4.7

A4O Sp. z o.o. sp. komandytowa

Komisji Edukacji Narodowej 36/112B, 02-797 Warszawa

Nasze codzienne życie w dużej mierze często uzależnione jest od pełnej sprawności urządzeń biurowych. Dobrze działająca drukarka, faks czy urządzenie wielofunkcyjne to podstawa każdego miejsca pracy czy instytucji publicznych. Jeśli dostrzegłeś jakikolwiek problem z Twoim sprzętem biurowym, a przy tym jesteś mieszkańcem Warszawy – dzwoń niezwłocznie do serwisu A4O, który w tej branży nie ma sobie równych. Wybierając tę firmę masz pewność, że urządzenie trafi we właściwe ręce.

Zakres usług
 • Naprawa drukarek laserowych
 • Naprawa kserokopiarek
Zasięg
 1. Warszawa
 2. Piaseczno
 3. Pruszków
 4. Legionowo
 5. Otwock
 6. Ząbki
 7. Marki
 8. Lesznowola
 9. Łomianki
 10. Ożarów Mazowiecki
 11. Konstancin-Jeziorna
 12. Piastów
 13. Raszyn
 14. Stare Babice
 15. Zielonka
 16. Karczew
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
12 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Usługa od początku do końca stała na najwyższym poziomie. Panowie do pracy przystąpili jeszcze tego samego dnia, w niecałe trzy godziny po odebraniu wezwania, do tego dali się poznać jako osoby sumienne i kulturalne. Najważniejsze, że urządzenie działa już bez zarzutów. Dziękujemy i polecamy gorąco wszystkim ten serwis drukarki, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Chyliczki, Piaseczno
ocena: 4
Naprawa urządzenia wielofunkcyjnego przebiegła szybko i sprawnie. Panowie serwisanci w mieszkaniu byli jeszcze tego samego dnia, błyskawicznie postawili diagnozę i w ciągu niecałej godziny postawili urządzenie na nogi. Dziękujemy serdecznie za fachową pomoc, telefon do kontaktu zapisujemy na przyszłość.
, Józefów
ocena: 5
Z naprawą drukarki atramentowej panowie nie mieli najmniejszego problemu. Pracę wykonali jeszcze tego samego dnia, a ceny mieli również bardzo atrakcyjne. Polecamy gorąco wszystkim za szybko i skutecznie wykonaną pracę na miejscu.
, Marki
ocena: 4
Naprawa drukarki laserowej przebiegła bez większych problemów, a panowie zaimponowali nam bogatą wiedzą i umiejętnościami, które doskonale wykorzystali w praktyce. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i w miłej atmosferze, a panowie pracę wykonali z uśmiechem na twarzy. Polecamy serdecznie, telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno będziemy polecać ich znajomym i rodzinie w potrzebie.
ocena: 5
Zdecydowanie najlepszy serwis urządzenia wielofunkcyjnego w okolicy. Panowie posiadają ogromną wiedzę teoretyczną, którą doskonale wykorzystali w praktyce. Po interwencji wszystko działa jak powinno. Polecamy.
ocena: 5
Poszukując serwisu urządzeń wielofunkcyjnych - drukarek, kopiarek czy faksów, warto zadzwonić i zapoznać się z ofertą tej firmy. Panowie oferują bardzo konkurencyjne ceny, zachowując przy tym bardzo wysoką jakość obsługi. Warto również dodać, że wszelkie prace naprawcze w całości wykonują w domu.
, Ząbki
ocena: 4
Bardzo skuteczni, konkretni i odpowiedzialni - drukarka, która nie uruchamiała się, wymagała natychmiastowej naprawy, a w innych serwisach nie chcieli się jej podjąć. Tu natomiast panowie naprawili ją bez problemu i od tej pory działa rewelacyjnie. Polecamy gorąco wszystkim ten serwis drukarki atramentowej, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość.
, Pruszków
ocena: 5
Potrzebna nam była pilnie naprawa drukarki, która zacinała się w trakcie drukowania, a ci panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż cena mogła być nieco niższa. Polecamy serdecznie, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość, bo lepszego serwisu w okolicy nie znajdziemy.
ocena: 5
Bardzo szybki i dobry serwis. Z naprawą sprzętu biurowego panowie poradzili sobie w ciągu niecałej godziny - od czasu naprawy minęły już 3 miesiące, a sprzęt działa bez zarzutu. Warto dodać, że panowie zaproponowali cenę, która była naprawdę przystępna. Polecamy gorąco, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
ocena: 5
Drukarka nie włączała się, a zastosowane metody nie przyniosły oczekiwanych efektów. Dopiero panowie z serwisu doskonale poradzili sobie z problemem. Naprawa drukarki nie zajęła im wiele czasu, a dzięki ich interwencji urządzenie działa teraz jak nowe. Polecamy gorąco ich kompleksowe i niedrogie usługi - na pewno będziemy z nich korzystać w przyszłości.
, Ożarów Mazowiecki
ocena: 5
Długo szukaliśmy, jednak w końcu trafiliśmy na ten serwis drukarki laserowej. Panowie okazali się profesjonalistami w każdym calu. Do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za wykonaną usługę w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Taki serwis zawsze warto mieć pod ręką.
, Janówek
ocena: 4
Porządny i profesjonalny serwis drukarki, który naprawą drukarki laserowej zajął się kompleksowo. Panowie do pracy przystąpili bardzo szybko, a urządzenie było do odbioru w serwisie już następnego dnia. Do tego panowie z serwisu fachowo doradzili, jak w przyszłości zapobiegać podobnym problemom.
, Konstancin-Jeziorna
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Naprawa Drukarek w mieście Warszawa

AFOCOPY Dariusz Michałowski

Trakt Brzeski nr 3C Zakręt, 05-077 Warszawa
Naprawa drukarek, Naprawa kserokopiarek, Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych, Naprawa niszczarek, Naprawa faksów

ARTUR LEONARSKI LEE-CAN SERWIS

Zagłoby 10/61, 02-495 Warszawa

Marek Szewczuk Emartech

Książkowa 7d/502, 03-134 Warszawa
Naprawa drukarek, Naprawa kserokopiarek, Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych, Naprawa faksów

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502