5

Anatech sp. z o.o.

Śledziejowice 739, 32-020 Wieliczka
Darmowy dojazd Ceny od 120 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Elektryk

Ile lat posiada Twoja instalacja elektryczna w domu? Jesteś pewien, że nie zawiedzie Cię w najmniej oczekiwanym momencie? Na szczęście w przypadku awarii elektrycznej możesz zgłosić się do Anatech sp. z o.o. z Wieliczki. Serwis elektryczny, który prowadzimy, pomoże Ci także w przypadku popsutego gniazdka czy włącznika, a także jeśli interesować Cię będzie instalacja domofonu lub naprawa systemu alarmowego. Gdy zaskoczy Cię brak prądu, pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji. Czekamy na Twój telefon!

Zakres usług
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana gniazdek i włączników
 • Wymiana i naprawa oświetlenia
 • Instalacja domofonu
 • Instalacja alarmu
 • Naprawa domofonu
 • Naprawa alarmu
 • Pogotowie elektryczne
Zasięg
 1. Kraków
 2. Wieliczka
 3. Myślenice
 4. Skawina
 5. Niepołomice
 6. Zabierzów
 7. Zielonki
 8. Kalwaria Zebrzydowska
 9. Liszki
 10. Kocmyrzów-Luborzyca
Opinie
Ocena:
5
3 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Lampa w piwnicy mojego domu od dawna już nie działała, więc postanowiłem ją wymienić. Usługę montażu lampy zleciłem temu specjaliście. Pan elektryk wykazał się bogatą wiedzą i ogromnym profesjonalizmem, a usługę wykonał ekspresowo. Od razu widać, że to wiarygodny elektryk z powołania, któremu można zaufać. Poleciłem go już moim znajomym!
Wieliczka
ocena: 5
Wykonanie instalacji elektrycznej od podstaw zleciłem temu elektrykowi. Początkowo miałem obawy, bo wcześniejsi fachowcy nie podołali zadaniu, jednak okazało się, że były one bezpodstawne. Pan doskonale wywiązał się z zadania, wykonując wszystko rzetelnie, dokładnie i estetycznie. Zadowolony jestem również z ceny, która była niezwykle atrakcyjna. Szczerze polecam tego Pana!
Bieńczyce, Kraków
ocena: 5
Podczas prac remontowych w niedawno kupionym domu na obrzeżach miasta okazało się, że konieczna jest wymiana rozdzielni. Pomoc tego elektryka okazała się niezawodna. Pan zadanie wykonał solidnie i uczciwie, a cena za wykonaną usługę w żaden sposób nie uszczupliła moje budżetu. Polecam serdecznie usługi tego elektryka!
Skawina

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502