Arbor Łukasz Kowalski
4.8

Czyszczenie Dywanów, Tapicerek, Kostki Brukowej i Elewacji Arbor Łukasz Kowalski

Hrubieszowska 61 lok. 28, 22-400 Zamość

Szukasz rzetelnego i profesjonalnego serwisu, który wyczyści lub gruntownie wypierze dywan? Na wykładzinie widzisz plamy niewiadomego pochodzenia? Meble wymagają renowacji i konserwacji? A może kostka brukowa dawno nie była czyszczona? To żaden problem! Firma ta świadczy usługi właśnie w tym zakresie. Specjaliści są wyposażeni w najnowszy sprzęt oraz środki konserwujące najwyższej jakości. Na swoim koncie mają oni setki zadowolonych klientów i cały czas cieszą się niesłabnącym zaufaniem i zainteresowaniem. Nie zastanawiaj się więc dłużej, tylko dzwoń, a potem korzystaj z wolnego czasu, zlecając najgorsze prace fachowcom!

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

 • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
 • Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
 • Pranie lub czyszczenie dywanu w zakładzie
 • Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
 • Pranie lub czyszczenie wykładziny

Czyszczenie kostki brukowej i elewacji

 • Czyszczenie kostki brukowej
 • Mycie elewacji
Zasięg
 1. Lublin
 2. Zamość
 3. Chełm
 4. Kraśnik
 5. Biłgoraj
 6. Świdnik
 7. Lubartów
 8. Tomaszów Lubelski
 9. Hrubieszów
 10. Krasnystaw
 11. Łęczna
 12. Niemce
 13. Janów Lubelski
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
25 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
W pełni zadowalający poziom wykonanej usługi prania tapicerki domowej. Cena była w porządku, panowie kulturalni i rozmowni, robota wykonana została solidnie i dokładnie. Szczerze polecamy tą firmę!!!!
ocena: 5
Polecamy gorąco. Jedna rozmowa telefoniczna wystarczyła. Pan przyjechał w umówionym terminie i godzinie, gotowy do działania. Usługa polegająca na czyszczeniu tapicerki domowej wykonana została na najwyższym poziomie i w ekspresowym tempie. Dziękujemy serdecznie za solidnie wykonaną usługę i na pewno w przyszłości jeszcze wiele razy będziemy korzystać z jego pomocy.
ocena: 5
Postanowiłam napisać pozytywną opinię pod adresem tej firmy, ponieważ pan fachowiec, którego miałam okazję poznać, bardzo mi pomógł, co najważniejsze szybko i za nie duże pieniądze. Przyjechał nawet tego samego dnia, w którym do niego zadzwoniłam. Plama od szminki nie okazała się być dla niego żadnym problemem, a pranie wykładziny zajęło mu dosłownie pół godziny. Dzięki wielkie!
, Rury, Lublin
ocena: 5
Dziękujemy serdecznie. Czyszczenie parowe dywanów przebiegło ekspresowo i okazało się niezwykle skuteczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego - profesjonalizm w każdym calu, do tego bardzo przystępna cena, jak na okolicę. Polecamy gorąco każdemu w potrzebie, a telefon do kontaktu zapisujemy, bo lepszej firmy czyszczącej w najbliższej okolicy na pewno nie znajdziemy.
, Kraśnik
ocena: 5
Panowie z czyszczeniem tapicerki poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, do tego ceny mieli konkurencyjne. Firma wykonała kawał dobrej roboty i bardzo chętnie do niej wrócimy. Usługi poleciliśmy już wszystkim naszym znajomym oraz rodzinie w potrzebie.
, Świdnik
ocena: 5
Szukałem fachowca, który oferuje pranie dywanu u klienta. W salonie mamy duży dywan, na którym stoją także meble oraz łóżko, dlatego byłby problem z jego dowiezieniem do zakładu. Na tej stronie znalazłem pana, który świadczy takie usługi, zdzwoniliśmy się, umówiliśmy na piątek, przybył punktualnie, wziął tyle pieniędzy, ile powiedział wcześniej przez telefon, więc wszystko na plus.
, Kraśnik
ocena: 5
Usługa usuwania plam z dywanów od początku do końca stała na najwyższym poziomie. Panowie w firmie zjawili się jeszcze tego samego dnia. Usługę wykonali sumiennie i rzetelnie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszych finansów. Jesteśmy zadowoleni, nie mamy żadnych zastrzeżeń co do sposobu pracy i liczymy na dłuższą współpracę. Polecamy gorąco.
, Świdnik
ocena: 5
Serdecznie podziekowania należą się panu, który wczoraj był u mnie w domu i sprawił, że dywan wygląda jak nowy! Do usunięcia były plamy od błota, które zostawił nasz owczarek niemiecki. Trzymamy go na zewnątrz, ale przedwczoraj wtargnął nam do środka przez otwarte drzwi i zostawił po sobie całkiem niezły bałagan. Zależało nam na szybkim czyszczeniu i takie właśnie tutaj dostaliśmy.
, Dyrekcja Dolna
ocena: 5
Moje dzieci okropnie pobrudziły wykładzinę w swoim pokoju farbami. Kupiłam im ostatnio, aby pożytecznie spędziły czas, niestety biuro okazało się dla nich niewystarczające i chyba za małe i przeniosły się do innego pokoju. Oczywiście nie zwracały uwagi na zabrudzenia, których sama nie mogłam później domyć. Jednakże panownie z tej firmy poradzili sobie z tym wyśmienicie.
