Ars-Trans Arleta Szymańska
5

Pranie Dywanów i Tapicerek Ars-Trans Arleta Szymańska

Kościuszki 50, 62-500 Konin

Ta firma jest specjalistą w zakresie prania dywanów i tapicerki. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, nieustannie podnosi standard, a także jakość oferowanych usług. Wśród proponowanej oferty znaleźć można profesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin oraz tapicerek. W trosce o zdrowie klientów, w swoich działaniach wykorzystuje specjalne systemy, które chronią przed roztoczami, będącymi jedną z głównych przyczyn alergii. Zadzwoń już teraz i ciesz się czystością we własnym mieszkaniu!

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

  • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
  • Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
  • Pranie lub czyszczenie dywanu w zakładzie
  • Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Zasięg
  1. Konin
  2. Turek
  3. Koło
  4. Słupca
Mapa
Opinie
Ocena:
5
8 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Usługa prania krzeseł na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm, widać było precyzję, jaką wykonawca wkładał w pracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi i z całą pewnością będziemy jeszcze niejeden raz korzystać z ich kompleksowego wsparcia. Polecamy serdecznie wszystkim w potrzebie, numer telefonu zapisujemy na przyszłość.
ocena: 5
Z praniem dywanów panowie poradzili sobie znakomicie. Do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Dziękujemy za fachowo i sumiennie wykonaną pracę i na pewno będziemy korzystać z ich usług.
ocena: 5
Pranie parowe dywanów przyniosło oczekiwany efekt. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, pracę wykonali niemal "od ręki", do tego zaoferowali bardzo atrakcyjną cenę, którą zaakceptowaliśmy. Polecamy gorąco wszystkim naszym znajomym, a telefon oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość.
ocena: 5
Z usunięciem plam z wykładziny w jednym z naszych pokoi ci panowie nie mieli najmniejszego problemu. Do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, ceny mieli bardzo konkurencyjne, do tego zaimponowali nam bogatą wiedzą, którą chętnie się z nami dzielili. Polecamy gorąco, a numer telefonu zapisujemy.
, Konin
ocena: 5
Pranie foteli na najwyższym poziomie. Panowie do pracy podeszli odpowiednio przygotowani, do tego ceny również mieli bardzo przystępne. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę i na pewno będziemy korzystać z ich tanich usług w potrzebie. Do tego panowie byli mili i kulturalni. Polecamy z całego serca, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Jarocin
ocena: 5
Z czyszczeniem wypoczynku panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali sumiennie i odpowiedzialnie, do tego dali się poznać jako osoby kompetentne, uczciwe i pracowite. Polecamy gorąco, a telefon do wykonawcy zapisujemy sobie na przyszłość.
ocena: 5
Pranie kanapy przyniosło oczekiwany efekt w postaci czystego i pachnącego siedziska. Pan był bardzo miły, a pracę wykonał od ręki. Jesteśmy zadowoleni z wyboru tego wykonawcy i na pewno w przyszłości skorzystamy z kompleksowych i niedrogich usług tego pana. Polecamy gorąco, numer telefonu oczywiście zapisujemy.
, Konin
ocena: 5
Pranie dywanu na sucho okazało się świetnym sposobem na pozbycie się trudnych do usunięcia zanieczyszczeń z naszego dywanu. Warto zaznaczyć niezwykle szybki kontakt z firmą, uczciwą cenę oraz sumiennie i bardzo starannie wykonaną usługę. Wszystko od początku do końca stało na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy serdecznie, polecamy gorąco każdemu w potrzebie, a numer telefonu do wykonawcy zapisujemy i do zobaczenia.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502