Serwis Urządzeń AGD Adamex Adam Cichoszewski
5

Serwis Urządzeń AGD Adamex Adam Cichoszewski

Gniewomirowice 614, 59-222 Miłkowice

Serwis AGD

Zależy Ci na ekspresowej, lecz skutecznej naprawie pralki? Chcesz, by naprawa zmywarki w Twoim mieszkaniu skończyła się szybko i z sukcesem? A może masz problem z popsutą lodówką? Wybierz nasz serwis urządzeń AGD, by mieć pewność, że wymiana łożyska czy naprawa termostatu będzie szybka, trwała i w dobrej cenie. Dzięki dużemu zapleczu części zamiennych i wieloletniemu doświadczeniu czas diagnozy urządzenia, jak i samej naprawy sprzętu skracamy do minimum. Nie boimy się trudnych usterek, a na warsztat przyjmujemy urządzenia niemal wszystkich producentów. Powierz swój domowy sprzęt specjalistom, którzy wiedzą wszystko o naprawie AGD. Chcemy być firmą godną zaufania, dlatego jesteśmy uczciwi i staramy się dostosować do oczekiwań klientów. Zadzwoń i przekonaj się, że jesteśmy właściwym serwisem. Zadzwoń – czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zakres usług
  • Naprawa suszarki do ubrań
  • Naprawa ekspresu do kawy
  • Naprawa pralki
  • Naprawa płyty indukcyjnej
  • Naprawa zmywarki
  • Naprawa okapu
  • Naprawa piekarnika
  • Naprawa kuchenki elektrycznej
  • Naprawa kuchenki gazowej
Zasięg
  1. Legnica
Mapa
Opinie
Ocena:
5
2 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Bardzo solidna i dość przystępna cenowo naprawa piekarników wolnostojących. Postawiliśmy na tego fachowca, gdyż polecili nam go znajomi i to był zdecydowanie bardzo dobry wybór. Pan zajął się wymianą zawiasów, które swoje już przeżyły i teraz drzwiczki zamykają się już bez problemu. Bardzo dziękuję za tak duży profesjonalizm oraz szybki termin naprawy. Z przyjemnością polecam teraz tą firmę każdemu.
, Osiedle Kopernika, Legnica
ocena: 5
Taki serwis indukcji warto mieć pod ręką, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie trzeba skorzystać z ich pomocy. Nam potrzebna była pilnie pomoc w momencie, kiedy płyta wybijała bezpieczniki. Panowie szybko ustalili przyczynę usterki i kompleksowo zajęli się problem. Dziękujemy i polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy na przyszłość.
, Osiedle Kopernika

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502