalifikowanymi fachowcami, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Zadanie wykonali sumiennie i odpowiedzialnie, jeszcze tego samego dnia - w domu, a cena naszym zdaniem była naprawdę przystępna. Polecamy gorąco.
, Police

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502