, Lubartów
ocena: 5
Pies pobrudził nam dywan dokładnie po godzinie 9 rano, a po 13 była już lśniąca i czysta. Czyszczenie dywanu ci specjaliści przeprowadzają wyjątkowo szybko i co najważniejsze bardzo dokładnie. Nie widać już teraz żadnych zabrudzeń, a naprawdę było ich całkiem sporo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej usługi.
, Świętego Piątka, Zamość
ocena: 5
Usługa prania foteli przebiegła szybko i sprawnie, a cena z dojazdem była do przyjęcia. Polecamy gorąco za fachowo wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe usługi wszystkim znajomym.
ocena: 5
Widać od razu, że to profesjonalna firma, która czyszczeniem parowym dywanów zajmuje się nie od dziś, ponadto wyposażona jest w urządzenia, które skutecznie eliminują wszelkie zabrudzenia. Polecamy serdecznie, zwłaszcza że cena z dojazdem była naprawdę przystępna.
, Chełm
ocena: 5
Z czyszczeniem kanapy panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali na miejscu, cenę zaoferowali atrakcyjną, do tego byli mili, życzliwi i kulturalni. Generalnie wszystko było w jak najlepszym porządku, chociaż na miejscu byli nieco po czasie, co można jednak wybaczyć (godziny szczytu i związane z tym korki). Polecamy gorąco ich usługi i sami chętnie będziemy jeszcze współpracować w przyszłości.
, Kalinowszczyzna, Lublin
ocena: 5
Usługa prania dywanów z długim włosiem wykonana została ekspresowo, a panowie okazali się osobami sumiennymi, rzetelnymi i odpowiedzialnymi, dla których nie ma chyba pracy, której nie byliby w stanie wykonać. Dziękujemy za fachowość oraz profesjonalizm i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe i fachowe usługi na przyszłość.
ocena: 5
Z praniem foteli wykonawca poradził sobie znakomicie. Jednym słowem - profesjonalizm. Usługa wykonana została szybko i skutecznie, a panowie okazali się osobami miłymi i sumiennymi. Polecamy gorąco, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Lubartów
ocena: 5
Pranie wykładzin na sucho w wykonaniu tej firmy stało na bardzo wysokim poziomie. Panowie zadanie wykonali celująco, do tego okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi, które wykorzystały nowoczesne środki do prania na sucho. Polecamy serdecznie za profesjonalizm i podejście do klienta.
ocena: 5
Nasi znajomi polecili nam serwis Arbor, często korzystają jego usług. U nas serwis prał dywany, usuwał roztocza i brzydkie zapachy – my też polecamy!
ocena: 5
Firma Arbor pozytywnie mnie zaskoczyła, naprawdę polecam wszystkim.
ocena: 5
Mój samochodzik jest teraz czyściutki, pachnący i lśni na kilometr.
ocena: 5
Zupełnie przypadkiem znalazłam firmę Arbor, ale nie żałuję wyboru – w domu dywany i wykładziny czyste i w końcu bez żadnych plam.
ocena: 4
Piękny kremowy dywan dostałam na 40-ste urodziny w prezencie. Niestety podczas świętowania, jedna z koleżanek rozlała trochę wina na podłogę, a plamy znalazły się także na nowym dywanie. Nie wiedziałam, czy da się go jeszcze uratować, na szczęście tym panom się to udało i bardzo jestem im wdzięczna!
, Biłgoraj
ocena: 4
Profesjonalna i solidna firma. Pan do pracy podeszłe odpowiedzialnie, ponadto był bardzo uprzejmy. Pracę wykonał szybko i sumiennie, a cena nie uszczupliła naszego portfela. Pranie wypoczynku przyniosło efekt - teraz nasz zestaw wypoczynkowy wygląda czysto i estetycznie. Polecamy serdecznie kompleksowe usługi tej firmy, telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z jej wsparcia.
, Orzeszkowej-Reymonta, Zamość
ocena: 4
W firmie potrzebna nam była osoba, która wykonałaby usługę czyszczenia parowego dywanów. Ten pan okazał się fachowcem godnym zaufania i polecenia. Zadanie wykonał sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za wykonaną pracę była bardzo konkurencyjna. Polecamy gorąco każdemu w potrzebie, a telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy na przyszłość, bo gdzie w tych czasach znajdziemy lepszych fachowców.
, Dziesiąta, Lublin
ocena: 4
Jeśli ktoś szuka fachowca, który potrafi skutecznie usunąć plamy z dywanu to może śmiało dzwonić pod ten numer! Ja zgłosiłam się do tej firmy ze starym już dywanem, którego żadne środki czyszczące nie chciały doprać, dywan cały czas wyglądała na niedomyty. Przedstawiłam problem panu specjaliście, przyjechał, zabrał dywan i wyczyścił go rewelacyjnie.
, Świdnik
ocena: 4
Usługa wykonana perfekcyjnie. Czyszczenie parowe dywanów sprawdziło się w 100%. Widać, że panowie doskonale znają się na swojej pracy, którą wykonują z przyjemnością, do tego mają atrakcyjne ceny. Polecamy serdecznie wszystkim zainteresowanym, telefon do kontaktu zapisujemy!!
, Stare Miasto, Zamość

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502