Aakon Cezary Gawron
4.7

Pranie Dywanów i Tapicerki Domowej Aakon Cezary Gawron

Turmoncka 22/706, 03-254 Warszawa
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Chcesz usunąć uciążliwe zabrudzenia na Twoim dywanie lub kanapie? Ekspertem w tym temacie jest bez wątpienia ten serwis, który specjalizuje się w takich usługach jak czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerki domowej. Dzięki swojej fachowej wiedzy, wykwalifikowanej kadrze, najnowszemu sprzętowi i pozytywnemu nastawieniu do każdego zlecenia, firma cieszy się niesłabnącą popularnością i zaufaniem wśród okolicznych mieszkańców. Specjaliści oferują najwyższą jakość usług w konkurencyjnych cenach. Sprawdź to! Zadzwoń już teraz!

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

 • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
 • Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
 • Pranie lub czyszczenie wykładziny
Zasięg
 1. Warszawa
 2. Ząbki
 3. Marki
 4. Zielonka
Obsługiwane dzielnice Warszawy
 1. Bemowo
 2. Białołęka
 3. Bielany
 4. Mokotów
 5. Ochota
 6. Praga Południe
 7. Praga Północ
 8. Rembertów
 9. Śródmieście
 10. Targówek
 11. Ursus
 12. Włochy
 13. Wola
 14. Żoliborz
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
6 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Po imprezie nasze fotele wyglądały fatalnie - wszędzie pełno plam i brudu. Na szczęście mieliśmy namiary do tej firmy czyszczącej, której zleciliśmy usługę prania foteli. Panowie pracę wykonali starannie i dokładnie, do tego zaproponowali przystępną stawkę. Widać, że to profesjonaliści w każdym calu. Dziękujemy za bardzo szybką reakcję i fachowo wykonaną usługę. Szczerze polecamy!
, Miasto Ogród Młociny
ocena: 5
Do tej firmy zwróciłem się niedawno z prośbą o wyczyszczenie wykładziny z plamy po kawie. Gościłem niedawno moją mamę, która przypadkowo strąciła filiżankę na podłogę. Jestem bardzo wdzięczny panu fachowcowi za szybką pomoc i przeze wszystkim za kompleksowe wypranie.
, Moczydło
ocena: 5
Zaadoptowaliśmy niedawno nowego członka rodziny Ramzesa. Nie mieliśmy jeszcze za dużo czasu na jego wyszkolenie i po ostatnim spacerze, niestety w nie za dobrych warunkach atmosferycznych pies wrócił cały brudny, wytarł się w wykładzinę i ją strasznie pobrudził. Uratowała nas ta firma, ponieważ wykładzinę wyczyściła idelanie.
ocena: 5
Wysłałam moje dzieci do dziadków za weekend. Szczególnie dziadek zorganizował im wiele atrakcji, nie zważając na efekty końcowe. Jednym z nich był całkowicie wybrudzony dywana. Nie chciałam zostawiać moich rodziców samych z tym problemem i powiedziałam, że się tym zajmę, chociaż nie do końca wiedziałam, gdzie się zgłosić. Ale znalazłam w internecie tę firmę, zawiozłam do nich ten dywan i teraz wygląda jak nowy.
, Ząbki
ocena: 4
Jeśli interesuje cię solidnie i odpowiedzialnie wykonana usługa, to znalazłeś się we właściwym miejscu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten specjalista i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z jego usług - pranie dywanów na sucho wykonane zostało na medal. Polecamy z całego serca, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Nowy Służewiec, Warszawa
ocena: 4
Wybrudzoną wykładzinę mieliśmy po imprezie z okazji 30-tych urodzin mojego męża. Znajomi chodzili przez cały wieczór w butach, a ja nie chciałam być niemiła i nie kazałam im ściągać butów. Niestety wykładzina jest w jasnych barwach, dlatego też wszelkie zabrudzenia są na nim zawsze bardzo widoczne. Skontaktowałam się z panem fachowcem z tej firmy.
, Marki

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502