Afocopy Dariusz Michałowski
4.7

Naprawa Urządzeń Biurowych Afocopy Dariusz Michałowski

Trakt Brzeski nr 3C Zakręt, 05-077 Warszawa
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Dzięki tej firmie naprawa urządzeń biurowych może się odbywać na wysokim poziomie. Fachowcy dokładają wszelkich możliwych starań, aby oferowane przez nich usługi spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Naprawią Twoją drukarkę, kserokopiarkę lub jakikolwiek inny sprzęt biurowy, a także kompleksowo zajmą się jego serwisem. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala na precyzyjne docieranie do źródła każdego problemu, a także dysponują magazynem części zamiennych, dzięki którym żywotność Twojego urządzenia zostanie znacznie przedłużona. Zadzwoń!

Zakres usług

Naprawa Urządzeń Biurowych

 • Naprawa drukarki laserowej
 • Naprawa drukarki igłowej
 • Naprawa kserokopiarki
 • Naprawa faksu
 • Naprawa niszczarki
 • Naprawa urządzenia wielofunkcyjnego
Zasięg
 1. Warszawa
 2. Wołomin
 3. Otwock
 4. Ząbki
 5. Marki
 6. Łomianki
 7. Konstancin-Jeziorna
 8. Kobyłka
 9. Raszyn
 10. Sulejówek
 11. Zielonka
Obsługiwane dzielnice Warszawy
 1. Wilanów
 2. Bielany
 3. Targówek
 4. Żoliborz
 5. Mokotów
 6. Wola
 7. Ursynów
 8. Rembertów
 9. Praga Północ
 10. Włochy
 11. Wawer
 12. Bemowo
 13. Wesoła
 14. Praga Południe
 15. Ochota
 16. Białołęka
 17. Śródmieście
 18. Ursus
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
7 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Serwis drukarki atramentowej jak marzenie. Panowie wykazali się bogatą wiedzą, doświadczeniem oraz umiejętnościami, które pozwoliły im szybko i sprawnie zająć się problemem. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż cena z dojazdem za wykonaną usługę mogła być odrobinę niższa, jednak wiadomo, że za profesjonalnie wykonaną pracę czasami trzeba zapłacić więcej. Polecamy jednak każdemu!
, Przyczółek Grochowski
ocena: 5
Naprawa urządzenia wielofunkcyjnego nie trwała długo, za to efekty widoczne były jeszcze tego samego dnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usługi oraz z bardzo dobrego kontaktu przez cały okres współpracy i na pewno będziemy korzystać jeszcze ze wsparcia tego serwisu w przyszłości, bo lepszych wykonawców na pewno w okolicy nie znajdziemy. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Ząbki
ocena: 5
Praca wykonana została rewelacyjnie. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż panowie na miejscu byli po czasie, więc w trakcie naprawy drukarki atramentowej patrzyliśmy im na ręce, jednak jak się później okazało, niepotrzebnie. Polecamy gorąco, telefon zapisujemy.
ocena: 5
Praca wykonana została na medal. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena z dojazdem nie uszczupliła znacząco naszego budżetu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naprawy urządzenia wielofunkcyjnego, zwłaszcza że inne serwisy rozkładały tylko ręce i szukały wymówek, by nie podjąć się pracy. Polecamy gorąco.
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis drukarki laserowej. Z dojazdem panowie nie mieli najmniejszego problemu, do tego okazali się osobami sumiennymi, rzetelnymi i odpowiedzialnymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich kompleksowych oraz tanich usług i na pewno będziemy ich polecać każdemu w potrzebie.
, Otwock
ocena: 4
Nasze urządzenie od jakiegoś czasu nie reagowało na polecenia drukowania, które wydawane były z poszczególnych komputerów, dlatego postanowiliśmy wezwać kogoś, kto ma pojęcie o naprawie urządzeń wielofunkcyjnych. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, wszystko dokładnie tłumaczyli, krok po kroku, do tego ceny mieli przystępne dla kieszeni. Polecamy z całego serca, telefon zapisujemy.
, Wołomin
ocena: 4
Serwis drukarki laserowej z pracą polegającą na przeczyszczeniu urządzenia poradził sobie bardzo dobrze. Usługa trwała niecałe 45 minut, a cena była bardzo konkurencyjna. Polecamy gorąco za szybkie oraz skuteczne działanie!!!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502